AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

darolga   L'amore è cieco
23 stycznia 2016 15:14
Termin określony, ale sprecyzowanego i oficjalnego info o miejscu nie mogę nadal nigdzie znaleźć -
ok, Łódź, ale Gajewniki czy Salio? Bo jedną i drugą wersję usłyszałam w swoim AZS-ie  😉  Ktoś coś wie?

I kurde, termin tegorocznych AMP-ów pokrywa się z Balticą, co dla mnie oznacza brak opieki trenerskiej 🙁
🚫  darolga Ja do amp-ów byłam zmuszona i przygotowywać się całkiem sama i startować też sama i dałam radę 🙂 a jechałam i uj. i skoki i w obu dyscyplinach finał 🏇 może nie poszło mi do końca tak jakbym sobie tego życzyła, ale jak na przygotowanie się samej, rozprężanie się samej i dawanie sobie samej uwag trenerskich i tak uważam te zawody za sukces 😵
darolga,ja 90% swoich zawodów rozprężam się sama,idzie dać radę 😉
darolga, a kiedy w końcu te AMPy? :P Ja nic nie wiem... 🙁
20-22 maja?
Dokładnie 19-22 maja 😉
Kiepski termin... Mam nadzieję, że Jakubowice nie będą w ten sam weekend, albo poprzedzający/następny.
OlsonJakubowice są w sierpniu według kalendarza Pzj  😉
Misia, ale pewnie będą też w maju 😉 jak to było w 2015.
Pewnie już setny raz to zapytanie,ale się zamotałam? Czy trzeba posiadać brązową odznakę żeby startować w amatorach?
Nie no nie trzeba nic posiadac 🙂 Konia 🙂
Dziękuję za informację  😀
Czy jest tu ktoś z Krakowa, z UJ (także pracownicy, doktoranci) kto miałby ochotę i możliwości techniczne wybrać się na AMPy? Właśnie byłam w AZS i dowiedziałam się, że jest nadzieja na wyjazd, ale muszą być co najmniej 2 osoby chętne, ale dla bezpieczeństwa wolałabym zebrać nawet 3-4.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 marca 2016 12:15
A co to jest za konkurencja ,,profi"? Jaki to poziom?
C klasa dla ujeżdżenia.
Dla skokow 120-130
Zorilla, a potwierdzone info właśnie jak będzie wygladał podział profi/amator w tym roku??
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 marca 2016 19:10
A dla amatorów ile stoi?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 marca 2016 19:40
C klasa dla ujeżdżenia.


Za wysokie progi na moje i kobyły nogi  😁 Na przyszłość nie będę sobie robić nadziei.  🙂
Dementek, jeszcze są amatorzy. P w ujeżdżeniu.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 marca 2016 21:38
Olson, tylko amatorów już nie pojedziesz mając licencję...
arivle, - mnie tu stronę temu uświadamiano mocniej, jak to się dzieli na profi/amator i z tego co rozumiem liczą sie ostatnie trzy lata, w sensie startów. Jak ktoś ma licencje z wcześniej lub jeszcze nie ma, a ma wstępną (ja mam srebro, więc "z automatu" mam wstępną, ujeżdżeniową III), to może jechać amatorów.
Dokładnie tak było w 2015.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 marca 2016 06:54
keirashara, ale nie wiesz w jakiej sytuacjji jest Dementek,, bo może czynnie startuje ale w klasie P czy N, i ma ważna licencję i III klasę, co więcej II klasę można zrobić Nkami, a z taką już amatorów nie pojedziesz...
arivle, - nie wiem, dlatego odsyłam stronke do tyłu 😉 Sama nie byłam pewna czy mogę amatorów jechać, warto na spokojnie poczytać o tym, bo a nóż widelec można pojechać.
Halo halo, odświeżam wątek 🙂
Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na HAMP do Leszna? 8-10 kwietnia
A może jedzie ktoś z Wrocławia i byłby chętny na współny transport?  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 marca 2016 12:57
Czy w AMPAch w amatorach poza konkursem może startować osoba, która nie studiuje i chce przejechać treningowo?

edit: no i okazało się, że jestem głupsza niż myślałam.. Jeśli z mojej uczelni nikt nigdy nie startował na AMPach to jakie pismo mam pisać do nich? Plus co konkretnie się potrzebuje żeby wystartować w amatorach?  :kwiatek: :kwiatek:
Hermes, Biorąd pod uwagę ilość ludzi i czas to wątpię zeby były jakieś treningowe przejazdy. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałam.

pytania twojego nie rozumiem. Gdzie ty chcesz jakie pismo wysyłać? Wszystko jest napisane zawsze w komunikatach, trzeba czekać aż się pojawi ten dotyczący jeździectwa.
Ja tez nie rozumiem, azs chyba umie cie zglosic na amp?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 marca 2016 20:11
No tak, ale to mam napisać do nich ze chce startować z uczelni na tych zawodach i tyle? Bo w jeździectwie nikt ode mnie nigdy niestartowal, a ja jestem zielona w takich kwestiach wiec wybaczcie głupie pytania :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się