Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2016 18:27
monisiaxp, zgadzam się z tym, co napisały wcześniej dziewczyny. Modelka wygląda po prostu bardzo niekorzystnie. Ja bym na jej miejscu nie była zadowolona z efektu. Szkoda.
Mam prośbę - wyedytuj ten post i zmniejsz zdjęcie, bo musiałam dłuuugo poczekać, aż w końcu strona wróci do normalnych rozmiarów.
ja się rzucam na ,,pożarcie,, i proszę o rady bo akurat nie czuje się dobrze w fotografii ludzi , przynajmniej koleżanka cierpliwa i dużo śmiechu było  🙂


wydaje mi się czy na drugim zdjęciu ostre są drzwi a nie modelka?
drabcio jak oglądam u siebie w powiększeniu na komputerze  to ostra jest modelka  🙂
patrzac na mojego laptopa to ci wierzę. Natomiast stóp bym jej nie obcinała - obcięcie człowiekowi ciała na foto w jakimkolwiek stawie - kolana/nadgarstki/łokieć/kostka powoduje optyczne zaburzenie równowagi
tak myślałam , że ktoś napiszę o tych stopach , staram się raczej tak nie ucinać ale na tym zdjęciu zrobiłam to świadomie bo przeszkadzał mi śnieg w dole, mam też ze stopami , ale mi się nie podoba , w każdym razie dziękuje za opinie  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 stycznia 2016 19:29
A pokażesz wersje ze śniegiem?
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 19:35
to ja bym chlapnęła w połowie piszczeli. Byle nie w stawie
Ale fajna kolorystyka i kwintesencja dobrze wykorzystanego centralnego kadru 😀

a ja się gotuję z frustracji...
https://konfiturazwarzyw.wordpress.com/2016/01/25/nikt-nie-lubi-zlodziei/
patid1220, a ja się wyłamię bo mi się wszystkie bardzo podobają. Ja lubię ucinać w stawach i mi to równowagi nie zaburza 😉 a i uważam, że gdybyś ciachnęła w połowie piszczeli, to cała kompozycja by się posypała - znikną tak ważne linie jak zaznaczony dół drzwi, czy "fundamenty" budynku po bokach. W ogóle 2'ka jest dla mnie kolorystycznie super 🙂.
Ja również wrzucę się na pożarcie, zdjęcia jeszcze mikołajkowe  🙂

a ja się gotuję z frustracji...
https://konfiturazwarzyw.wordpress.com/2016/01/25/nikt-nie-lubi-zlodziei/

ja też.. mam nadzieję, że odpowiedzą za całą tę farsę..  👿
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 20:26
smartini, ja pierdykam.....  brak słów..  😵
Zgłosiłabym po prostu całego fanpage i tyle, może by się nauczyły jakby nagle straciły taki „dorobek”...
Tak apropo kadrowania. Taki schemat mi się przypomniał 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2016 20:44
patid1220, ale ruda 😍
Totalnie bezczelna typiara

Zdjęcia wrzucone do Internetu już zawsze w nim pozostaną i mogą wędrować po każdym jego zakątku- chyba każdy z nas, Internautów o tym wie. Kasia zapisze sobie zdjęcie na dysku, po kilku dniach podeśle je Ani, Ania wstawi je na swój profil, Tomek je skopiuje, a Ewa wrzuci na swoją stronkę.
Głupie? Może i tak, ale nie oszukujmy się- tak działa sieć i wrzucając tu cokolwiek musimy się z tym liczyć. I dopóki nikt nie przypisuje sobie praw autorskich, albo nie usuwa znaków wodnych wszystko jest legalne i na porządku dziennym. Osoby nie godzące się z tym nie powinny nic upubliczniać- żeby z czegoś korzystać należy znać "działanie".
Tym oto postem, zmęczona po 12 h pracy życzę Wam dobrej nocy i spokojnego albo chociaż stabilnego wtorku
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 21:26
macbeth, strona zgłoszona na wszystkie możliwe sposoby (łącznie z rozbudowanym sposobem)

drabcio, mnie fascynuje jak wielka ilość ludzi twierdzi, że wrzucając zdjęcia na facebooka zbywamy się praw autorskich (główny argument debili)
a prawa autorskie są WIECZNE I NIEZBYWALNE! Choćby się chciało, nie da się ich zbyć, przekazać, oddać. Można to zrobić tylko z prawami majątkowymi ale autorskie pozostają zawsze nasze i zawsze możemy dochodzić swoich praw w przypadku kradzieży mienia intelektualnego
Dziękuje Wam za wszystkie opinie  :kwiatek:
Kastorkowa nie wiem ja jakoś bardziej lubię to z uciętymi stopami  🙂

smartini, xymena  dziękuje  , jak widać ile osób tyle różnych opinii, ale cieszę się , że choć trochę się podobają te zdjęcia
JARA naturalna ruda , a ja dobry rok myślałam , że była farbowana z blondu  😁
z eksperymentów z drzwiami mam jeszcze takie :
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2016 21:33
patid1220, wiele bym dała za takie włosy i piegi 😍
Piękna jest 🙂
JARA dziękuje w jej imieniu  :kwiatek:
https://www.facebook.com/161518643981396/photos/a.205692922897301.51701.161518643981396/731743396958915/?type=3&theater
o proszę, taki fejm, moje też wrzucili  😂 podpisane, ale nikt mnie o zgodę nie pytał.. chcę mi się kłócić.. ?
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 22:10
kaskal, kłuć się. To co się tam wyprawia to jaja na kiju
paczaj tu
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=766879180112003&id=161518643981396
wszystko, co mi się ciśnie na usta przy czytaniu tego postu jest mocno niecenzuralne.. Boże, widzisz i nie grzmisz.  👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 stycznia 2016 10:04
Pięć minut męczyłam dzisiaj mojego kota.
Pięć minut i jestem szalenie zakochana w tym obiektywie  😍 bije na łeb 50/1.8 szybkością, celnością i efektem końcowym, tak pięknie łapie każdy refleks światła  😍

desire   Druhu nieoceniony...
30 stycznia 2016 12:46
macbeth, strona zgłoszona na wszystkie możliwe sposoby (łącznie z rozbudowanym sposobem)

można wiedzieć jaką dostałaś odpowiedź?

Funpage 'mężczyzna i koń' (czyli jak rozumiem tam się wszystko działo?) usunięto?


ucze się inkszego sprzętu... i coś mi nie bardzo wychodzi.  😂
Nie wiem co się stało z uszami, tak wyszły. Nawet na w ogóle nie ruszonym moją pseudoobróbką zdjęciu..
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 stycznia 2016 13:26
odpowiedzi nie dostałam bo facebook nie odpisuje tylko działa
administratorki MiK kłóciły się z nami strasznie ale ostatecznie strona zniknęła z powierchni facebooka (zapewne została usunięta przez sam facebook)
kilka stron wzięło sobie tą sytuację i wpis na konfiturze do serca i zabrało się prężnie do podpisywania zdjęć
kilka innych wciąż terroryzujemy 😀

tak więc wyszło, że w kupie siła a walka z kradzieżami wcale nie jest jak z wiatrakami 😉
poruszyłyśmy nawet daily horse shots i indywidualnine kilku światowych fotografów (pisałam chociażby do Terri Cage) i oni też zgłaszali swoje zdjęcia

lepiej z nami nie zadzierać 3🙂

za to jutro premiera Polskich Fotografów Koni!!!
Moje dzisiejsze 🙂











smartini   fb & insta: dokłaczone
31 stycznia 2016 00:46
Wojtka Kwiatkowskiego dołacz 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się