sklepy internetowe

Amen.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
28 stycznia 2016 11:29
Plus dla http://www.hopevalleysaddlery.co.uk popołudniu 21-go zamówione, 22 wysłane a dziś paczka u mnie. Świetny kontkakt mailowy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 stycznia 2016 11:39
Misskiedis, widzisz, mnie inaczej wychowano względem szacunku do klienta, ale to inny temat, z resztą na elaborat. Ciekawa jestem za to, jaki Ty prowadzisz biznes, i na jaką skalę (ile osób zatrudniasz, jaki masz roczny obrót, etc), że tak doskonale znasz się na kontakcie z klientem i marketingu 🙂


Nie trzeba być biznesmenem marketingowcem zatrudniającym x ludzi żeby umieć się postawić w sytuacji sklepu. Pasi-Konik to duży sklep, posiadają asortyment wielu firm (czyli produkty są ściągane z kilku miejsc), klientów mają pewnie dziesiątki dziennie. Przy takiej ofercie nie mają wszystkiego na stanie (musieliby mieć przynajmniej kilka sztuk każdego produktu czyli magazyn musiałby być baaardzo duży) więc nie da się kontrolować dostępności wszystkiego na bieżąco, bo trzeba by kilka razy dziennie sprawdzać w hurtowni/u producenta każdy produkt, co jest awykonalne. Zresztą Szemrana bardzo ładnie to ujęła :kwiatek:
Dostałaś maila nie tylko z info, że sory ale nie ma produktu, ale też z informacją kiedy będzie i jakie mają alternatywy na obecną chwilę, co uważam za dość przyjemne rozwiązanie. A to ty olałaś licząc na to, że sklep po przekopaniu się przez dziesiątki kolejnych zamówień wywróży, że chodziło ci o kontakt telefoniczny bo maile są fu. Większość sklepów z jakimi miałam do czynienia stawiało na kontakt mailowy, bo tak jest łatwiej się skontaktować z klientem. Jedyne telefony jakie otrzymywałam to ewentualny telefon od kuriera. Mało tego, cieszył mnie zawsze taki sposób komunikacji, bo telefon nie zawsze mogę odebrać, a na maila mogę odpisać wtedy, kiedy mi wygodnie, nawet poza godzinami pracy sklepu. W biznesie mail to powszechnie używany środek komunikacji więc nie wiem skąd takie oburzenie. Rozumiem gdyby zamówienie było składane telefonicznie. Wtedy informacja ze sklepu powinna również zostać przekazana w taki sposób. Ale zamawiając przez internet i otrzymując mailowo wszelkie potwierdzenia, spodziewałabym się właśnie kontaktu mailowego, i nie byłoby w tym dla mnie nic zaskakującego. I mówię to zdecydowanie jako klient, a to klient ma przecież rację, a nie wyszkolony biznesmen, nawet jeśli zatrudnia x osób i ma y rocznego obrotu 😉
Olson a jeśli nie odbierzesz telefonu to mają przyjechać do Ciebie czy wysłać gołębia pocztowego? Sorry ale napisanie, że sklep jest chamski z takiego powodu to naprawdę żart. Wykonali wszystko tak jak powinni.
Balajlama, powtórzę raz jeszcze - mnie wychowano w innym szacunku do klienta, niż przedstawia ten sklep, tyle w temacie. Jeden mail nie załatwi sprawy, w szczególności, że to ich wina i powinni zrobić wszystko żeby załagodzić sprawę, a nie naskrobać lakoniczną wiadomość - to jest IMO chamskie, i tyle. To oni mają szanować klienta, bo dzięki klientowi mają chleb, nie odwrotnie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 stycznia 2016 23:58
🤔 nie wierze!!! 😵
Nikt tu nie jest winny i nie ma co łagodzić!  Zamówiłaś towar którego nie ma w hurtowni, dostałaś informacje ze sklepu wyczerpującą, bo przedstawili możliwości (czekać lub " inne gacie"😉.
To Ty nie masz szacunku do sklepu i z twojej strony " jest IMO chamskie" że nie odpisałaś na wiadomość.
Duży minus dla Arcusa.
Zamówienie 11 stycznia w opisie widnieje "Termin realizacji zamówienia 3-5 dni roboczych". Po chyba 7 dniach roboczych piszę ja do nich maila, co z paczką. Dostaję info, że jednego towaru nie ma ma być w następnym tygodniu - ok, poczekam. Właśnie tydzień się skończył i dalej żadnej informacji o paczce.
3 tygodnie i nic, zdenerwowałam się już.
Gigantyczny plus dla Animalii. Byłam umówiona dzisiaj z kurierem na odbiór paczki. Niestety jak to w życiu bywa wykichałam się z kasy. W zamówieniu była m.in. derka której potrzebuje na jutro. Ani osoby z infolinii, ani kurier nie widzieli żadnego problemu żeby w ostatnim momencie podzielić zamówienie i dzisiaj przywieźć mi derkę, a w przyszłym tygodniu resztę zamówienia. Wielki szacun za podejście do klienta bo po przejściach z niektórymi sklepami byłam już nastawiona na jęczenie i kręcenie nosem.
Duży plus dla Jarpola za kontakt i superszybką wysyłkę.
Czy w Dobrym Koniu można negocjować cenę? Bo jest Pad Yorka który mi się podoba, na stronie Yorka jest za 78zł, bo to stara kolekcja, a w sklepie po 110zł 🙁
Duży Plus dla Koniarz.eu po mimo błędów systemowych, szybki kontakt z klientem, szybka wysyła, super zapakowane - Chyba jeszcze tak dobrze zapakowanej paczki nie miałam 🙂
MEGA PLUS dla Equishopu !
Wczoraj zamówiona derka już jest u mnie  😀
desire   Druhu nieoceniony...
04 lutego 2016 06:18
Ogromny plus dla Jarpola - szybka wysyłka, dobry kontakt i miłe ceny na wyprzedaży!  😍 😅
Gniadata   my own true love
04 lutego 2016 12:55
Plus dla pro-linen  :kwiatek:
Plus dla Profit Horse Shop. Paczka u mnie następnego dnia, informacje o paczce na bieżąco, fajny gratis, dobre ceny 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
04 lutego 2016 22:28
Plusy:
- jak zwykle dla Jarpola🙂 kontakt i szybka wysylke🙂
- Straw-Horses mozliwosc negocjacji ceny, niesamowity kontakt
- Yard Equites - pomoc, kontakt i rabaty🙂
Wielki plus dla Jarpola  za najszybciej na świecie  uszytą derkę  😅  :kwiatek:  Kontakt rewelacja 🙂
czy tylko ja mam problem z kontaktem z yard-equites.pl ? odpisuje tam ktoś na maile?
może na fb szybciej odpisują... jakieś doswiadczenia ?
Do mnie szybko oddzwaniali.  Kontaktowałam się przez formularz na stronie
izkadul, co prawda oklepana rada, ale sprawdź w spamie. Też niedawno do nich pisałam, czekałam na odpowiedź, czekałam, wkurzyłam się w końcu :-P Po jakichś dwóch tygodniach zajrzałam do "spamu", a tam zonk, odpowiedź napisana tego samego dnia, co moje pytanie....
Dzięki za rady, spam czyszcze na bieżąco  mam pocztę na wp więc nie da się go przegapić
Napisałam na fb ale też narazie  cisza
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 14:58
Ode mnie kolejne plusy dla Caballa i Jarpola - za zrozumienie, poprawki i bardzo miły kontakt :kwiatek:
czy tylko ja mam problem z kontaktem z yard-equites.pl ? odpisuje tam ktoś na maile?
może na fb szybciej odpisują... jakieś doswiadczenia ?


