Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2016 10:04
Kastorkowa, to masz dobry pretekst do zakupów 😁

faith, na koniu ten czaprak dużo zyskuje 🙂

Precelek, jaka wesoła derka 😉
wątek zamknięty
Precelek, piękna! Dobrze, że tak idealnie będzie wyglądała tylko na karych i może na jasnych siwych, nie grozi mi. 😉
wątek zamknięty
faith bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 stycznia 2016 15:54
Livia no wymiana całej szafy to świetny pretekst  😵
Właśnie przepadłam, zawsze mi się podobał, ale jak to zobaczyłam na przeróbce to  😍
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 stycznia 2016 16:55
kenna a ja gapa, faktycznie to nie ta sama derka  😁

Kastorkowa ja bym brała  😜

Choruję na Dark Reda i oczywiście nigdzie nie ma cottonów VS na wyprzedaży  🙄 Jeszcze petrola mam na oku, ale mam 5 niebieskich czapraków i zagrozili mi w domu, że nie chcą widywać konia cały czas w tym samym  🤔wirek:
wątek zamknięty
Czy posiada ktoś do Eskadrona grey melange owijki inne niż Eskadronowe?
wątek zamknięty
Kastorkowa jeśli dobrze widzę, to Caball? jeśli tak- mam dokładnie takiego samego, z tej serii Glamour czy jakoś tak. Główna wada - siodło ślizga się po materiale (nie mogłam z normalnie podpiętym popręgiem wsiąść na konia z ziemi), nie jakoś strasznie,ale zauważalnie.
wątek zamknięty
Kastorkowa, jak dla mnie niestety kolory wpadające w maść konia nie zawsze są dobrym połączeniem 🙁 Osobiście celowałabym w inny kolor czapraka, ale to tylko moja opinia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dava   kiss kiss bang bang
26 stycznia 2016 15:45
Eskadron bedzie taki jak myslicie, no moze kolorki z deka ladniejsze  : 😉 🤣
wątek zamknięty
Wpadam do wątku z takim kasztanem w czarnym jarpolu. Jestem zachwycona tym czaprakiem, super układa się pod siodłem i bardzo dobrze leży  💘
wątek zamknięty
DavaTy coś wiesz!  😉 Śpiewaj nam tu pieknie wszystko  🤣
wątek zamknięty
Kastorkowa, jak dla mnie super, choć brałabym nieco ciemniejszy odcień. Ale i tak 😍
Sama własnie czekam na glamoura od jednej z forumowiczek, nie mogę się doczekać 😀
domcia406, przepięknie!!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 stycznia 2016 08:00
Dava, nie bądź taka, uchyl rąbka tajemnicy 😉

domcia, pięknie! Elegancko, stonowaie, cudownie 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
27 stycznia 2016 10:08
Nowy model czapraków, redukujacy nacisk na plecy konia za siodlem. Co myslicie?
wątek zamknięty
mtl, myślę, że okropnie brzydki, a działanie pewnie ma takie jak magnesiki 😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
27 stycznia 2016 13:43
Olson, mógłby być chociaż ładniejszy.. może ktoś by się skusił.
Chyba, że jest dedykowany dla rajdowców .. oni lubia takie kolory
wątek zamknięty
mtl, mi tam by się podobał jako crossowy, ale w innym spokojniejszym kolorze. Podaj proszę jakieś szczegóły o tym w jaki sposób ma on redukować nacisk na plecy. Co tam jest w nim- memory foam, czy coś innego?
wątek zamknięty
Mam poglądowe bardzo nowego caballa  😍 😍 ja nie wiem jak to pokazać na zdjęciach, on jest obłędny  😍 wygląda trochę jak metalizowany. No jestem absolutnie zakochana  😍
wątek zamknięty
kitty, a ja bym chciała zobaczyć go na Manieczku, bo Dzidzi średnio pasuje, choć sam w sobie jest całkiem mniamuśny 😀 Pewnie w słońcu będzie się prezentował pięknie!

Dzisiaj doszedł do mnie Caballowy glamour - bajka 😍 już zacieram łapki, żeby go wrzucić na konia do przymiarki 😉
wątek zamknięty
Manollo dziś na L4, więc Dzidzia mierzyła 😉
wątek zamknięty
kitty Bardzo ładny. Jeśli ktoś by szukał bardzo podobnego to jest taki Yorka (curry chyba), może ciut jaśniejszy

https://animalia.pl/york-pad-arwila/szczegoly/27735/
ku mojemu zaskoczeniu (nie miałam wcześniej Yorka) b porządny 9kosztował mnie 70 zł! nowy) W słońcu mieni się lekko na złoty 🙂
wątek zamknięty
kasiakliczkowska no nie... tez jest złoty, taki absolutnie złoty  🤣 tylko bardzo ciężko to na zdjęciu pokazać  😉
wątek zamknięty
kitty zanim zobaczyłam odp edytowałam swojego posta, bo był wyjątkowo nieskładny 🙇 złoty złoty mówisz? Z takiego materiału jak stare złoto w glamour? (one są obłędne)
Co do yorka- to napisałam jako tańszy odpowiednik, jakby ktoś szukał "do ciurania" 🙂
wątek zamknięty
kasiakliczkowska jeszcze bardziej  😀 ale jest bardzo elegancki i ten materiał jest taki mięsisty. Mam wiele caballi i wszystkie lubię, ale ten jest absolutnie naj  😜
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 stycznia 2016 16:54
Kitty szałowy i pasuje dziewczynie i to bardzo 😀
wątek zamknięty
Jeszcze tu nie było 😉

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2016 20:49
wabankowa, to jest troche 'dusty collection' a nie pastel. 🙂 Ale mi się to błoto na środku podoba. 

wątek zamknięty
uuuu pierwszy raz w życiu, eskadron mnie nie rusza  😀 nic a nic  🏇
wątek zamknięty
Mało izabeli, to macie w smerfowym caballu 🙂
wątek zamknięty
domcia406, - mega elagancko! Tylko te granatowe kaloszki mnie kują w pedantyczne oko 🤣 Choć ogólnie kasztanisku w czerni prześlicznie 😀
kitty, - bajka! 🙂
tajnaa, - moze przez zime, ale od razu mi się skojarzyło z plażą i morzem, takim bajkowym 😂 Mega zestaw, taki letni bardzo 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.