Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Ma ktoś kask Halorider?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2015 07:09
flygirl ja mam. Co chcesz wiedzieć?  😉
ma ktoś fotki keda tary ? 🙂
To znowu ja. Mama zgodziła mi się sfinansować nowy kask, także szukam:
1) sklepu internetowego (w stacjonarnym jutro sobie sprawdzę), w którym najtaniej jest Horze Hallorider (zaraz posprawdzam, ale pewnie macie przy okazji sprawdzone, bezproblemowe slepy)
2) jak wypada ich rozmiarówka, standardowo? poprzedni miałam 55
3) w mniej więcej tej samej cenie może inny kask do polecenia, który będzie dobry, wizualnie ładny i nie robił 'drugiej głowy'?

Dzięki z góry. :kwiatek:

edit. ma ktoś może:
ten bo się chyba zakochałam 😜
albo ten ewentualnie ten
🙇 🙇 🙇
flygirl, ten ostatni miałam, ale mi jakoś średnio leżał na głowie, taki płaski był 😉 pewnie to kwestia dopasowania akurat. Wszędzie teraz masz promocje świąteczne, np. W koniku ha kod mikolaj2015 jest -15%
A ja mam pytanie do dziewczyn, które jeżdżą w Samshieldzie Shadow Matt (może inne modele Samshielda też to mają, tego nie wiem). Czy pasek pod brode tylko mnie irytuje? Kupiłam sobie ten kask na zawody, no i jak tylko wezmę daszek do góry to pasek wręcz ląduje na ustach. Strasznie mnie to irytuje, ale może to ja mam jakąś dziwną głowę...
flygirl, jak kupisz ten Harry's Horse "PRO+ Croco Crystal" pochwal się zdjeciami i wrażeniami (np jak z wentylacją)!
też się zakochalam 😀 na pierwszy rzut oka idealny wizualnie następca mojego troxela 😀
Ktoś coś wie o kaskach troxel ??
Posiadacze zamszowych samshieldow - jak czyścicie swoje kaski?
horse_art niestety, póki co mam HKMa, ale kiedyś się tamtego dorobię. 😎
A ja sie stalam posiadaczka Uvexa fp3 active i jestem zachwycona. Przede wszystkim tym ze jest lekki i glowa mi sie nie poci, a po 2 ma super regulacje. No i w koncu nie wygladam jak grzyb XD 🙂😉)
ja sie chyba Keda nie doczekam bo sklep leci w kulki ;c
co sądzicie o Horze Phoenix ?
Wie ktoś może gdzie można kupić wkład wyściółkę do kasku Ked Basco? Niestety zgubiłam, a kształty wycięć dla każdego modelu są tak różne, że trudno coś dobrać...
w bergo na kamizelki i kaski -15 %

kozdanda, mialam w łapkach i na głowie kilka modeli troxel (i dedykowane do westu i klasyki).

charakterystyczne. pieknie, bardzo porzadnie wykonane, każdy szczegół. super jakość. wygodne, super rozwiazania, wentylacja. i wymiana starego na nowy za ułamek ceny (jak casco).
bardzo bezpieczne. może przez to grube, duże. musi pasować do urody i upodobań. ale to jak każdy
Witam 🙂
Może ktoś się wypowiedzieć w temacie kamizelek ochronnych? Zależy mi na wytrzymałości, dobrej ochronie i wygodzie w trakcie prób terenowych, oczywiście w przystępnej cenie.  😉
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
14 stycznia 2016 15:11
Ma ktoś kask Covalliero Jump i chciałby podzielić się opinią (wygoda, bezpieczeństwo, zdjęcia, itp.)? :kwiatek:
patatajka🙂, na podstawie mierzenia tylko - lekki, na mojej głowie dobrze leży (dobrze w sensie takim, że na mój kształt pasuje, dla mnie był wygodny). Chętnie wybierany przez klientów ze względu na cenę i właśnie to, że im "pasował".
Nie wiem jak spisuje się na jazdach, ale nie słyszałam narzekania.
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
15 stycznia 2016 15:20
Dworcika, dzięki! 🙂
Ma ktoś jeszcze jakieś opinie?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
20 stycznia 2016 15:35
[s]Dziewczyny jakie polecacie kaski, które byłyby alternatywą dla Casco Mistrall?
Nigdzie ich nie ma, a strasznie mi się podobają 🙁 Nie ukrywam, że wolałabym kupić kask od firmy produkującej typowo kaski...
Chodzi mi o to aby był przystępny cenowo czyli jakieś 400, 500 zł.[/s]

edit: dzięki za pomoc dziewczyny, już mam 🙂 w moich ulubionych sklepach nie było :P
Racjonalna,
edit: nie było pytania..

W bergo jest z wysyłką 24h.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 stycznia 2016 16:40
Racjonalna nie wiem jak Ci się podobają Uvexy, ale to też dość solidna marka.
Ktoś z was ma kask KEP Italia? Jak one się sprawują?  👀 :kwiatek: :kwiatek: To chyba jedyny kask, w którym się sobie podobam, więc zaczynam zbierać na niego 😁
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
28 stycznia 2016 16:51
Lepiej Wam się sprawują kaski regulowane czy w "stałym" rozmiarze?
zdecydowanie regulowane.
Szukamy kasku na prezent z możliwością wymiany gory/dorysowania flagi. Ktoś coś 👀
patatajka🙂, ja też wolę regulowane, zawsze można rozszerzyć i włożyć pod opaskę na uszy np. 😉
Regulowane 🙂

Nikt nie widział kasków z możliwością dodania barw narodowych?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 stycznia 2016 16:12
Koniki5KEP Italia,  Samshield,  Antares,  Uvex,  GPA te firmy na 100% wykonują kaski z barwami narodowymi.
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
31 stycznia 2016 09:06
Dzięki za opinie 🙂
Koniki5KEP Italia,  Samshield,  Antares,  Uvex,  GPA te firmy na 100% wykonują kaski z barwami narodowymi.


szukam czegos dostepnego od reki tj kasku ktory bedzie mial np mozliwosc zamowienia dodatkowego wymiennego elementu. Uvex odpada-kask maluje sie u producenta na zamowienie i troche to trwa...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się