wasze ulubione seriale

Zaczęłam Downton Abbey i już się zakochałam. 😀
X Files wrócił  😜 serial mojego dzieciństwa, nawet nie wiem czy podobał mi się 1 odcinek, bo w takim amoku go oglądałam, że ciężko spojrzeć obiektywnie  😁
robakt   Liczy się jutro.
25 stycznia 2016 15:36
flygirl ja nie mogłam się od niego odessać  😜
Gillian   four letter word
25 stycznia 2016 16:18
Arroch, ja zaczęłam ryczeć już przed czołówką, obejrzałam ale nic nie pamiętam, wiem tylko że jest doskonałe  😍 nawet gdyby to była totalna szmira to i tak będę zachwycona  😜 dziś kolejny odcinek a ja czuję się jakbym znów była w liceum, takie emocje jak kiedyś  💃
Ja dzis na fox bede ogladac 1wszy wiec nie spoilujcie😀
Obejrzałam właśnie pierwsze 20 minut Mr Robot i jestem zachwycona!  😜


Niestety po 3 odcinku zaczyna sie psuc i potem jest coraz gorzej.
Tez bylam zachwycona, ale skonczylam go sila rozpedu, na drugi sezon sie nie pokusze.
Arroch, ja zaczęłam ryczeć już przed czołówką, obejrzałam ale nic nie pamiętam, wiem tylko że jest doskonałe  😍 nawet gdyby to była totalna szmira to i tak będę zachwycona  😜 dziś kolejny odcinek a ja czuję się jakbym znów była w liceum, takie emocje jak kiedyś  💃


Ja ryczałam na 2 filmie, mimo, że nie był najlepszy, ale ja i tak go kocham  😍 tym razem udało się nie  😁 bałam się na początku, że zamiast Foxa Muldera zobaczę Hanka Moodiego, a zamiast Dany Scully Stelle Gibson, ale nic takiego się nie stało, Anderson i Duchovny pojawiają się na ekranie i jest od razu odjazd totalny  😜 na fanpage'u X files była akcja 201 days with x files, ale ja oczywiście nie wytrzymałam i nadrobiłam cały w wakacje po raz 3  😁 
X files to nie serial to pół życia, miałam kota Krycka, plakat I want to believe, żarłam ziarnka ze słonecznika na potęgę, wierzyłam w wampiry, dzwoniłam do mojego przyjaciela, kiedy Mulder pierwszy raz pocałował Scully - ze stacjonarnego telefonu, to były czasy  😜
Gillian   four letter word
25 stycznia 2016 19:24
taa najlepsze czasy 🙂 fajnie, że chociaż troszkę wróciło i znowu można się poczuć dziko 🙂 no i moje forum ożyło hehe
Przepraszam, ale nie orientuje się.. Ten serial wrócił po 14 latach?  👀
Mówicie, że warto obejrzeć kiedyś? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2016 19:42
[quote author=JARA link=topic=205.msg2486034#msg2486034 date=1453724359]
Obejrzałam właśnie pierwsze 20 minut Mr Robot i jestem zachwycona!  😜


Niestety po 3 odcinku zaczyna sie psuc i potem jest coraz gorzej.
Tez bylam zachwycona, ale skonczylam go sila rozpedu, na drugi sezon sie nie pokusze.
[/quote]

O nie! Nawet mi nie mów takich rzeczy! 🙁
Gillian   four letter word
25 stycznia 2016 19:45
kortina, tak 🙂
Ojaaaaaaaaaaa zajebista koncowka, piekny powrot Muldera i Scully 😀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 stycznia 2016 10:20
[quote author=Marzena link=topic=205.msg2486242#msg2486242 date=1453744395]
[quote author=JARA link=topic=205.msg2486034#msg2486034 date=1453724359]
Obejrzałam właśnie pierwsze 20 minut Mr Robot i jestem zachwycona!  😜


Niestety po 3 odcinku zaczyna sie psuc i potem jest coraz gorzej.
Tez bylam zachwycona, ale skonczylam go sila rozpedu, na drugi sezon sie nie pokusze.
[/quote]
[/quote]

