Końska Rewia Mody cz. X (2016)

dairoxroxi wodze to takie szaleństwo na wyjazdy w teren, myślałam, że sznurkowe będą wygodniejsze, po pierwszej próbie mam pewne wątpliwości 🤔wirek: Imponująca kolekcja 😉

wabankowa ja mam 😉 konia jeszcze nie widział, ale z wierzchu materiał jak na cottonie, od spodu siateczka, kolor obłędny 💘

Nasturcja-Renata dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja mam tego tricolora, dokładnie  ten kolor tylko vs
Jakościowo szału nie ma, pralam go może ze 4 razy i już nieco wyblakl zwłaszcza  przy popregu
Materiał taki  jak  cottony, bałam się ze ten pasek przy lamowce będzie się zaciagal ale jest spoko
Jakość taka sobie ale jest piękny  😎 przynajmniej był jak był Nowy  😀
wątek zamknięty
Weerka, - o matulu 😍 Prze-przepięknie! I szmaty i koniska - ciemny kasztan do schrupania totalnie 💘
Przez Ciebie aż zapragnęłam takiego samego zestawu, a nawet dwóch 😁
I niestety paczam, a tu na większości stron już nie ma BS-ów darkred, a dralon to totalnie nie do złapania... za to jest walnut na wyprzedażach. Będzie mi się ta stypa po nocach śnić, niedobra Ty 🤬
plunia, - super w tym orange! 😀 Perfect szmata na ciemnego konia.
dairoxroxi, - dawaj na modelu! 😉

Anky mnie nie rajcuje, z eskadrona tylko żółć się ciekawie zapowiada - ciekawe jaka będzie na żywo. Choć mnie ostatnio na stype bierze... agrr... siedze w domu chora to wymyślam, a niestety mnie nie stać w tym miesiącu na nic 🙁
Ma ktoś swoją szosą porównanie walnut i coriandera? Bo wiem, że coriander to bezszał na moim stworze, jeśli są mocno podobne, to z walnuta się pewnie szybko wylecze 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za opinie 😉
Skoro to taki materiał jak w cottonach wolę się skusić na dwa cottony jednak, mniej mi żal będzie jak po jakimś czasie użytkowania coś się z nimi zacznie dziać xD
wątek zamknięty
To te nowe cottony takie delikatne, że blakną już po paru praniach? Wiem, że neongreen tracił kolor ekspresowo, ale myślałam, że tylko on.
wątek zamknięty
budyń, ja chyba ich nie umiem prac. Chociaż mam tylko dwa (neonpink i apricot), to oba wyblakły, a nie używam ich duzo i nie piorę często 🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2016 18:57
Ja mysle powaznie nad brillantem petrol.. Ale mam juz BS...
Co myslicie? Bedzie pasowac?

wątek zamknięty
Bedzie 😍 Petrol jest stworzony dla kasztanow
wątek zamknięty
Zairka, - byłoby pięknie, ale jak masz już petrola z tej samej kolekcji w formie BS-a to imo trochę bez sensu jest dublować kolor w innej formie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2016 21:19
I tak i nie 😉
BS jest bardzo przygaszony, wrecz wpadajacy w szarosci

Brillant wydaje sie byc nasyconym i glebokim prtrolem 😍
wątek zamknięty
Zairka, - a masz możliwość na żywo zobaczyć? Bo po zdjęciach to wiadomo jak te kolory widać...

Naszło mnie na tego BS dark red i nigdzie nie widze... ktoś coś? Bo obawiam się, ze walnut wypadnie nijako na moim koniu 🤔
wątek zamknięty
Zairka ja bym na żywo na Twoim miejscu je porównała. Masz jak do dobrego konia podjechać ?

keirashara
znalazłam, ale w normalnej cenie 🙁
http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-czaprak-big-square-kolekcja-classic-sports-jesienzima-2015-p-12506.html
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2016 21:51
Tak widzialam go na zywo i w DK i w Tundrze jest sliczny chociaz material tych dura mnie nie przekonuje... ZwlaszCza ze widzialam je po dosc intensywnym uzywaniu 🙄
wątek zamknięty
Mnie się jedna Anka podoba i jeden eskadron ale ja gustuję w pomarańczowo żółtych na moją rudą.  🏇
wątek zamknięty
dairoxroxi, purple to chyba jeden z moich ulubionych fioletów <3

