Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Kastorkowa   Szałas na hałas
23 stycznia 2016 19:59
Harja mój ulubieniec  😍 będę kiedyś takiego mieć 😀
Lusia piękny książę

Moje dwa potwory
Junior



i Senior

wątek zamknięty
harja, dopiero sypnęło? Zazdroszczę, u nas duzo śniegu ciagle i strasznie zimno 🤔 Kuba jak zawsze piękny! 😀
lusia722, eee nie tak złe zawinięte, ja tyle zawijam, a dalej tak nie umiem 😉 miło widzieć Księcia pod siodłem! 😀
kastorkowa, oboje super wyglądają 😉

Ja mam nowe zdjecia mojej małej podopiecznej 🙂

wątek zamknięty
lusia722 ślicznie kucykowi w czarnym :kwiatek:

Libeerte ale ma piękne "podpalane" chrapki 💘

kastonkowa idealna sceneria dla izabelowatego 💘 edit: maści mi się pomyliły 🤬

A my wracamy do formy z moim chorowitkiem  😉





wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2016 09:43
Libeerte dziękujemy, a jaki Twoja ma super kantar  😍
Marlin mogło by jeszcze trochę śniegu spaść i byłoby super  🙂 i to izabel nie bułanek  😉 Co Twojemu było? Bo chyba mi umknęło.
wątek zamknięty
kastorkowa przepraszam, zawsze miałam problem z tymi niestandartowymi maściami 🤬 Od października prześladowała nas seria niefortunnych zdarzeń 😵 Zaczęłyśmy od zapalenia tchawicy, w międzyczasie podejrzenie RAO, które okazało się pokleszczówką, rudej zajęło jeszcze trochę czasu dojście do siebie po tym wszystkim 🤔 Na szczęście aktualnie czuje się świetnie, dała mi o tym dosyć mocno znać w terenie, bo już zapomniałam, że mój koń uwielbia biegać... szybko biegać 😀iabeł:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2016 09:53
To dobrze, że już wszystko okej i dużo zdrowia dla niej 😉
wątek zamknięty
Dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722, zazdroszczę Księciuniowi takich długich warkoczy! :-P
Kastorkowa, niewykluczone, że Siwy będzie kiedyś szukał nowego własciciela, więc nic straconego... 😉) Prześliczny jest Junior. A Senior ile ma lat?
Libeerte, jakoś w środku tygodnia dopiero - widzisz, nikomu nie da się dogodzić, ja marzę o grubej warstwie śniegu i zimno nie przeszkadza 😀
Jaka słodka mordeczka, przypomina trochę Muchę Muchozol 🙂 Fajny macie kantar, co to?
marlin1990, chorowitek wygląda, jakby się zastanawiał, co to białe robi dookoła niego 😀 Dużo zdrówka i powodzenia w rozruchu :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2016 12:37
Harja skończył 20 🙂 ale seniorem to jest tylko z metryczki. Tak z ciekawości jakiej hodowli jest Kuba?
wątek zamknięty
harja chorowitek nie mógł ogarnąć czego od niej chcę, wzięłam na lonżę i każę stać 😜 koń był zdumiony, nie spodziewał się takiego obrotu sprawy  😂 dziękujemy za życzonka zdrówka :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa, zupełnie po nim nie widać, szczerze mówiąc dawałam mu sporo mniej 🙂
A Siwy jest z przydomowej hodowli z pod Poznania
wątek zamknięty
Lusia722, Kucyk elegant 🙂!

Piekne są te Wasze zimowe zdjęcia 💘.
My, póki co, nie dorobiliśmy się śniegu w tym roku. Tzn raz troszkę napadało, ale tego samego dnia stopniał. Na następny dzień natomiast chwycił mróz i była jedna wielka szklanka oraz gruda. Zimę mamy w tym roku dość ciepłą i deszczową. Wszędzie jest błoto 👿.