No co ty  😲 kończy się miazga  😍 nie mogę się doczekać drugiego sezonu  😍
No ja sie niestety domyśliłam o co z nim chodzi tak własnie kolo 3 odcinka, potem jest przewidywalny, nudny i z fatalna sciezka dzwiekowa. Wysoce irytujacy i przeintelektualizowany.
Ale ludzie sie niektorzy jarają nim cięzko, wiec JARA - może Ci się bedzie podobal do konca 😉
a ja skończyłam Downton🙁 Ale chcę zacząć skandal bo podobno warto - nie wiecie gdzie mogę go znaleźć online ale z napisami a nie lektorem? Bo wszędzie lektor...
A Tajemnica jeziora ktoś ogląda? W internecie nie znalazłam,  na jedynce jest w środy. Tydzień temu trafiłam przez przypadek i wpadłam, podoba mi się klimat, trochę monotonny i jakby przeciągany na siłę, ale przyjemny 😍
Ooooo nie wiedziałam ze wrócił X files!!
Arroch, też miałam plakat I want to belive i jeszcze jakiś the truth is out of there? Pierwsze odcinki oglądałam z zasłoniętymi oczami, bo się bałam kosmitów haha 😀
Ktoś ogląda coś z nowości? (Taa, wiem, oglądam za duzo seriali)

Póki co dwa mi się spodobały:
Billions - troche taki Wilk z Wall Street plus dobra obsada
Lucifer - diabeł prowadzi klub w LA. Teksty za to ma prześmieszne. Pilot super, obawiam sie tylko ze zrobia z tego policyjnego procedurala i bedzie castle 2.0
Ooooo nie wiedziałam ze wrócił X files!!
Arroch, też miałam plakat I want to belive i jeszcze jakiś the truth is out of there? Pierwsze odcinki oglądałam z zasłoniętymi oczami, bo się bałam kosmitów haha 😀


Oj ja też się bałam kosmitów i ciemności bardzo długo po tym serialu  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2016 17:13
[quote author=JARA link=topic=205.msg2486034#msg2486034 date=1453724359]
Obejrzałam właśnie pierwsze 20 minut Mr Robot i jestem zachwycona!  😜


Niestety po 3 odcinku zaczyna sie psuc i potem jest coraz gorzej.
Tez bylam zachwycona, ale skonczylam go sila rozpedu, na drugi sezon sie nie pokusze.
[/quote]

Muszę Ci przyznać rację, po 3 odcinku już nie zachwycał mnie. Myślałam, że zostanie to w klimacie odcinka 1-2, no maksymalnie 3. Obejrzałam do końca i już dupy nie urywa.
Małżonek mnie zmusił do obejrzenia Jessici Jones, i miałam podobnie.
Początek fajny fajny, ale w pewnym momencie mnie szlag tafił (kolo 9-10 odcinka) i powiedziałam że nie ogladam 😀 Tydzien musiał czekać. strasznie miejscami ten serial jest wkurzajacy, creepy i bezsensowny.

Daredevil lepszy.
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 stycznia 2016 17:52
Ja miłością wielką kocham Grimma. Cztery sezony za mną czekam na piąty jak wejdzie online. Z tego co wiem na 1 chyba zaczęli od 1 sezonu puszczać dla chętnych.
Marzena, ja oglądam Lucifera 🙂
Suits wróciło. 😀
Dziewczyny, pomocy! Sesja się zaczęła, a ja biedna nie mam co oglądać.  😁 Generalnie zazwyczaj trudno jest mi przetrwać pierwszych kilka odcinków i zaakceptować nowych bohaterów, więc potrzebuję czegoś, co od początku wciąga.
Oglądałam już chirurgów, flash and bone, orange is the new black, white collar, mentalistę... Generalnie skłaniam się ku temu co jest osadzone w rzeczywistości bez akcentów sf. O dziwo te najpopularniejsze seriale typu breaking bad, dexter etc. nie przypadły mi do gustu.
Możecie coś polecić? :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 stycznia 2016 10:44
Lie to me, Dr House, Castle, ze starszych Lost i Heroes, ale to wykracza poza rzeczywistość.
Lie to me, Dr House, Castle, ze starszych Lost i Heroes, ale to wykracza poza rzeczywistość.

Facella Lie to me nie przetrwałam, House'a i Castle'a kocham miłością wielką 😉 Spróbuję Lost i Heroes, dzięki!  😀
Cookie, how to get away with murder, Fargo, The blacklist
jak lubisz medyczne to zachwycona jestem nowym Code Black.
Cookie, polecam Narcos, serial oparty na życiu Pablo Escobara.
Marzena, ja oglądam Lucifera 🙂

są już odcinki? ja jesienią obejrzałam pilotażowy i mega mnie wciągnął. Daredevil i Jessica Jones też mi się podobały (Arrow i Flash w sumie też) - uwielbiam seriale w tych klimatach. możecie polecić coś jeszcze w tym stylu? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się