Końska Rewia Mody cz. X (2016)

lusia wygląda obłędnie! Dlaczego na "moim" nie byłoby widać takich kolorów :/
harja Jak zawsze przepięknie

Dzisiejszy kucyk w różu 😉
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=600738370067253&set=gm.828888120553735&type=3&theater
niniejszy czaprak potwierdza przewidywaną kolekcję, sądzę że na Spoga pokazali najnowszą kolekcję.

no nic nie kupie  😵
wątek zamknięty
MANGO - SKYBLUE - MINTGREEN - FRESHBERRY 😉
Tylko to mango chyba pomarańczowawe, jak to mango, a mam straszną ochotę na taki super ciepły, słoneczny żółty jak to:
wątek zamknięty
lusia722, harja Elegancko w tych granatach 🙂
marlin1990 Wodze to dla mnie przesada, ale czaprak prezentuje się pięknie
stówka Fajnie 😀
anil22 Mnie tam się dralon podoba  😍 i w sumie tylko on
Natomiast mnie udało się upolować komplety starych Anky Purple i Cardinal, zdjęcia na koniu jak go zgolę na łyso  😁
wątek zamknięty
Tylko akurat na focie to mango wygląda na taki ciepły żółty  🙂
Za to zupełnie nie podoba mi się odcień niebieskiego na derce po lewej, taki szarawy...
wątek zamknięty
Znowu paskudna feria barw?
Pozostaje mi czekać na euro stara,albo wykupić całą kolekcję platinum.Czy nikt nie może stworzyć mi kolekcji w stonowanych barwach,z dodatkiem diamencików,świecącej tasiemki czy coś? Zdecydowanie wyrosłam z takiej kolorowej paćki,a i na zawodach na treningu nie wypada tak się pokazać.Coś jak brilliant dura dark red,to mój ostatni zakup i bardzo go kocham-jest idealny-i stonowany kolorem,i się błyszczy.
wątek zamknięty
Quanta to chyba bedzie taki żółty.
Ten zielony jest opisany jako miętowy.
Chyba zainwestuje w poprzednie kolekcje heh
wątek zamknięty
DressageLife, no a caball? Przecież zrobią ci co chcesz 😉 Chyba, że to o metkę chodzi, no to ciężko będzie :P
wątek zamknięty
Zapomniałam o Caball  😁 Fakt,tam sobie wytworzę co chcę  😍 Chociaż trochę denerwujące jest że czasami masz po prostu ochotę wpaść do sklepu i pomacać,kupić a tu paćka jak z parady równości
wątek zamknięty
budyń, - mi osobiście łatwiej jest wybierać po gotowcach, niż samemu w głowie komponować czapraki. Caball to super opcja jak wiesz co chcesz, tak konkretnie (kolor czapraka, lamówki, krój, haft), a nie tak bardziej ogólnie 😉 I jednak nie mają wszystkich odcieni kolorów, a czasami zestawienia, o których byś nie pomyślała mega pozytywnie zaskakują. Super jest popaczeć na gotowe propozycje, kolory, kształty.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2016 21:25
Nowy Eskadron: link do facebooka
wątek zamknięty
My tak tylko szybko poglądowo treningowo  😉
Kula i Eskadron Classic Sport 2015/16 - Big Square + owijki, derka dralon winterred  😍
Over i  Eskadron Classic Sport 2015/16 DARKRED - Big Square + owijki, kalosze, podkładki eskadron.

Jak znajdę czas to więcej zdjęć lepszej jakości, głównie nowej kolekcji, jakieś specjalne wymagania co do maści?   🏇

EDIT. jeszcze jedno foto
wątek zamknięty
No i super, czyli jednak żółty 🙂 Jak lamówka będzie czarna, to skubnę cottona 😉 Bo reszta paskudna :roll:

A żółty i tak wyłącznie dlatego, że jeden mój kasztan okazał się być bardzo fotogeniczny w wersji żółtkowej 😁



wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
31 stycznia 2016 22:23
Nowy Eskadron: link do facebooka


Dralon piękny, można byłoby go skubnąć, może ten żółty cotton nie najgorszy, ten niebieski jakiś mdły...  Chyba jedna z niewielu kolekcji Eskadrona, która mi się naprawdę nie podoba.
wątek zamknięty
Kurna, miałam już nie kupować kolorowych czapraczków, ale granatowy BS z żółtym pasem  😍 💘 Oprócz żółtego i klasycznego granatu reszta kolorów słaba..
A Euro Star pewnie będzie kolorystycznie zbliżony, tak czuję..
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Coś czuję, że się obkupię! Mano bs + uszy na pewno, a może skuszę się i na dralon.
Gniademu golasowi do pyska będzie w tym  🤣
wątek zamknięty
Za to możemy poglądowo się pokazać w nowym cukierkowo/piżamkowym komplecie niciaka 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lutego 2016 08:20
lusia722 ładnie

