Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 stycznia 2016 07:02
🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 stycznia 2016 18:30
Kochani oglądajcie, udostępniajcie i jeśli możecie pomóżcie
Magdalenie Cycak
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 stycznia 2016 20:22


Ciekawe czy u nas dostepne?
Gniadata   my own true love
30 stycznia 2016 20:30
Euforia tak.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 stycznia 2016 20:37
Dzięki  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 lutego 2016 00:26
Jak zawsze moje szkraby
i coś co dla mnie bywa inspiracją uwielbiam takie nietypowe obrazki.
Jeszcze jeden filmik ode mnie 😉
Tym razem tarzające się koniki :p



😀
Ostatnio sklecone 😉  🏇 <-- nastawiona na odbiór krytyki wszelakiej 🙂

abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
03 lutego 2016 07:22
Ostatnio sklecone 😉  🏇 <-- nastawiona na odbiór krytyki wszelakiej 🙂



Poszła łapka w górę 🙂 

Moja kontuzja już mnie dobija. Ech.. ale lekarz powoli pozwala wsiadać 😀  Z nudów ostatnio tworzę DIY z wszelkimi końskimi motywami.. Tutaj filcowy pokrowiec na telefon z konikiem 🙂 


hmm.. jeśli to bardziej pasuje do wątku DIY, to wybaczcie  :kwiatek:  dopiero się jakoś teraz skapowałam gdzie wstawiłam..
Po dwóch latach przyszło mi pożegnać się z Sonatą, właściciel postanowił ją sprzedać. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet mnie nie poinformował, dowiedziałam się dzięki osobie pożyczającej przyczepę. Zdążyłam tylko się z nią pożegnać ostatniego dnia. Nigdy nie sądziłam, że tak się do niej przywiążę, przepłakałam kilka dni...  🙁 Już nigdy nie zakocham się w nieswoim koniu (a ostrzegaliście :rozga🙂.

Już zdążyli zablokować
Dżizys, nawet filmiku już nie mam  😵
Możecie mi polecić jakiś banalny w obsłudze program do edycji/sklejenia filmiku? Alternatywę dla WindowsMovieMaker (który niestety odmawia mi posłuszeństwa i za nic nie mogę importować filmów, niezależnie od formatu). Ściągnęłam Movavi Video Editor i byłam zachwycona, do momentu w którym chciałam eksportować dzieło i okazało się, że muszę kupić klucz aktywacyjny. -.-
Będę bardzo wdzięczna za propozycje.  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 lutego 2016 11:38
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
11 lutego 2016 11:45
pasiab, spróbuj Freemake Video Converter
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lutego 2016 13:28
Euforia oranyoranyoranyorany ja chcę takiego kucyka!!!! 😍
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 lutego 2016 13:31
CzarownicaSa heheh też ujął moje serce  💘
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 lutego 2016 13:05
jaki ambitny

edit
scyzoryk się w kieszenie otwiera  🙁
https://www.facebook.com/SaifPatelsPhotography/videos/1028678447194396/
Dzień dobry  🤣 🤣
Ja mam taki tu śmieszkowy filmik 😀

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lutego 2016 12:53
wzloty i upadki
Czy ktoś ma link do filmiku LMFAO Bent Jensen Dressage  nie na YT bo w Dojczlandach połowa filmów na YT niedostepna  😵


nie piszę że zablokowany w niektórych krajach;p ale rozumiem że nie działa Ci ? czy nie o to chodziło?
Ten działa dziekuję  :kwiatek:
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
29 lutego 2016 18:40
Edit i zeby nigdy do głowy nie przyszło mi czytac jeszcze raz tych "dobrych rad"
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Całkowita edycja posta

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] 
może hejtem bym tego nie nazwała, ale za takie majzlowanie bez składu i ładu po pysku wędzidłem i kopanie po żebrach ten koń musi cie uwielbiac.....  😵
Ja tam nie lubię takiego bezładnego montowania filmów. Konie luzem i pod siodłem na zmianę i... w sumie tyle. Samej jazdy oceniać nie będę. O wiele bardziej wolałabym obejrzeć dwa filmy, jeden taki, drugi taki. Ewentualnie jeden konkretny w stylu "ja i mój koń od a do z".
darolga   L'amore è cieco
29 lutego 2016 23:33
Mi się w tym filmiku nie podoba przede wszystkim to, że kasztan nie jest regularny.
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
01 marca 2016 07:09
A coś się wam w ogóle podoba?
Tak, nie jeżdżę super, wracam do jazdy po kontuzji i poważnej chorobie, przez co mam problemy z sylwetką (ale lekarz mówi, ze powinno nie długo przejść przy regularnej jeździe)
Niestety z instruktorem się mijam, a jak już mu psuje, to mi nie pasuje. A ja znowu jestem chora. Czacha ma 24 lata w tym roku, jest zdrowa na kręgosłupie i nogach, tak przynajmniej wet stwierdził. Nie wiem, czy efekt nieregularności nie jest spowodowany tym, ze kopyta już dawno powinny być zrobione, ale to nie moja sprawa. Ja tylko dzierżawie konia. Kowal nie jest w moich rachunkach, chociaż proponowałam zapłatę za kowala... no póki się nie okazało ze miał wylew...  🙁 teraz szczerze nie wiem, na czym to stanęło. Może według was, powinnam zmienić konia czy coś... Ale ja serio lubię tam być. Uwielbiam montować filmy, więc montuję z tego co mam i lubię takie "miszmasz". Co do mojej ręki, ogarnąć się nie mogę, albo najchętniej jeździłabym z ręką w dole, albo nie wiem co z nią robię.-Tu potrzebny instruktor, który.. no już pisałam. Po za tym, mam wrażenie ze koń chodził lepiej, na poprzednim wędzidle, niż na tym teraz. Aktualnie ma pojedynczo łamane, a wcześniej miała podwójnie i wydaje mi się ze było lepiej. Aczkolwiek, po urazie kręgosłupa, mogę już nie mieć takiego "czucia". Albo po prostu muszę się trochę rozjeździć, by wrócić do tego co było, przyzwyczaić się do konia na nowo.
Chryzantema, filmiku i jego zawartości nie oceniam ale Twój tekst:

Nie wiem, czy efekt nieregularności nie jest spowodowany tym, ze kopyta już dawno powinny być zrobione, ale to nie moja sprawa. Ja tylko dzierżawie konia. Kowal nie jest w moich rachunkach, chociaż proponowałam zapłatę za kowala... no póki się nie okazało ze miał wylew...  🙁 teraz szczerze nie wiem, na czym to stanęło.

powalił mnie na łopatki  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się