u mnie to samo , od 2 tygodni cisza, w spamie też. ja długo nie czekałam , zostawiłam pieniądze gdzie indziej 😉
Ja plus dla Jarpol za piękne firmowe bluzy polarowe ze ślicznym haftem 🙂
Oraz zaległe Plusy dla Bergo ale chyba przestane plusować bo robię tam interesy co najmniej dwa razy na miesiąc, mieszam, wymieniam a jeszcze ze mną rozmawiają i mają cierpliwość 🙂
Czy ktoś z was zamawiał coś ze sklepu efeed.pl ??  🤔 🤔
W zeszłym tygodniu zamówiłam tam otręby i wysłodki, do dzisiaj nie dostałam żadnej informacji o nadaniu paczki.
Na maila też nie odpisali...
MINUS DLA SKLEPU BERGO
Zamówiłam u nich smakołyki o smaku jabłkowym, a wysłali mi bananowe. Na początku myślałam, że się pomylili - w końcu każdemu może się zdarzyć. Napisałam do nich e-mail, na co otrzymałam odpowiedź, że nie ma takiego smaku u producenta i wysłali inny i zapewniają, że mój koń się nie obrazi  🙄. Nie próbowali się ze mną kontaktować ani przez podany e-mail, ani przez telefon, tylko do paczki zapakowali inny produkt! Dodaję print scrn'a na którym widać, że w sklepie bergo dalej można zamówić smakołyki o smaku jabłkowym (a potem dostanie się jak widać inne).

A wstawka o tym, że mój koń się nie obrazi jest dla mnie równie nieprofesjonalna jak nieuzgodniona celowa zamiana produktu. Akurat Chorał nienawidzi bananów, więc pudło  😂. Nie chodzi już nawet o te smakołyki za 15zł - oddam komuś i tyle, chodzi o fakt ignorowania klienta i niepoważne zachowanie sklepu. Nawet nie wiedziałam, że płacę za coś czego fizycznie nie ma  😵. Dla mnie wielki minus, więcej zakupów w sklepie bergo nie zrobię, bo aż strach - zamówię derkę 155, to może wyślą 145 bo nie będą mieli i będą liczyć na to, że się nie zorientuję?  🤔
Tak więc na Waszym miejscu zastanowiłabym się mocno, na przyszłość wolę kliknąć w innym sklepie, nawet jeśli będzie tam drożej.  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
18 lutego 2016 09:31
z tą derką to raczej będą liczyć na to, że koń sie po prostu zmieści. 😉  😂
dobrze, że nie zrobili Cie w balona na większą kasę.
Nie dam im na to szansy, pozostanę wierna już teraz animali  😎. Tak to jest jak się chce przyoszczędzić kilka zł, nie warto  🤬.
plus dla mustanga (sprzetjezdziecki.com) -szybko i bezproblemowo. bardzo miły kontakt.
plus dla ksantosa -bardzo dobry kontakt, fajny niespodziewany rabat 🙂

minus dla yard-equites -za brak odp na maila (w spamie tez nie ma)
i dla horsetown -nie odpisali mi na zapytanie przez formularz kontaktowy
Akatash, to jestem aż zdziwiona, bo mi potrafią późnym wieczorem odpisać kilkanaście minut po moim zapytaniu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się