Niedzielny, mglisty poranek:
wątek zamknięty
wysyp pięknych zimowych zdjęć tutaj  💘

a my już zimą trochę znudzeni przesyłamy buziaki:

i prawdziwa natura Lasera... zawsze w centrum uwagi:
wątek zamknięty
Cocosowo, boskie te foty. Na drugiej ma minę, która idealnie odzwierciedla określenie "patrzeć bykiem". 🤣
wątek zamknięty
Piękne te Wasze konie 😉
wątek zamknięty
Dawno nie wrzucałam naszych złotek do wątku, a mieliśmy kilka ciekawych sesji foto  🙂

Wrześniowe wrzosy z Anią Przybył i Martyną Polak (autorki podpisane na zdjęciach):









Więcej w galerii: http://re-volta.pl/galeria/album/6353


Warsztaty foto u nas w stajni, organizowane przez Małgorzatę Kuriatę i Martę Nowakowska (autorzy podpisani na zdjęciach):









Więcej w galerii: http://re-volta.pl/galeria/album/6483
wątek zamknięty
amazonka*, cudowne, artystyczne foty, piękne konie i ślicznaś TY 🙂 😜 😍!

Cocosowo, ale czad 😁! Super 🙂!
wątek zamknięty
amazonka*, no nie, po takich fotach to ja już nic nie wrzucę 😁 - masz przepiękne konie, cudne zdjęcia! Śledzę was "tu i tam" 😉 i nie mogę się napatrzeć.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2016 20:18
Kastorkowa Zarówno Junior jak i senior (poważnie 20 🤔 ) świetnie się prezentują :kwiatek:
Libeerte Ja zawijam na noc, ale na jazdę na podkładki to mam okazję dopiero teraz. Sportowe jak już to mają owijki polarowo- elastyczne i dłuższe nogi to się nie namęczę 😉 Ja też się cieszę, że w końcu po 5 miesiącach udało się go odpalić 💃
marlin1990 Dziękuję :kwiatek: i zdrowia dla Twojego chorowitka.
hajra ja te z mu zazdroszczę, zwłaszcza że ostatnio musiałam ściąć włosy. Twój chyba nie ma dużo krótszych, tylko ma szyję większą to optycznie inaczej się prezentują.
czeggra1  :kwiatek: Staramy się w miarę naszych skromnych możliwości. Wiesiek 💘
amazonka* przepiękni jesteście i wspaniałe zdjęcia 😜 😜
Wczoraj opitoliłam kucyka na zero absolutne łącznie z głową i uszami (PS jest różowy :icon_redface🙂.
Teraz czekam z niecierpliwością, aż przyjdzie nasze pierwsze ogłowie. Co prawda jak to zwykle ja, kupiłam dokładne przeciwieństwo tego, czego chciałam 🤔wirek:
wątek zamknięty

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 stycznia 2016 20:48
Harja, Lusia dziękujemy. Tak równe 20 na karku i oby jak najdłużej nie dawał po sobie poznać. Pierwsze siwe włosy powoli wychodzą  :kwiatek:
wątek zamknięty
Cocosowo, - świetne foty!
amazonka*, - te wrzosy 😍 magia, no po prostu magia! Przepiękne zdjęcia 💘
Alicja, - kapitalne zdjęcie, takie inne 🙂
wątek zamknięty
Moja (a raczej mój  🙄 ) Kula niestety ostatnio miał zimowy areszt boksowy  😕 serce pękało, ale zamarznięty padok i okrągłe podkowy nie idą z sobą w parze. Po odwilży straszne błoto, dość szybko wysycha więc dzisiaj mógł sobie pohasać  🏇
Swoją drogą, jestem baaardzo zadowolona z tego jak wygląda, nie powiedziałabym, że ma tyle lat ile ma  😍
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 lutego 2016 23:48
Weerka, obłędny Kul! 😍
wątek zamknięty
maliniaq   Just do your job.
05 lutego 2016 07:11
Kastorkowa Śliczny izabel i senior w rewalacyjnej kondycji! Oby każdy senior wyglądał tak jak twój!

Alicja Rewelacyjne zdjęcie!  😉

Libeerte Kantarek z drugiego zdjęcia... przesłodki 😀

Dorzucam do kompletu re-voltowych koni trochę mojej Rudzinki... leci ten czas strasznie, niedługo skończy 2 lata, a pamiętam jeszcze jak dopiero co zakładałam tutaj wątek o odkarmianiu końskich sierot  😉
wątek zamknięty
Ależ wspaniałe ma gwiazdki  💘
wątek zamknięty
Dziś moje kolejne podejście do zamieszczenia posta, bo wczoraj coś miałam pecha  😵
Sporadycznie coś wrzucam, a że w końcu coś mam, to proszę...
Zdjęcia by Cariotka  :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
07 lutego 2016 17:43
wątek zamknięty
deborah, nie wyważyłaś nauszników. 😎
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 lutego 2016 20:44
Deb Ah kocham😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.