Re-voltowy łańcuszek książkowy

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2016 09:09
Ja nie mam adresu do wysyłki.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
29 stycznia 2016 09:21
Ja nie mam adresu do wysyłki.


Akleshia wzywana na dywanik  🏇 Proszę wysłać adres do Jary  😉
Wysłany.  😎
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
29 stycznia 2016 10:51
Dziękuję  :kwiatek:

Ktoś jeszcze?
sienke wzywamy na dywanik i podanie tytułu książki bo chyba już tylko na nią czekamy....
No doooobra - poszlo 😉
Potwierdzam. 🙂

Zgłoszone książki:

aniapa
Scottie
pestka
LatentPony
Cariotka
Ogryzek
Akleshia
Cierp1enie
Karino1998
tereska
hedonistka
Atea
JARA
safie
sienka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2016 11:01
Mnie możecie dopisać do drugiego łańcuszka. 🙂
JARA O fajnie, chciałam Cię "mieć" w łańcuszku  😁

Moja już spakowana  😅 W poniedziałek idę na pocztę.
ja ciągle nie mam adresu 🙁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 stycznia 2016 15:44
Mnie możecie dopisać do drugiego łańcuszka. 🙂


Jara, proszę bardzo, zgłaszaj szybko drugą książkę i ślij adres do hedonistki 😉
W tym momencie sienka wysyła swój adres do Jary, a hedonistka wysyła do Jary książkę!

Wszystko jasne? Nikt nie pomyli adresów w związku ze zmianami? Kto jeszcze nie ma adresów?
Od tej pory nie ma już żadnych zmian w łańcuszkach! Ale dla chętnych - może powstać trzeci 😉
Ok, czyli ja nadal wysyłam do LatentPony, do mnie wysyła JARA. Wysyłam w poniedziałek 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2016 16:14
Atea, miło mi 🙂😉

Adres wysłany i książka zgłoszona. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 stycznia 2016 16:34
Aż się boje książki od Jary  😀iabeł:

Ja wczoraj kupiłam i ... zaczęłam czytać  😵 ale w poniedziałek na pewno wyślę  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2016 20:33
Nie lękajcie się, nic strasznego  😀iabeł:
Cariotka   płomienna pasja
31 stycznia 2016 08:12
Ja wysyłam książkę w poniedziałek, mama przeczytała i stwierdziła lepsza niż dziewczyna z pociągu. Bardzo lubię książki w klimacie Joy Fielding i Charlotte Link, niestety żadnej nie miałam na papierze a wszystkie już czytałam.
Potwierdzam drugie zgłoszenie JARY jako nie powtarzające się.  🏇
LatentPony   Pretty Little Pony :)
31 stycznia 2016 15:42
Czy ja jeszcze mogłabym się dopisać do łańcuszka A, czy już za późno? Się obudziłam jak zwykle z ręką w nocniku, a z chęcią uczestniczyłabym w obu łańcuszkach  :kwiatek:
To dawaj szybko drugą książkę (propozycję) do mnie i czekamy co powie aniapa.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
01 lutego 2016 11:13
W zasadzie sprawa pozmienia się dla mnie i dla Ciebie teresko, więc ogarniemy 😉 Ty wyślesz do LatentPony, a ona do mnie  😉

Jara książka ode mnie pójdzie jutro, bo nie mogę się zdecydować na ulubiony cytat - zbyt wiele ich  😉
OK. LatentPony proszona o dosłanie propozycji książki do łańcuszka A i adresu do wysyłki dla siebie.
Powyższe do mnie na pw.
Melduje, że książka już wysłana  🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
01 lutego 2016 16:13
Ja wysyłam jutro! Dziękuję za dopisanie do obu łańcuszków  :kwiatek:
Ja też melduję, że dzisiaj wysłałam moją książkę do safie, a także, że dotarła już do mnie ta od Ogryzek  😅 Pierwsze 50 stron za mną!

edit: wpisałam numer przesyłki na stronie poczty i oświadczają mi, że nie mają takich danych... Możliwe, że jeszcze nie ma jej w bazie jeśli przed chwilą dopiero byłam na poczcie?
Mówiłam Ci, że Twoi listonosze się ładują do naszego łańcuszka - na pewno Pani z Poczty wypakowała sobie Twoją książkę i czyta w kąciku  👀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
02 lutego 2016 10:56
edit: wpisałam numer przesyłki na stronie poczty i oświadczają mi, że nie mają takich danych... Możliwe, że jeszcze nie ma jej w bazie jeśli przed chwilą dopiero byłam na poczcie?


Jak najbardziej - sprawdź wieczorem. Paczka pojawi się w systemie po pierwszym wczytaniu kodu do systemu, gdy ta będzie opuszczać Twój oddział pocztowy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lutego 2016 11:27
Ja wyśle jutro, chce doczytać 😀
Ogryzek  😂 Śmiej się, śmiej, ale panie z naszej poczty są znane z półgodzinnej przerwy o 15.00, kiedy to poczta zamykana jest o 16.00. A kolejka za drzwi, dzień w dzień  😁 Dwa okienka, jedna pani siedzi i w ślimaczym tempie klika na starym pececie, a dwie panie krzątają się gdzieś na tyłach. Za to w kolejce zawsze nowe znajomości nawiązuje, kocham to miasto  😍

aniapa Dziękuję  :kwiatek: Sprawdzę wieczorem.
safie Czytaj, czytaj, bo następna idzie (mam nadzieję) 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2016 15:17
Dziewczyny, które jeszcze nie wysłały książek!
Niech każda z was podpisze swoja książkę np na pierwszej stronie, w dolnym rogu. Ja np biorąc udział w dwóch łańcuszkach nie chciałabym książek pomieszać.
moja jest podpisana, zresztą jak każda moja książka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się