Cavaliada Lublin- wszystko o

Gdzieś w internecie można oglądać?
arlyn tylko Canal+. Pytalam organizatorów  🙄
Nawet swiat koni nie transmituje
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 lutego 2016 19:22
Tu można zobaczyć 😉

Canal + Sport
Canal + Sport 2
Edit.
Właśnie o tą trlewizjade mi chodziło 😉
Czy tylko mi Telewizjada nie działa? Rwie, gubi obraz, a zamiast dźwięku tylko brzęczenie...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 lutego 2016 20:37
U mnie też się tak zrobiło, wcześniej było dobrze.

Tu jest jeszcze [url=http://iklub.net/c+st.html]http://iklub.net/c+st.html[/url]
u mnie to samo  🤔
Jakieś linki pojawią się też na meczyki.pl ;>
wróciłam jakimś cudem w jednym kawałku 😉 świetna zabawa  🏇 kilka rad od cioci "myślałam, że od zeszłego roku zmądrzałam, ale jednak nie":

- parking dziś kosztował 20zl, jutro i pojutrze pewnie będzie gorzej. Polecam parkowac w okolicy i z buta ostatni odcinek, chyba, że macie drogi samochód, wtedy nie polecam go parkować nigdzie w pobliżu dworca PKP
- KURTKI! nie zostawiajcie ich w aucie, weźcie też dobrą bluzę. było zimno jak choroba jasna, od 17😲0 musiałam wypić 5 herbat. jutro i w sobote pewnie będzie cieplej, ale i tak nie spodziewałabym się karaibów 😉
- apropos picia i jedzenia, dziś widziałam ludzi z termosami, wodą itp. więc chyba wszystko można wnosić bez problemu. nie pamiętam jak było rok temu, ale wiem, że w wiele miejsc nie wolno, więc tylko mówię 😉 wszystko mega drogie, mini herbatka po 5 zł, szkoda kasy, lepiej zainwestować w termos.

na razie chyba tyle mi przychodzi do głowy 😉
dzisiajjuż będzie ciepło, zanim ogrzewanie się rozchula przy takiej powierzchni hali to niestety trochę czasu musi minąć a włączone zapewne na ostatnią chwilę bo kto by się tam przejmował.

Swoją drogą wkurzające jest to że płaci się nie małe pieniądze za wejsciówki, płaci się za parking (chyba zresztą po raz pierwszy? nie przypominam sobie płatnego parkingu w poprzednichh edycjach) a na targach zimno i zamiast ogladać  to za co się zapłaciło i kibicować zawodnikom czlowiek zastanawia się co zrobić żeby nie zamarznąć..
sotnia, ciepło to było dzisiaj rano, jak wszystkie drzwi były zamknięte😀 o 6 jak przyszłam wpuścić pierwsze konie to siedziałam w bluzie, po pół h już w kurtce. Najcieplej jest wieczorem, po zaprzęgach 😀
Jak wczoraj przyszłam to było zimno jak cholera i zarówno ludzie na stoisku z herbata jak i ludzie w szatni oznajmili mi ze ogrzewanie jest wyłączone w ogole. Oczywiscie nie wiem ile w tym prawdy, bo jednak zasłyszane, ale przy padającym na zewnątrz śniegu....... Brrr.

Poza tym jak by nie patrzec łatwiej chyba zdjąć kurtkę i oddać ja do szatni niz kombinować skad wziąć cos cieplejszego  😉

Edit: a co do parkingu to rok temu byłam od piątku do niedzieli i płaciłam w sobotę. W niedziele jakos sie z tego płacenia wylgalam ale byłam tylko 2h.
Super.. mam dziś zamiar zabrać 3 letnią córkę ale kiepsko to widzę jeśli ogrzewanie jest wyłączone.. nie wysiedzi mi w zimnie nawet godziny ale liczyłam na obejrzenie CLASS i Venus vs Mars..
Kwestia jest taka z tym ogrzewaniem, że jest włączone od środy.
Ale ogrzanie takiej hali, plus otwarte drzwi od strony rozprężalni i ciągłe otwieranie bocznych przez obsługe nie pozwala na szybkie nagrzanie.
Z dnia na dzień jest zazwyczaj cieplej, sukcesywnie się nagrzewa a i tłum daje ciepełko  😉
Co roku tak było, że w czwartek wszyscy zamarzali a w niedziele z krótkim rękawkiem widziałam ludzi  🤣

