produkty ANKY

Dziękuję pennyx, napisałam do tej osoby - mam nadzieję, że jeszcze aktualne 🙂 Jeśli jednak nie, to czy ktoś wie może, gdzie jeszcze mogłabym dostać Anky frosted gold?  :kwiatek:

Edit: Niestety, spóźniłam się - już sprzedany 🙁 Ponawiam zatem pytanie.
Sprzedany mi  😍
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2016 11:08
Nocte, z tego, co pisały dziewczyny, to możesz szukać już tylko za granicą, albo liczyć, że trafi się jakiś używany pad w ogłoszeniach.
Ja szukałam bardzo długo i znalazłam jedynie w Australii 🤔 niestety oni nie wysyłają do Europy 😉
Ogólnie jest ciężko z tym padem 🙁
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2016 19:00
Tu można kupić Frosted Golda: http://www.fillyinthecity.com/new-products/anky-dressage-dressage-saddle-pad-frosted-gold
Ale pewnie oferta atrakcyjna dla mieszkańców Kanady  😤

Ja niestety się rozchorowałam i nie dokończyłam mojego rajdu po sklepach jeździeckich w Berlinie. Zostały mi jeszcze dwa do odwiedzenia ale zaczynam tracić wiarę w tak duże szczęście.
Ehh, no nic - będę polować na używane dzień i noc 🤣
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2016 10:52
Dawno już nie było takiego koloru, który rozszedłby się równie szybko, jak Frosted 😉

vissenna, może ci się poszczęści, chyba forumowa Amarotsa znalazła nówkę Ruby w jednym z niemieckich sklepików, więc czemu nie Frosted 🙂
Anky Baltic sea
Orientuje się ktoś czy za czaprak anky atc baltic sea 210zł to dużo?
I czym w zasadzie sie różnią te z napisami anky i te z atc ?
ANKY są ujeżdżeniowe, ATC wszechstronne/skokowe.
Dzięki za wyjaśnienie  😉
Baltic sea za 210
Orchidea z owijkami za 220
Czy one są tyle warte ?
Dzięki za wyjaśnienie  😉
Baltic sea za 210
Orchidea z owijkami za 220
Czy one są tyle warte ?

Wszystko zależy od stanu czapraków/kompletów. Myślę, ze najlepiej pytać sprzedającego 🙂
m4b5
Haha ok
m4b5
Haha ok

🙂
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2016 13:29
pennyx, ładnie ten Baltic wygląda!

Sophia, nowy pad, sam bez owijek, kosztuje ok. 225 zł, więc jeśli stan tych padów jest dobry, to to dobra cena.
A ja dostałam Anky Olive Brown na urodziny 😀
Mam ebony! Jest super elegancki. To nie do końca zwykły ciemny brąz, taki raczej bardziej grafit z miedzianym brokatem. Będę na pewno robić własne foty 🙂
Kiedy?  😀iabeł:
Rób rób 😀 a do mnie idzie komplecik Frosted Gold :3
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 14:57
pennyx, o, skąd ściągnęłaś? 🙂
z Ebaya UK :P dzięki jednej miłej osobie która dała mi cynka  👍
Pennyx, a kto Ci go wyczaił???? 😀 ja i moje beatowej znajomosci 😀
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 20:23
pennyx, to kawał drogi ten pad przebędzie 😉 Mogę wiedzieć, ile cię wyniósł pad z wysyłką? Może być na PW :kwiatek:
jakby co, to ja niezmiennie chętnie podłączę się do zamówienia na anky frosted :P
vissenna   Turecki niewolnik
08 lutego 2016 21:24
Dziś byłam w kolejnym sklepie, tu nie mają Anky w asortymencie w ogóle.  😵
hahaha jak ja zamawiałam to złotko, to wszyscy krzyczeli, że paskudne i w ogóle  😀iabeł:
Dostawa jest do UK, wiec komplet z wysyłką kosztował około 60£. Sama załatwiałam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się