Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

rybka   Różowe okulary..
10 stycznia 2016 11:15
faith bardzo ładny, myślę, że pasuje do Ciebie 🙂
Podoba mi się "dół" bardzo, bardzo  😍 Jedynie głowa nie jest w moim typie, ja lubię w feniksach głowy takie w stylu "pawim", nie wiem jak to nazwać... ale jakoś ten ewidentnie mi do Ciebie pasuje 🙂 I chyba Ty masz na plecach 2 koniki? Tak mi się kołacze w głowie...
Na drugim boku jednego malego, tej samej autorki🙂 troche jeszcze dorzucimy wykonczenia za miesiac gdzies i finito😉 dziekuje za mile slowo  :kwiatek:
faith świetny 😍 chociaż ja zdecydowanie wolę klimaty watercolor i już oczami wyobraźni widzę Twojego feniksa w tych klimatach 😀
faith  jak z bólem? chodzi mi głównie o boki?
faith, - mega! 💘
Dziekuje :kwiatek: bolowo nie bylo dramatu, rowne oddychanie i szlo😉 tzn nie zeby jakos szczegolnie przyjemnie bylo, ale spoko, szlo wytrzymac😉
Hej, kolejna akcja w CrM Bodymodifications, można się zapisać też u mnie 🙂

[img][/img]
zapisałam się na septum na sobotę, photoshopem już sobie zrobiłam (patrz poniżej), to pora na prawdziwego 😀


i w maju pierwszy tatuaż, odliczam dni  😍
wilczyk, super 🙂 będzie Ci pasował, fajny kontrast idealnej dziewczęcej twarzy i zadziornego kolczyka 🙂
wilczyk szczerze? Paskudnie wyglądasz na tej przeróbce 😉 Możliwe że na żywo będzie lepiej, jeśli nie będzie tak wystawało, ale na tym wygląda niestety tragicznie 😉 U kogo będziesz się dziarać?

infantil na dole to tongue web? fajno to wygląda 🙂

Ja czekam na przypływ gotówki, termin u Olgi Mopik Sienkiewicz i szykuje się kolejny tatuaż 😁 Tym razem prawdopodobnie z delikatnym kolorem.
Ja również za miesiąc na kolejny  💃 Tym razem na mały, mniejszy od poprzednich  🙂
Ja sobie postanowiłam, że jak schudnę (dość dużo...) to robię tatuaż. Powoli chudnę ale w sumie to odeszła mi ochota :|
Poprzednio też tak miałam, że po zrobieniu pierwszego żądze przycichły i rozbudziły się dopiero 3 lata później więc... może i tym razem tak będzie. Zwłaszcza, że nie mam upatrzonego wzoru do którego byłabym w 100% przekonana.
No i pewnie przy 3 tatuażu mama już by mnie wydziedziczyła 🤣
tak, tongue web   🙂 dziękuje.


no, mnie matka wydziedziczyła za septum. Jaka szkoda, że nie wie o tym że mam tatuaż  😁
Moja przy pierwszym tatuażu marudziła i była "obrażona", przy drugim też marudziła (że będę pomazana jak małpa :lol🙂 ale potem była nawet zainteresowana, oglądała, nawet się jej podobał itp. Mam całkowitą pewność, że 3 byłby taką kropelką w czarze. Po prostu by się wkurzyła, że nie mam umiaru itp. Jeśli się do tego czasu wyprowadzę to nieistotne, nie musi wiedzieć tak naprawdę 😉 Tak więc bez pośpiechu.
Myślę też o poprawce tego pierwszego.
Mo B. u Kuby z Azazela  🙂 + no to jest mocno symboliczna przeróbka ogólnie  😁
miałam robić kolca razem z infantil w CrM, ale zaatakowało mnie prawie 40* gorączki, więc musiałam odwołać  😕 ma ktoś może w Krakowie sprawdzonego piercera?
wilczyk - tatuaz kotka mega mi sie podoba

faith - przesliczny tatuaz
Wilczyk, EmBe Piercing-Mateusz Biesiada. 🙂 ma strone na facebooku
wilczyk w krk zdecydowanie embe. Może i wyższa cena niż w CrM, ale zdecydowanie warto u niego.
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama
anioleczek.97, Mo B. dzięki!
Też tak mieliście, że przed zrobieniem pierwszego tatuażu zmieniała Wam się wizja co pół roku? 😵 No zrobiłabym ale się boję, że zaraz stwierdzę, że to jednak nie było to.
desire   Druhu nieoceniony...
04 lutego 2016 19:55
agniecha930, mi sie zmieniła wizja po tym, jak mój podpis w tatuażu okazał się jednak b. źle kojarzoną działalnością gospodarczą.. (i chodzi tu o imie konia, a nie że jakiś podpis po chińcolsku se dałam, co to o nim nic nie wiedziałam  :wysmiewa🙂 i ponoć da się zrobić 'tatuaż na tatuażu' także mam nadzieje.. 😁
dziewczyny - przez Was jednak się decyduje na septum 😀! jak z bólem przy przebiciu?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lutego 2016 20:01
Też tak mieliście, że przed zrobieniem pierwszego tatuażu zmieniała Wam się wizja co pół roku? 😵 No zrobiłabym ale się boję, że zaraz stwierdzę, że to jednak nie było to.

mnie się od 3 lat zmienia średnio co dwa tygodnie. więc nie robię. poczekam na coś pewnego. pierwszy (i ostatni na razie 😉 ) lubię i nie wyobrażam sobie bez niego skóry
dziewczyny - przez Was jednak się decyduje na septum 😀! jak z bólem przy przebiciu?


samo przebicie faktycznie boli (i to tak porządnie boli) natomiast przeciaganie i zakrecanie kolczyka juz na luzie  🙂 Znacznie gorzej przezyłam tongue weba mimo ze mialam go robionego trzeci raz w zyciu i to raczej malo bolesna sprawa.
jak przeżyłam smileya, to i septum przeżyje. Chyba 😀
Nirvette   just close your eyes
04 lutego 2016 21:02
Hej!
Zrobiłam dzisiaj industriala ( 😍 ) w Tattoo-Zone w Poznaniu i jestem mega zadowolona. Myślę nad tatuażem u nich, oglądałam kilka ich prac na fejsie i rozmyślam. Dziarał się ktoś u nich? Polecacie? 🙂
whitemoon oj smileya przerabiałam dwukrotnie i septum to bardziej bolesna fanaberia  😀 ale naprawdę nie ma dramatu, działaj!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się