Re-voltowy łańcuszek książkowy

osobie nad Toba
Melduję, że książka wybrana i zgłoszona ( miałam problem, bo wszystkie moje są po angielsku  🙄 ) adres wysłałam i dostałam.  🙂
Zgłoszone jest 10 książek:

aniapa
Scottie
pestka
LatentPony
Cariotka
Ogryzek
Akleshia
Cierp1enie
Karino1998
tereska
Ktoś się dopisuje jeszcze do drugiego łańcuszka? Bo coś ciężko się zbiera 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2016 11:52
Atea ja bym się dopisała, ale tak często zmieniam miejsce zamieszkania, że ciężko mi powiedzieć czy za miesiąc będę mieszkała pod tym samym adresem, a za pół roku w Polsce  😡 Więc nie chcę robić problemów.
Atea, ja bym się bardzo chętnie dopisała, ale w Polsce będę dopiero w marcu 🙁
Mi osobiście nie przeszkadza wysyłanie książek za granicę, choć przy częstych zmianach adresu faktycznie jest to dosyć ryzykowne - może wstrzymać zabawę.
Można ewentualnie "oddać" ze dwie czy trzy osoby z pierwszego łańcuszka do drugiego.
Albo połączyć wszystkich w jeden dłuuugi.

Edit:
Zgłoszenie książki do drugiego łańcuszka:
hedonistka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 stycznia 2016 14:15
Jeden długi odpada, bo książka będzie szła i szła i może nigdy nie wrócić do właściciela. Ktoś przestanie siedzieć na forum itd.
Przyznaje sie jako przedostatnia niezgloszona ksiazka.
Decyzja w toku, dam znać do jutra.
Chciałam wyslac moja ukochana książkę ale jest cala posklejana taśmami i boje sie ze nie dotrwa do konca...no i ze to zle wygląda, wysyłać książkę w takim stanie.

Zaraz przesle adres teresce 🙂
Jeden długi odpada, bo książka będzie szła i szła i może nigdy nie wrócić do właściciela. Ktoś przestanie siedzieć na forum itd.

Racja. To jestem tym bardziej za podzieleniem na dwa krótsze łańcuszki.
to z pierwszego niech kilka osob przejdzie do drugiego i bedziemy mieli dwa po takiej samej liczbie osob
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
28 stycznia 2016 12:20
Nie ma problemu, w takim razie:

Łańcuszek A
1. aniapa
2. JARA
3. Akleshia
4. Karino1998
5. pestka
6. Cariotka
7. Scottie
8. tereska

Łańcuszek B
1. sienka
2. LatentPony
3. Cierp1enie
4. Ogryzek
5. Atea
6. safie
7. hedonistka

Już poprawiam w pierwszym poście 😉 sienka w tym momencie przesyła adres do hedonistki, ja do tereski, reszta do osoby poprzedzającej  😉 Czekamy na potwierdzenie od tereski, gdy wszystkie książki będą zgłoszone. Jak ktoś nie otrzyma adresu - przypominajcie się w wątku  😉
A Cariotka nie chciała być w obu łańcuszkach?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
28 stycznia 2016 12:41
Cariotka pytała się, czy można, ale się nie dopisała. Czekamy więc na wieści, czy dopisać do B, czy nie  😉
Rozumiem, że nic się nie dubluje na ten moment także w łańcuszku B? Termin też do 5 lutego?

Ja książkę już zamówiłam, bo nie miałam swojego egzemplarza, jakbym miała jednak ją zmienić to potrzebuję kilku dni na zorganizowanie innej książki, także jeżeli ktoś nie zgłosił swojej propozycji to prosiłabym o zrobienie tego.
Tak, na razie nic się dubluje.
Ja też musiałam zamówić książkę. Mści się czytanie w bibliotekach 🙂 Mam nadzieję, że sprawnie dojdzie. Drugi łańcuszek do kogo zgłasza pozycje?

EDIT: A, już wysyłam do tereski 🙂
Też do mnie proszę.

Moja książka też nowo zakupiona...
Ciekawe w jakim stanie wrócą  😁
Ja dużo czytam w wannie, ale obiecuję, że Waszym książkom tego oszczędzę 😉

A tak z ciekawości tereska - dużo książek z tych zaproponowanych czytałaś? Zapowiada się fajna lista?
Czytałam jedną z zaproponowanych i na moją prośbę została ona zamieniona na inną. W związku z tym mogę chyba podać tytuł? To książka Terry`ego Pratchetta - Faust Eryk.
Co do reszty, to są chyba bardzo różne. Dokładnie nie wiem, nie sprawdzałam, a same tytuły i autorzy niewiele mi mówią w ogromnej większości.
Czyli chyba zapowiada się ciekawie...  😉
Ogryzek Ja też  😁 Ale bibliotekowym też to oszczędzam, więc łatwo się przerzucę.

Tak myślałam, że Pratchett się pojawi  😀 A czemu prosiłaś o zmianę? Dlatego, że czytałaś?
Tak. Wolę dostać coś nieznanego. Sama myślałam o wysyłce książki "Straż! Straż!" Pratchetta.  😁 Ale w końcu wybrałam inną.

Zgłoszone książki:

aniapa
Scottie
pestka
LatentPony
Cariotka
Ogryzek
Akleshia
Cierp1enie
Karino1998
tereska
hedonistka
Atea
JARA
haaa ja tez czytam w wannie 😀 i uwielbiam to 🙂  w lozku jak czytam to szybko zasypiam 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 stycznia 2016 20:40
Muszę się zastanowić, którą książkę wysłać 😀
Cariotka   płomienna pasja
28 stycznia 2016 20:46
Przepraszam za zamieszanie, ale jednak nie wpisuję się w 2gi łańcuszek, ponieważ wszystkie książki mam na Kindlu, specjalnie kupiłam książkę do pierwszego łańcuszka iii nie mam pomysłu co bym mogła kupić do drugiego.
Zgłoszone książki:

aniapa
Scottie
pestka
LatentPony
Cariotka
Ogryzek
Akleshia
Cierp1enie
Karino1998
tereska
hedonistka
Atea
JARA
safie
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 stycznia 2016 07:26
Zapytam może tutaj - książka bardziej dla dzieci i młodzieży może być?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
29 stycznia 2016 08:36
Zapytam może tutaj - książka bardziej dla dzieci i młodzieży może być?


Jak dla mnie nie ma problemu 😉

Ze zgłoszeniem książki czekamy już tylko na sienkę i będziemy mogli rozsyłać  😅

Wszyscy mają adresy??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się