Wybory 2015 i to co po wyborach.

Petycje podpisałam, ale trochę to pismo do Pani premier naciągane...koń zawsze był zwierzęciem do roboty i do zjedzenia...nigdy nie był towarzyszącym. jest jeszcze przekłamanie w tym liderowaniu ale już nie chce mi się szukać cyfr i bić piany...Podpisałam mimo tych byków. I tak nikt nic nie zdziała. Ten rząd nie jest do rozmów, ma nas głęboko w d...
Nasz obecny rząd działa dokładnie tak jak szatniarze w tej scenie:


I co nam pan zrobi!

Minister środowiska, wstyd. Ale o odwołaniu spotu mówili tylko w TVN, w Jedynej Słusznej ani się nawet nie zająknęli na ten temat.
Piosenka na dziś.Jestem pewna , że gdyby Łyszkiewicz  żył, to dzisiaj śpiewałby ją z nami :

"Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem "
Cudowna głupota kodziarzy... michal boni, kapuś i oszust, gość forsujący ACTA, protestuje przeciwko inwigilacji. To zupełnie jak petru, przydupas polityków i keneysista, pracownik Banku Światowego, "walczący" o wolny rynek.
Wielu opozycjonistów w historii było najpierw po ciemnej stronie mocy.  😁 Tacy są najlepsi , bo znają wroga od podstaw.  😁 Nie ma to jak mieć J23 po swojej stronie .  😉
Im więcej hejtu , tym więcej energii po jasnej stronie mocy😉😉
Wszystko na "swoim" miejscu ...Wyborcza znowu symbolem wolnych mediów , rządowa telewizja sączy papkę reżimowej propagandy , demonstranci na ulicach , odkurzone płyty znowu grają.

"Nowi" są tylko zalani żółcią i  jadem  hejterzy- tchórze  schowani za  ekranem 😉
i nawet jeśli trzeba będzie poczekać kilka lat ...

" Myślę sobie, że
Ta zima kiedyś musi minąć
Zazieleni się
Urośnie kilka drzew
Niedojedzony chleb
W ustach zdąży się rozpłynąć
A niedopity rum
Rozgrzeje jeszcze krew.

Zimny poniedziałek
Gorącą stanie się niedzielą
To co nie pozmywane
Samo zmyje się
Nieśmiały dotąd głos
Odezwie się jak dzwon w kościele
A tego czego mało
Nie będzie wcale mniej...

Choć mało rozumiem
A dzwony fałszywe
Coś mówi mi, że
Jeszcze wszystko będzie możliwe

Nim stanie się tak
Jak gdyby nigdy nic nie było
Nim stanie się tak
JAK GDYBY NIGDY NIC "

W kontekście bezrefleksyjnych lemingów, urzędniczej kasty, jej klienteli, oraz reszty barachła uczestniczącego w KOD, bardziej pasuje tekst innej piosenki:

Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Z centrali!
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Wszyscy na jednej fali!
Centrala nas ocali
Centrala nas ocali, ocali
Ocali, ocali
Ocali, ocali
Ocali, ocali
Ufamy, ufamy
Ufamy, ufamy
Ufamy, ufamy
Ufamy, ufamy
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Czekamy na sygnał
Z centrali!
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Wszyscy na jednej fali!
Centrala nas ocali
Centrala nas ocali, ocali
Ocali, ocali
Ocali, ocali
Ocali, ocali
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekamy
Czekamy, czekam
Tak , tak , i jeszcze mozna by pojechać plugastwem Kukiza ,prawda, żeby pokazać swoje brudne języki i czarne serca , prawda. 
zdecydowanie nie uśmiecha mi się pracować na szkołę o. Rydzyka
Nie dawać dotacji Rydzykowi! ...i odebrać juz rozdawane latami Sierakowskiemu i reszcie lewaków.
A co o tym sądzicie  🤣 PIS się zna nawet na Arabach  😵

http://www.swiatkoni.pl/news/10541,idzie-nowe-ale-czy-lepsze.html
Smok10, to jest absolutny skandal 🙁
Swiete prawo właściciela zatrudniać w swojej firmie kogo chce i jak chce. Problemem jest jedynie to, ze skoro istnieje firma państwowa robi to jakiś urzędnik, nieponoszący finansowych konsekwencji takich decyzji. Po prostu nie powinno byc państwowych firm, w tym stadnin i po problemie.
m.indira   508... kucyków
20 lutego 2016 10:22
wrotki sprywatyzujmy wszystko, niech państwo nie ma nic... Miałczysz nad dwoma stadninami które same siebie utrzymują, ba wkladaja do kiesy skarbu więcej złotówek niż nie jeden zakład... Rozbierzmy wszystko do zera, i bądźmy gośćmi we własnym kraju...
Normalnie porażająca perspektywa...

