Wrocławianie :))

Bischa jeśli jeszcze nie byłaś w poprzednich latach to polecam Jarmark Bożonarodzeniowy. Mają najcudowniejszego grzańca.  😍 Można się ogrzać.  😀
Jeśli masz być o 17 na Hali Stulecia to w tych godzinach będziesz jechała tam z Partynic ponad godzinę...
Bischa   TAFC Polska :)
22 listopada 2015 16:34
Dlatego chciałam jechać od razu na Partynice, a potem jakaś kawka/obiad bliżej Hali Stulecia. O 17-17:30 w okolicach wejścia na Halę, wpuszczać pewnie będą nas po 18.
ktoś ma sprawdzone biuro zajmujące się odszkodowaniami? dość pilne i nie chodzi o wypadek samochodowy.
Votum na zwycieskiej chyba jest
dzięki  :kwiatek: poszukam w googlach, firm jest sporo a ja potrzebuje zaufanej, która nie wycofa się ze sprawy o błąd lekarski i niekompetencje firmy ubezpieczeniowej- niestety większość nie chce się podjąć sprawy.
Mam takie pytanie - wybieram się na narty między 11 a 24 stycznia - jeszcze do końca nie wiem gdzie, myślałam o Szkarskiej, ew Zieleńcu czy czarnej Górze, ale w grę wchodzą i Czechy, w zasadzie wszystko gdzie da się dojechać z Wrocławia w miarę sensownie autem - czy ktoś z was nie wybiera się w tym czasie na stoki i nie szuka towarzystwa? (o ile będzie śnieg...) Wszystko jedno czy wypad jedno czy kilku-dniowy. Z moich znajomych absolutnie nikt nie jeździ na nartach, w ostateczności pojadę sama, ale wiadomo, w towarzystwie fajniej - jakby ktoś był chętny to proszę o kontakt na priv 🙂
Czy jest jakieś połączenie na bielany (auchan) z placu grunwaldzkiego/galerii dominikańskiej/dworca PKP?
szukam i nie potrafię znaleźć nic, chyba, że po 3 przesiadki.
będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Z dworca kiedyś jeździł bezpłatny autobus na Bielany. Resztę sprawdź tutaj http://wroclaw.jakdojade.pl/
Na dworcu jest przystanek EPI i jedzie stamtąd bus do ikea. 😉
http://www.ikea.com/ms/pl_PL/img/local_store_info/wroclaw/Rozklad_jazdy_IKEA_01.pdf
dziękuję wszystkim za pomoc  :kwiatek:
Szukam bardzo dobrego nefrologa we Wrocławiu. Ktoś coś wie?
ovca   Per aspera donikąd
21 grudnia 2015 18:06
Która trasa na Ślężę jest najfajniejsza? Znam tą przez wieżycę, jak wypadają pozostałe? chcemy wspiąć się na szczyt w sylwestra.
Będę startować od parku linowego.

aaa i jest jeszcze taka prowadząca dokładnie dookoła góry, idzie się nią z milion godzin, ta też odpada 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2015 18:17
Szlak swini najfajniejszy 😍 ale bez osoby znajacej szlak to go nie znajdziecie 🙁

Dwa lata temu spędziłam sylwestra na Slezy🙂
ovca   Per aspera donikąd
21 grudnia 2015 19:42
Dwa lata temu spędziłam sylwestra na Slezy🙂


może zadam głupie pytanie ale...bardzo było ciemno? mieliście czołówki?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2015 20:27
Mieliśmy czołówki. Ciemno nie jest, bo przez cały czas na górę idą setki ludzi z latarkami, pochodniami, czołówkami i litrami alkoholu. Na górze jest mega zimno,mega głośno, straszny tłum i trzeba uważać żeby fajerwerkami nie dostać 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2015 16:44
[s]Dziś rano tj. 27.12.2015r. ok 9😲0 na Bielanach Wrocławskich zaginęła suka rasy bulterier miniaturowy.
Rude, płaszczowe umaszczenie, z czarną obrożą na szyi.
Wysoka nagroda za znalezienie psa.[/s]


Odnaleziona!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 stycznia 2016 22:39
Polecicie dobrego, sprawdzonego.optyka.?
Szukam laboratorium, gdzie odpłatnie zrobię badanie krwi (krzywą cukrową) w sobotę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2016 13:41
Laboratorium Bozena Smiechowicz
Ul. Trwala
Ul. Zyczliwa
JARA  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2016 21:31
🏇 💃 halo halo  😅


A Wrocław nie chciałby się spotkać na jakies piwo, szoty, dobre jedzenie?
Chciałby!
A czy Wrocław podpowiedziałby gdzie Wrocław ma niedaleko siebie (najlepiej w kierunku na Poznań) jakąś fajną stajnię coby można było po drodze z ferii wjechać i choćby wygłaskać co nie co?
🏇 💃 halo halo  😅


A Wrocław nie chciałby się spotkać na jakies piwo, szoty, dobre jedzenie?


Po przeprowadzce to i Środa by chciała! Zwłaszcza na ostatnią część  😎 🤣
baffinka, ??? Jaśniej!

Wrocław chciałby!
Epk konia do innej stajni muszę wywalić  😀 ja nie planuje do Wro  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2016 19:41
epk, ona chciała powiedzieć, że mam ją zabrać na zlot wrocławski tzn mam ją zabrać na kolację z podwójnym deserem w Wedlu 😉
JARA poczwórnym chyba ... + burgery i pizza  😎 
JARA, ok. Pytanie KTO PŁACI?
Epk za mnie JARA ... a za Ciebie to nie wiem  😎 ja sobie zasłużyłam 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się