Re-voltowy łańcuszek książkowy

JARA W książkach są kartki z cytatami - tam jesteśmy podpisani. Mogą ewentualnie pierwsze osoby z łańcuszka podpisać re-voltowicza ołówkiem na pierwszej stronie.
LatentPony, moja książka wyjdzie do Ciebie jutro :kwiatek:
ja jutro wyślę z rana, przez ostatnie dwa dni żyłam egzaminami :kwiatek:
Moja też jutro pójdzie  🙂
moja tez jutro idzie 🙂
Zaznacze sobie teamt bo jak zwykle zaspałam.  🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lutego 2016 17:17
Wysłałam 🙂

Edit: Atea, chyba książka już jest - mam awizo 🙂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
03 lutego 2016 20:00
Moja wyszła dzisiaj  😉

edit: Euphorycznie - jesteś chętna? wpiszę Cię już jako początek łańcuszka C - jak tylko się kilka osób nazbiera, to możecie ruszać  😉
Poczta Polska powiadomiła mnie, że moja książka dotarła. Potwierdzasz Cariotka?
Scottie   Cicha obserwatorka
04 lutego 2016 13:21
Książka od Cariotka właśnie do mnie doszła, wczoraj wysłałam też książkę do tereski.


Cariotka, nie dołączyłaś kartki- serio nie przeszkadza Ci, że cytaty będą "na okładce"? Czy może dołączyć tam jakąś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2016 14:49
Pół godziny temu wysłałam swoje książki 🙂
safie I jak? Jest, jest? Bo miałam dostać sms, ale oczywiście nie dostałam :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lutego 2016 15:33
Odebrałam 30 minut temu 🙂 właśnie zamiast jechać na siłownię siadam do czytania 🙂
Odebrałam wczoraj książkę, kiedy akurat wychodziłam na pociąg. Miny ludzi w przedziale, kiedy otwierałam tajemniczą paczuszkę owiniętą w czarną folię - bezcenne.  😀

Moja też wysłana.
Odebrałam 30 minut temu 🙂 właśnie zamiast jechać na siłownię siadam do czytania 🙂


O kurczę, mam stresa  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 lutego 2016 18:56
80 stron za mną 😉
Cariotka   płomienna pasja
04 lutego 2016 19:15
Scottie pisz na okładce...wszyscy piszcie.
Miłego czytania.

Ja tez dostałam książkę 🙂 zapowiada się bardzo ciekawie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 09:36
Takie wieczory 😉




edit:
Hedonistka, ale mnie grubą książką załatwiłaś  🤣
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 lutego 2016 12:58
A ja jeszcze nie mam  🙁 Już Wam zazdroszczę :P
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lutego 2016 14:50
Ja dziś o 6:29 skończyłam czytać 😉 Więc jak tereska przeczytasz, to daj znać- wyślę kolejną z łańcuszka 🙂
Cariotka   płomienna pasja
06 lutego 2016 05:50
I jak Scottie?
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2016 07:10
Napiszę szczerze, bo wiem, że kupiłaś inną książkę niż pierwotnie planowałaś, nie czytając jej wcześniej. Ogólnie spodziewałam się czegoś lepszego po tych pochwałach na okładce, a książka... "taka se". Miło się czytało dla zabicia czasu w pracy, ale nie wciągnęła mnie.
Cariotka   płomienna pasja
06 lutego 2016 07:11
Mnie wciągnęła ale ja lubię takie książki. Ciesze się ze mimo wszystko przeczytałas.
Dostałam książkę  😅 wieczorem zasiadał do czytania
Jak tam, wszyscy już w grze?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 lutego 2016 17:25
Atea, skończyłam 🙂 Ciekawa książka, chociaż sama bym jej nie wybrała 

hedonistka, dostałam informację z poczty, że książka dotarła - prawda to? I mam nadzieję, że nie jesteś zawiedziona, ale ja uwielbiam tą książkę
Ja zaczynam czytać dzisiaj.  💃
Też zaczynam dzisiaj.  😀
Cariotka   płomienna pasja
08 lutego 2016 20:09
Jak ktoś przeczytał to wysyła dalej?
safie Szybko Ci poszło 🙂 Chociaż ona faktycznie nie za długa (duże litery w książce  :hihi🙂. Nie wybrałabyś do łańcuszka czy nie wzięła w ogóle do ręki? 🙂 Za wiele tu pisać nie można, żeby nie spoilerować, jeśli masz ochotę podzielić się spostrzeżeniami to ja chętnie na pw.

Tak podejrzewam, że wiele będzie książek, które nie wstrzelą się w nasz gust. Ja przynajmniej jestem dosyć wybredna - już dawno przestałam tracić czas na książki, których nie uznam za warte uwagi. W łańcuszku jednak podoba mi się wynajdywanie w książkach tego, co mogło zachwycić czytelnika, który ją polecił. Rozmyślanie dlaczego właśnie ten cytat.

Fajnie, trochę dreszczyku emocji w codziennym czytaniu 😉

Cariotka Moim zdaniem tak. Jak uważacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się