Obawiam sie ze może być tak jak napisałam na fb, dzisiaj sprzedajemy te białe jutro te brązowe...
Właściciel prywatnej firmy kieruje się własnym interesem i odpowiada tylko przed samym sobą , jeżeli podejmie złą decyzje to odpowiada własym kapitałem . Urzędnik państwowy nie jest właścicielem i nie ponosi odpowiedzialności materialnej .Powinien kierować się dobrem państwa. Jeżeli ktoś jest fachowcem i działa w interesie i dla dobra państwa to zmiana tego kogoś z pobudek politycznych nigdy nie będzie w interesie i dla dobra państwa oraz firmy , tyle że niszcząc państwową  firmę nikt nie poniesie za to żadnej odpowiedzialności , zwłaszcza materialnej . Z drugiej strony , po odpowiednim zniszczeniu takiej firmy staje się ona łakomym kąskiem na rynku i wreszcie może ją kupić prywatny inwestor ,oczywiście po przekazaniu swoich wyrazów wdzięczności zaradnemu urzędnikowi .  😵
To jest ta przykrość, której niestety spodziewałam się ze strony PiS. Z tym mi bardzo nie po drodze. Tego wręcz byłam pewna, że świat koni ucierpi rykoszetem, i to bardzo. Że bardzo dużo "dzieci" zostanie "wylanych razem z kąpielą".
razem z kąpielą".


nie przesadzasz ?
To jest ta przykrość, której niestety spodziewałam się ze strony PiS. Z tym mi bardzo nie po drodze. Tego wręcz byłam pewna, że świat koni ucierpi rykoszetem, i to bardzo. Że bardzo dużo "dzieci" zostanie "wylanych razem z kąpielą".


Ja myślę że dalej jesteś bezprzykładną optymistką . Nikt nie oberwie rykoszetem , każdy dostanie centralnie w klatę aż z butów wyskoczy. O dostaniu rykoszetem to mogłaś myśleć przed wyborami w czasie przyszłym , czas teraźniejszy powinien zweryfikować twój sposób myślenia przynajmniej do poziomu realnego.  🙄
halo, pamiętasz co napisałam Ci na PW kilka lat temu o Janowie? Miałam nadzieję, że uda się jakoś nie dopuścić do tego co się dziś dzieje. Mój koszmar się spełnia.
😁 😁 😁 😁 Oni mają w dupie wszystkich największych tego świata a przejmą się waszymi listami .  😁 Trzeba było głosować , nie trzeba by było teraz pisać listów.  😤
Smok10, co z tego, że głosowałam? Nie czuję się winna, bo spełniłam swój obowiązek. Szkoda, że zwolenników PiS było więcej i chętniej poszli do urn.
Dziś pozostaje pokazywać, że nie podoba nam się to co się dzieje. Wg mnie ważne jest też pokazanie światu, że koniarze stoją murem za takimi fachowcami jak zwolnione osoby.
Im więcej listów i im więcej protestów tym większy sukces prezesa. To nie jest żaden rykoszet, jak naiwnie wierzy halo tylko strzał w 10 jak twierdzi Smok10. Tu chodzi tylko i wyłącznie o pokazanie władzy, bez względu na cenę a im bardziej spektakularny przykład - tym lepszy.  Mamy całą władzę, tylko my ją mamy, możemy wszystko i nic nam nikt nie zrobi. Żeby nikt nie miał żadnych wątpliwości, że wizja powiatowego kacyka jest ważniejsze niż opinie całego świata.
Smok10, no, paru osobom to bym chętnie jeszcze dołożyła z kopa. Centralnie. Ale to paru, może nastu, może set 😉
Akurat nie tym. Mimo świadomości do jakiego stopnia otacza mnie "poletko PSL".
Z mieszanymi uczuciami czekam, co będzie "u sąsiada". Na razie jest kontrola. A wcale nie jestem pewna, czy jest merytoryczna. Nie to, żebym uwielbiała "sąsiada", ale odkąd włada wykazał masę dobrej woli w kierunku aktywności.
Skręca mnie na myśl, że mogłaby znowu zapanować martwota.
Ech, że też każdej (naprawdę każdej) władzy politycznej jest nie po drodze z umnymi ludźmi, którzy Chcą i Robią! 🙁
Póki co tych ludzi nie ruszała żadna władza , bo do tej pory wszyscy ich mieli za wybitnych fachowców . Obecna władza zna się na wszystkim , Poza tym jak pan Jarek oglądał w telewizji te Araby za miliony to pewno stwierdził że ta kasa przyda się na inne potrzeby , choćby nową kampanię wyborczą .  😵
Smok10, niejeden wybitny fachowiec nie miał dotychczas tyle szczęścia.
Smok10, niejeden wybitny fachowiec nie miał dotychczas tyle szczęścia.


Wybitny Fachowiec , nie po to jest fachowcem żeby liczył na szczęście .  😉 Wybitnego fachowca ocenia się po efektach jego pracy a nie po tym ile ma szczęścia.


P.S Czy mogła byś mi odpowiedzieć w tamtym temacie bo zarzuciłaś mi że wprowadzam ludzi w błąd ?

. To także info dla Smok10, bo uparcie wprowadza w błąd.

"Ocenia się"? Tzn. KTO ocenia? Do tego to szczęście Bardzo potrzebne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się