Zairka, ja miałam Ice, czy tam Iceblue z materiałem Dura, bardzo mało używałam, u mnie prany dwa razy na delikatnym praniu, a i tak zaczął się kurczyć, sprzedałam zanim zaczął wyglądać źle...
wątek zamknięty
Zairka widziałam na żywo połączenie petrola i kasztana forumowej Lalki ,  dla mnie ten kolor dla kasztana w formie brillanta to strzał w 10..  😍 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2016 09:27
dairoxroxi, jakie fajne zakupy, szybko się w Ankach zakochasz na zabój 🙂

wątek zamknięty
wabankowa, - o, dzięki tak czy inaczej 🙂 Oni też w końcu robią przeceny, najwyżej poczekam.
wątek zamknięty
Zairka, ja zakupiłam cottona pertol i jestem nieco zaskoczona tym kolorem na żywo. Tutaj fotka z telefonu, nie do końca odpowiada kolorowi w realu. Ciekawa jestem efektu na rudej  🙂

wątek zamknięty
Na mnie na żywo żaden kolor nie zrobił wrażenia, mam nadzieję że na koniu będzie szał.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 lutego 2016 14:11
Hop hop, jak wygląda  cotton graphite?  :kwiatek:
Google i szmatoholicy nic nie wypluli, na forum znalazłam jedną fotkę - grafitowy z różową lamówką. To ten? Jaka to kolekcja w takim razie?
Help  🙇
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 lutego 2016 14:24
Darolga Był graphit w NG w ktorejs kolekcji
Brzezinka ja mam owijki Big Square i nauszniki petrol, ale wlasnie ten brillant mnie urzekl jako kolor na zywo, jest inny od reszty z kolekcji, tylko ja mam problem z wyobrazeniem sobie efektu na koniu 😵
wątek zamknięty
anai, dzięki! Nie dziwię ci się, świetny jest 🙂
lusia722, dziwnie byłoby patrzeć na Księcia w innych kolorach niż "stypy" 😉 To mu bardzo pasuje.
keirashara, przyznam się bez bicia, że na beczkowatym Siwym czaprak często zjeżdża mi trochę na prawą stronę, gdy zarzucam siodło. W tym przypadku niestety też tak było - ale faktycznie jest któtszy, niż inne nasze pady - mi to akurat nie przeszkadza, nie lubię też, jak wystaje nazbyt mocno 🙂 :kwiatek:
kitty, nie jesteś sama 😁
potter, co to takiego? Ale bling 😀
marlin1990, dziękuję! Twojej rudej tez super w niebieskim - a wodze macie super, nie wiem czemu, ale lubię taką szałową tęczę :-P
stówka, dziękuję :kwiatek: kurczę, czasem tak mam, że jak coś zobaczę "na sucho" to jest "fe", a na koniu robi szał - w tym przypadku tak własnie jest, twój koń wygląda mega w tym komplecie! 😀
dairoxroxi, :kwiatek: ładna kolekcja. Choć za ankami jakoś szczególnie nie przepadam, to nie można odmówić im ładnych kolorów 🙂
Weerka, oba super! Jak masz petrola, to zapodaj cosik 😉
paulap, ale słodziasto 🙂 zmniejsz proszę zdjęcie w załączniku, bo jak się otwiera, to rozjeżdża forum :kwiatek: (wg regulaminu max 800px na dłuższym boku)
Zairka, wg mnie będzie pasować 😉 Miałabym wątpliwości jedynie co do jakości, ale jeśli ty takowych nie masz, to bierz dla rudzielca!
brzezinka, kurczę, ładny jest ten petrol... A obiecałam sobie, że więcej żadnego cottona nie kupię... I nie wiem, czy się jednak nie złamię 😵 Choć jednak jeszcze powstrzymuję się ze względu na cenę nieadekwatną do jakości ... Ale od czego są wyprzedaże  😎
wątek zamknięty
Zairka to ne wiem co Ci doradzić 🙁
Mnie od tych nowych brillantów odstrasza ich marna jakość ..
darolga szary z różem w lamówce to z kolekcji NEXT GENERATION JESIEŃ/ZIMA 2014 😉

