Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Przyłączam się do pytania o rabat do Amigo, ktoś coś? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
GosiaG, kupiłam ostatnio w Decathlonie rękawiczki i też była informacja, że do jazdy kilka godz. tygodniowo i powiem Ci szczerze, że na takie wyglądają... Tylko, że to są rękawiczki na lato.
Je też je wczoraj kupiłam.... wyglądają całkiem nieźle.... nie odbiegają od Fair Playa.... ale zdam relacje jak bedzie dalej 🙂
Moje przeżyły od czwartku do dzisiaj używane codziennie (jazda - czasami 2 konie + prace stajenne), czyli powinny już nie żyć 😁 trzymają się dobrze i nie zanosi się na szybka kapitulacje. 
Ja używam tych rękawiczek od dłuższego czasu, niemalże codziennie i do wszystkiego (czyszczenie, siodłanie, jazda, sprzątanie) i ogólnie mają się świetnie, ALE na zimę to one są mocno średnie. Co prawda lepsze niż cienkie Roeckle, ale jak było takie już -7~10 stopni to na hali mi rączki sztywniały  🤣 W trakcie jazdy okej, ale no spodziewałam się czegoś cieplejszego. A później jak jeszcze wracałam w nich samochodem bez ogrzewania to miałam wrażenie że jest mi w nich gorzej niż bez niczego  🤔
Ale ogólnie raczej polecam, zwłaszcza za te 24zł
Dzięki za opinie dziewczyny! 🙂
Może ktoś widział kaski KEP na promocji? 👀 :kwiatek:
Czy ktos podpowie mi gdzie moge dorwac jeszcze na fajnej promocji nauszniki black (te z herberm) z aktualnego CS??  full 👀 cavalloshop,equishop brak 🙁
Jakaś dobra glinka w promocji? 😉
W stacjonarnym Amigo w Krakowie spore przeceny na HKM 🙂
Fajna promocja w Jarpolu z okazji "sprzątania magazynu" 😉 KLIK
(szkoda, że większość ujeżdżeniowe, bo bym sama brała! :-P)
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 stycznia 2016 17:52
Fajna promocja w Jarpolu z okazji "sprzątania magazynu" 😉 KLIK
(szkoda, że większość ujeżdżeniowe, bo bym sama brała! :-P)


Wzięłabym najchętniej wszystkie ujeżdżeniowe  😍 ale portfel nie chce pozwolić  🤬
Lepiej się spieszcie, bo widzę, że sporo już ma rezerwacje 😉 Ja ubolewam najbardziej nad fioletowym Orionem, gdyby tylko był VS... :-P
O tak, fioletowy Orion jest piękny ale ten drugi też mi się widzi  😉
A jedyny, który mi się podoba jest VS- buuu  😕
kortina, bardzo często sa w bergo 😉
kortina, bardzo często sa w bergo 😉


tam są chyba kaski KED
marysia550, a KEP to nie była po postu literówka? 😉 bo ja akurat o takich nie słyszałam i mialam na myśli KED właśnie 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
28 stycznia 2016 13:18
Włoskie kaski KEP: www.kepitalia.com
swoją drogą piękne
Nie, Kep to zupelnie inna firma.
W koniku promocja na zimowe derki:
Livia   ...z innego świata
28 stycznia 2016 16:24
Wiecie może, czy gdzieś będzie teraz promocja na kaski Uvex? Była jedna niedawno, ale przegapiłam niestety 😵
[s]Jakby ktoś chciał, to mam 3 kupony -18% w Bergo. Niestety działa tylko jeden raz na danego maila  🙁[/s]
Nieaktualne  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 stycznia 2016 18:27
a widział ktoś może białe owijki Eskadrona na wyprzedaży?
Jakby ktoś chciał, to mam 3 kupony -18% w Bergo. Niestety działa tylko jeden raz na danego maila  🙁

Wysłałam PW  :kwiatek:
Chodzi o KEP Italia, te włoskie 😉
Jakiś kupon do hidalgo lub equirex? Lub może jakiś kod teraz jest? :kwiatek: :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
28 stycznia 2016 22:03
harja, tam też powinno pisać ''zachowaj umiar'' 🤣
miałam kupić 1, po chwilowym zastanowieniu wzięłam 2...  😵 😂
Jest gdzieś darmowa przesyłka pasz?
Donia Aleksandra w Pro-linen ostatnio była przy zakupie jednego z dwupaków  😉
Donia Aleksandra, w animalii część pasz ma darmową wysyłkę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się