Konie czystej krwi arabskiej

Ooo, mój też Piaffowy, pokaż więcej zdjęć  😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
29 stycznia 2016 16:15
Dziewczyny kontestacja, SylwiaPK pokazcie swoje konie, my tu chetnie popatrzymy  🙂
Z Rudzika kawał chłopa jest. Wasze konie po Piaffie też są takiej mocnej budowy?
(Piaff - Fabira/Pesal)





Na profilowym moje zwierzę 🙂 Lekter po Piaffie od Lenki po Pesalu 🙂

Po pierwsze witamy na forum 🙂
Po drugie piękny jest ten twój konik, bardzo podobny z profilu do mojego jednak on nie po Piaffie. Czekam na zdjęcie w całej okazałości. Stoicie gdzieś na Jurze?
(edit)A to mój :
Roksarih jakbym swojego widziała!
Lekter ma 156 więc sporo dość - podobno Piiaffowe takie bywają.
Oto on :



A - no i tak - stoimy w centrum Jury 🙂
Aaaaa  😍 Super zdjęcia i wspaniały koń z wyjątkową urodą i bardzo podobny do mojego Ryszarda. I bardzo fajnie, że jest wysokim arabem. Ogólnie ja lubię właśnie takie araby, mocnej budowy i wyższe.
Zauważyłam różnicę taką, że Twój ma białą grzywę, a mój srebrzysto-biało-żółtą xD
A co tam z  nim porabiasz? Jeździsz sportowo/rekreacyjnie?
Białą grzywę to on ma głównie na zdjęciach 😉
"Uprawiam" turystykę głównie, konia mam do kochania 🙂 Z ostatnich newsów jeździmy sobie na cordeo i mamy z tego niezłą frajdę 🙂
SylwiaPK jak nie jestem fanką ''piegusków'' tak muszę przyznać, że Twój jest przepiękny!

Dziś zwiozłam swojego siwego do pensjonatu w swoim mieście (wcześniej trzymałam go w innym województwie). Tak mnie rozczulił trącając mnie swoją mordką i sprzedając całusy, że gotów byłam uwierzyć, że to z tęsknoty (nie widzieliśmy się dobre 2msc) a nie z żebractwa o jakiegoś smakołyka  😁
Z Rudzika kawał chłopa jest. Wasze konie po Piaffie też są takiej mocnej budowy?



Zdecydowanie  😉 Wysoki i słusznej budowy  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
31 stycznia 2016 07:29
SylwiaPK witaj w wątku.  Fajnie,  że powiększa nam się kącik  🙂 fajnego masz zwierza i spory  💘 a jaki jest pod siodłem? 
Kontestacja Rude rządzą  🏇

Larabarson jak tam u Was ? Ja zaczęłam ferie  😁 od wtorku będę codziennie w stajni  ( nawet nie chcę wiedzieć ile na paliwo wydam  😁 ) , no a konie mnie znienawidza.  Może wpadniesz co ?

Edit. Wrzucam kilka fotek z wczoraj.  Rudy lonzowo i na step moja uczennica wsiadła  (?tak wiem jestem nieodpowiedzialna bo wlazla bez kasku )

Oraz mój dzielny kucyk, no którego siłą rzeczy musze tutaj pokazywać Bo przecież w innych wątkach się nie udzielam  😎

I dobry koń; )
SylwiaPK - piękne zdjęcia i śliczny rumak 🙂
ogurek
źrebol od Gingi, po..?

Ajmanie, kolejny ogierek 🙁
Zduska, chetnie bym do Was zajrzala ale jesli juz to pewnie w 2 tyg ferii albo w przyszly weekend  🙂
Kucyk jaki grzeczny  😜
Dziewczyny, witajcie w kąciku :kwiatek: Odzywajcie się tutaj czasem bo przyda się trochę nowego towarzystwa.

zduśka Jak to ferie? Ja też chcę! 😀iabeł:

Mimo średniej aury, udało mi się cyknąć parę fotek w weekend.
Nadal się stępujemy i lonżujemy step kłus.








zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
31 stycznia 2016 18:27
Larabarson zapraszamy  😁
Tuch no wiesz..babcia przyjeżdża a ja na konie  🏇 btw wygodnie Ci w siodle westowym?  Bo wiem, że jeździsz klasycznie  🙂
zduśka W weście mi jest zarąbiście wygodnie 🙂 Jeżdżę klasycznie a konie chodzą na klasycznych pomocach.
Zupełnie NIC nie ma wspólnego z jazdą w stylu western. Zawsze się z nim mijałam.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
31 stycznia 2016 19:00
Aa ok 🙂 to faktycznie he he
Ja kiedyś próbowałam liznac westernowej jazdy i mój mózg tego nie ogarnął  😁 po za tym siodła , w których jeździłam były mega niewygodne  😎
Niektórzy uwielbiają twarde siedziska, a inni miękkie. Osobiście nie lubię jeździć w siodle trenera, bo to kamień na dupę. Wolę bardziej przyjazne pośladkom.  😉
Zależy na jakie się trafi do użytkowania.
tuch ale ładnie wygląda! Naprawdę "do pyska" mu w tym różowym 🙂
Mam "pod tyłek" 7 siodeł westernowych. Najbardziej preferuję te all round. Kocham je za miękkie i głębokie siedziska, najbardziej przypasowała mi firma Diamond.
Tuch -czy możesz mi zdradzić, gdzie kupiłaś taki różowy pad? Bardzo jest mi potrzebny na prezent. Może być na pw, dziękuję :kwiatek:
Wracając do sprawy konia szamanki. Nie doczytałam do końca, ale czy ten koń nie jest wnętrem? to takie dość typowe zachowanie? Może kawałek najądrza zostało i stąd takie zachowanie?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
31 stycznia 2016 22:11
Nie jest wnetrem - oba jajka wyciete prawidlowo.
ja bym zbadała poziom hormonów jednak. Czasem przypadkowo kawalindek najądrza się zostawi i się cyrki dzieją.
Roksarih,, SylwiaPK, przepiękne są Wasze konie, uwielbiam hreczkę  😍
tuch prze- cud- ne zdjęcia Lunara  💘 I popieram, że w różu mu baaardzo do pyska  🙂
Roksarih,, SylwiaPK, przepiękne są Wasze konie, uwielbiam hreczkę  😍

Dziękuję bardzo, mój z roku na rok ma na szczęście coraz więcej hreczki <3 wcześniej był bardziej siwy, jak na zdjęciach poniżej. Wczoraj go ruszyłam po miesiącu stania na padoku, spowodowanego moją chorobą. Miało być lekko, krótko - taka lonża na rozruch, na kantarze, początkowo z 10 minut chodził ładnie, dość leniwie, aż tu nagle odpalił wrotki, zaczął dziko zapieprzać, brykać jak młodziak. Z 20 minut z nim łaziłam zanim oddech wrócił do normy.
Roksarih,, teraz z hreczką zdecydowanie bardziej mu do pyska.

Też dzisiaj powoli zaczęłam odpalać konie, bo zima chyba już nie wróci i ten tydzień zapowiada się ciekawie.

zduśka, superowy kucor 😉 To i ja wrzucę ukochanego Pensacoli

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się