Stwierdzam, że szmatocholizm to bardzo poważna choroba ...
Wyprzedaję większość sprzętu, bo wiem że przez kontuzję i psychiczny odpoczynek przez co najmniej rok nie wsiądę na konia, a dzisiaj kupiłam dralon ...
Bo był w promocji w Equishopie, -40% no to jak nie kupić ?  ... Masakra jakaś .. I jeszcze na te cottony się czaję bo szkoda kolekcji bo takie ładne a potem nigdzie nie kupię  😵

A tak swoją drogą nowa LG:


Edit: dopisek
wątek zamknięty
wabankowa, - ja mam tak, że jak siedze i nie jeżdżę (jak teraz, bo lecze wybitnie paskudne zapalenie zatok i gardła) to mam więcej czasu, patrze na te szmaty i zaraz bym coś kliknęła, aż swędzi w łapska 😉
Zairka, - jak petrol jako kolor sam w sobie mi sie nie widzi, tak na kasztanach jest boski. Jak Cię męczy to łap, teraz chyba przecenionego fajnie idzie dorwać? 🙂
harja, - znam problem 😁 Mi się często czapraki tyłem paskudnie ciągną do góry.
wątek zamknięty
Ale mi sie podoba ta kolekcja LG 😀 chyba jednak pożegnam sie z apricotem, a kupię ten pomarańcz z LG 😀
wątek zamknięty
Przyznam Wam się do czegoś... odrzuciło mnie od kolorów, od tygodnia króluje stypa. Nagle po prostu stwierdziłam, że żywe kolory są fuj i zmieniłam "kurs", wypuszczając w świat większość kolorowych szmatek, niciaczków i innych radosnych pierdółek 😉 Przez chwilę radowałam się, że może udało mi się wyleczyć ze szmatoholizmu, ale niestety - stypa zwyciężyła wszystko i rzuciłam sie na walnuta z jesiennej kolekcji Eskadrona 😍
Teraz za to smutam wielce, bo nigdzie, ale to nigdzie nie ma już big-square navy z zeszłorocznej kolekcji, ani też bicolora lightnougat z pasem iceblue - nigdzie, ale to nigdzie  😵
wątek zamknięty
A ja mam takie podglądowe petrolki



i dralon dark red

wątek zamknięty
keirashara to chyba niestety prawda.
Ja też teraz siedzę w domu i mam czas ogłoszenia przeglądać i sklepy,nie ma nic gorszego, a nie potrafię się powstrzymać  😂

Nocte szukasz VS czy DL ? Bo bicolor DL jest w Equidei 😉

Sivens petrole piękne ! Jestem w tym kolorze mega zakochana  💘
Po tym zdjęciu widzę, że brillant rzeczywiście ma bardziej intensywny kolor ?
A dralon piękny, te kolory są naprawdę genialne.
Czekam na zdjęcia na koniu ! 😉

A do mnie dotarł wczoraj zamówiony dralonik  💃 Uwielbiam taką szybką wysyłkę, wielki + dla Equishopu.
Jest piękny, chyba najpiękniejszy z tych z brązami  😍
Jeszcze kiedyś tego z kolekcji aqua/teak/mint muszę upolować  👀

wątek zamknięty
Sivens, - kapitalny ten dralon! Na siwku może być wow 🙂
wabankowa, - mnie powstrzymuje tylko i wyłącznie wybitny brak środków 🤣 Zostawiłam już ładny komplet szmat w aptece, a na domiar złego w styczniu mi matryca poszła, zaraz po tym, jak zaczęłam ugadywać upragniony pad niciaka z 2010 - chyba coś mi daje znaki, że czas się leczyć 😂
Z której kolekcji ten dralon? Z zimowej? Wydawało mi się, że był tylko ten czarno-czerwony... piękniasty jest!
Nocte, - z tego się nie da wyleczyć, szmatocholizm tylko zmienia postać 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.