A fakt wszystko strasznie drogie, z roku na rok coraz droższe  😵 myśle że wpuszczą z butelka wody czy termosem, tym bardziej teraz. Na te ważniejsze konkursy wieczorne widziałam, że potrafili ochroniarze przeszukiwać torby wyrywkowo. Ale rano zazwyczaj nie było żadnych problemów
sotniax jak bierzesz małe dziecko to ja polecam osobiście jeszcze jakieś słuchawki czy coś - ja noszę ze sobą zawsze i wszędzie zatyczki do uszu, bo bym ogłuchła do tej pory, a tam to już na pewno. Dla mnie jest o milion za głośno, ale co tam ja, ważne, że się wszyscy świetnie bawią, a że na mnie patrzą jak na wariata z tymi zatyczkami to już ich problem  😂

poranne ujeżdżenie przespałam, trochę szkoda, ale byłam wykończona. lecę oglądać 145  🏇

Edit: melduje, ze dzis jest cieplej. Siedzę w swetrze i poncho i daje rade  😅
Mam 1 opaske na sprzedaz, jak ktos zainteresowany to pisac na prv
Nie wybierałam się w tym roku, ale jednak trafiła się okazja i jutro będę na tzw. wieczornej sesji.
Z dzisiaj szkoda mi przegapienia WKKWistów.

crazy, mój Ojciec stwierdził, że Twoje przejazdy najbardziej mu się podobały. Żałuję, że nie widziałam. 🙁
A ja się właśnie pakuję i jutro w drogę do Lublina. 🙂 Dotrę pewnie na konkurs dzieci i będę już do końca Cavaliady. 🙂
Dzięki Kaprioleczka za rady, na wszelki wypadek poszukam polaru i softshela. 😁 I spróbuję przemycić termokubek, choć podobno dziennikarze mają stały dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty na miejscu.
A nie orientuje się ktoś, jak jest z parkingiem dla dziennikarzy? Dostałam informację, że mogę wjechać za darmo, ale pod warunkiem, że będą wolne miejsca, tylko nie wiem, czy mam co się łudzić, że wjadę na parking. 😀
nie wiem czy to prawda, ale jesli przyjedziesz relatywnie wcześnie to się zmieścisz.

mnie do środka dziś bez problemu wpuścili z termosem pełnym gorącej herbatki  😎 było dużo cieplej, ale głośno jak choroba jasna, na ostatni konkurs naprawdę podkręcili więc całe V vs M siedziałam w zatyczkach  😁
nie wiecie czy będzie jakaś relacja online albo cokolwiek gdzież z dzisiejszych przejazdów wkkwistów? jak w ogóle poszło? może zdjęcia ktoś ma chociaż? strasznie wam zazdroszczę i żałuję, że w tym roku nie dam rady być
Rozumiem, ze crazy jechała na koniu Rosalie? 🙂 ogladalam całość na internecie, chyba też najbardziej mi się podobało 😉
Tak to my,  dziękujemy bardzo
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
06 lutego 2016 06:53
Venus Mars  finał  🙂 🙂  Przyciszyć dźwięk warto ;D Publiczność SZALAŁA 😀 😀 😀
Magdzior cross świetny, emocje genialne, tylko jeden dosyć nie fajny wypadek sprowadził człowieka na ziemie i uświadomił że to jednak najbardziej niebezpieczna odsłona jeździectwa..  Przez chwilę całe targi zamarły ale na szczęście wszystko wyglądało na to że i zawodnik i koń cali.

Przejazdy Crazy faktycznie bardzo ładnie w Lublinie- równo, pod pełną kontrolą a Rosalie jest przecudna ! i te motylki na okragłym zadku  😍
bez przesady, nikt nie zamarł.
Crazy, rzeczywiście Twój przejazd - świetny. Rzeczywiście, ten wypadek nie wyglądał fajnie.
crazy, - jak Twój odbiór jako zawodnika?
Mój Tata jednak skrytykował dość mocno ten bankiet. Oczywiście patrząc z boku, więc jesteśmy ciekawi opinii.
Na tego typu zawody trzeba brać konie obyte,  doświadczone i w miarę pewne,  dodatkowo na taki bankiet wjeżdża się pewnie i na kontakcie,  żeby kon nawet z chwilą zawahania zdrapal się a nie zatrzymał.  Bankiety na crosie też są często wąskie.
Mi zdecydowanie lepiej jechało się w Poznaniu,  w sensie moim technicznym.  Byłam jakąś pewniejsza i odwazniej jechałam. Ale cieszę się że z boku wyglądalo to dobrze.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lutego 2016 12:17
Cale szczescie ze Asia i Pyłek wyszli bez szwanku bo wygladalo to naprawde przerazajaco dla mnie 😵
Ja sie boje klody wiekszej w lesie skoczyc, a co dopiero cross pojechac Respect!
LSW całe szczęscie że nikomu nic się nie stało, przecież nie mowię że ktoś umarł ale dla kogoś patrzącego całkiem z boku, nie siedzącego w wkkw ten wypadek nie wyglądał fajnie.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się