KaWeRa bardzo fajnie  🙂 Lubię zielenie

marlin1990 Super  🙂 Cały czas mi chodzi ten cotton po głowie  😉 Może się skuszę na cavaliadzie...

stówka pal licho czaprak (swoja drogą bardzo dobrze wygląda na Twoich sierściuchu  😉 ), ale koń  😍

Weerka ślicznie  🙂
wątek zamknięty
keirashara, nie musisz mi mówić, ja kupuję teraz tylko handmejdy, ale czaprak wybieram przez miesiąc (na serio) 😁
stówka, nie byłam przekonana do tych gradientów, ale fajnie to wygląda 😀
Weerka, darkred szałowy na tym koniu. W ogóle koń super  😜
wątek zamknięty
Jak mnie dawno nie było...  😲 No to ja wam się pochwalę nowymi ochraniaczami, w LL będąc 4, byłam jedynym dużym koniem w konkursie , więc rzucili mi Ochraniacze full, waldhausen esperia, szary/j.szary, niestety tylko przody, tyły czekają z metką w sklepie, ale portfel przez nie nie ucierpi, za to muszę dokupić do nich czaprak... Czy ktoś ma pojęcie czy jakikolwiek czaprak oprócz tych z kolekcji esperia będzie pasował? Myślałam nad schockemohle coach plus, ale nie wiem, na fotkach podglądowych to samo, ale wiadomo jak to jest. Ktoś, coś?
I żeby nie było macie konisko w czarnym, fouganzowym  🤔 czapraku, bez rewelacji, ale ok.
No i jeszcze pożyczony Orange! Mam derkę do niego, ale na telefonie, więc zrobię edit 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
01 lutego 2016 11:18
No i niestety nic mnie nie rusza. Ani Eskadron ani Anky. Pozostaje czekac na Eskadrona Premium.

Dlaczego ostatnio tak jest, ze pstrokacizny pelno i w niezlych cenach a jak ktos chce cos eleganckiego, minimalistycznego jesli chodzi o bling, to tylko w liniach premium i za konkretna kase? 🙁
wątek zamknięty
Weerka boski ten darred. tez taki zakupiłam, bedzie szał  😜
Ja też bym wolała stonowane kolory i dodatki, ta ostatnia kolekcja była fajna. Czekam na coś spokojniejszego.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lutego 2016 12:39
Dralon cudowny, coś czuję, że będzie mój 😍 Reszta kompletnie bez szału 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny u wszystkich jest szał ! Mało co mi się nie podoba ostatnio  😁

Mam do Was ważne pytanie, a w zasadzie do tych które mają czaprak tricolor o ten

Jak z jego jakością ? Kusi mnie bardzo ten kolor i nie wiem czy porywać się na niego czy na zwykłego cottona ?

Z nowej kolekcji jestem zakochana w tym żółtym. Jak mi się nigdy żółte czapraki nie podobały, tak w tym się zakochałam ! I ten Dralon ... Szkoda że dralony drogie, kurcze zawsze szkoda mi kasy a ten obecny darkred też jest piękny 🙁
wątek zamknięty
Tez mnie kusi ten sam co powyzej...ale nigdzie nie moge znalezc jakiejs pogladowki jak wyglada vs.
wątek zamknięty
Znalazlam takie, może pomoże 🙂
[url=http://www.pferdetrends.com/index.php/outfits/englisch/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2015/darkred-petrol-vanilla-walnut-black-white/herstellerbilder#prettyPhoto[joomgallery]/8/]KLIK[/url]

Coś się knoci w linku, w trzecim rzędzie 😉
wątek zamknięty
wabankowa, ja mam tricolora czarnego. Jakość wydaje mi się, że lepsza niż big squarów, ale materiał chyba ten sam co na cottonach tylko inne pikowanie.
wątek zamknięty
wabankowa o! dzieki 🙂😉))) to juz mi daje jakis poglad na sprawe :kwiatek:
wątek zamknięty
Weerka Załóż Hakerowi tego darkreda  😀iabeł: będzie szał
Wpadam ze zdjęciami nowych szmatek na sucho

Anky Purple


Anky Cardinal


I razem wszystkie aneczki, mam noworoczne postanowienie: zebrać jak najwięcej starych anek  😜

banan -> grey ->purple -> cardinal
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.