Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Averis   Czarny charakter
13 grudnia 2015 17:00
Szukam wątku o flegmonie/ opuchliznach związanych z zakażeniem, pomożecie?:kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2015 21:06
Nie pamiętam nazwy wątku i nie umiem go znaleźć... Był taki jeden o śmiesznych tekstach trenerów  👀
edit: dobra, mam już  😁

Boże, jaka ja byłam głupia, że wtedy nie podałam linka dla potomnych albo siebie z przyszłości  🙄
Znowu szukam i znowu nie pamiętam tytułu  😵
Jak się nazywa wątek o ciuchach jeździeckich?

Edit: znalazłam. Szkoda, że wyszukiwarka nie zareagowała na żadne słowo, które z tym wątkiem mi się kojarzyło.
Jest już wątek o Cavaliadzie Warszawa 2016?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2016 22:30
Jest wątek o Cavaliadzie warszawskiej bez podziału na lata 😉
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,90415.990.html
Dziękuję 🙂.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 stycznia 2016 22:40
Edit: znalazłam. Szkoda, że wyszukiwarka nie zareagowała na żadne słowo, które z tym wątkiem mi się kojarzyło.

Bo wyszukiwarka coś ostatnio szwankuje, pokazuje mi w kółko te same wątki, cokolwiek bym nie wpisała...
Nie mogę znaleźć wątku o stajniach/nauce jazdy w Toruniu/bliskich okolicach. Wie ktoś coś?  :kwiatek:
Pedrutka, wątek nazywa sie stajnie: kujawsko-pomorskie i możesz tez pisać do mnie na pw :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 stycznia 2016 10:41
Cz mamy jakiś wątek, gdzie można podpytać o poprawę kondycji włosów- ale niekoniecznie naturalnymi metodami? :kwiatek:
CzarownicaSa, w wątku o pielęgnacji nie tylko naturalne są 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 stycznia 2016 15:32
Nie? 👀 A to pokiełbasiło mi się, myślałam że tam tylko o naturalnych :kwiatek: Dzięki!
edit: jestę deklę 😵 Zapomniałam, że są dwa wątki 😂
Czy istnieje wątek o kwiatach doniczkowych? szukam, szukam i nie wiedzę  👀
Szukam watku ogólnego, pomoc potrzebujacym koniam czy cos takiego  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 stycznia 2016 20:32
Mieliśmy wątek o tabletach? Czy coś sobie uroiłam? 😉 Nie mogę znaleźć... 🙁
(nie chodzi mi o tablety rysunkowe, taki wątek znalazłam)
Ktos, kiedys, w ktoryms z watkow poruszyl temat problemow skornych spowodowanych bryczesami i jazda na kilku koni dziennie. Pytanie tylko: gdzie?!  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 14:50
Jak nazywał się ten wątek, w którym można było wrzucac obrzydliwe rzeczy?
szukam wątku dot. renowacji , naprawy siodła, pamiętam, że coś takiego było, ale nie potrafię znaleźć  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 lutego 2016 12:15
JARA to chyba było KBO(Klub Bez Obrzydzenia), ale nasza doskonała wyszukiwarka tak działa, że nie jestem w stanie go znaleźć 😵
robakt   Liczy się jutro.
10 lutego 2016 08:25
Kiedyś mi mignął wątek, gdzie można wstawić link, a re-volta  pomaga w konkursach
robakt   Liczy się jutro.
10 lutego 2016 08:37
Tak, dziękuję!
Witam 🙂 Czy w którymś wątku przewinął się temat maszyn do szycia? W sensie, która maszyna podoła drobnym naprawom sprzętu np. pozszywanie czapsów czy rozerwanych kantarów. Szukam i nic nie mogę znaleźć... 🙁
Czy istnieje wątek o zakładaniu pastwisk? Mogę spytać w "przydomowej stajni" ale chciałam poczytać trochę na ten konkretny temat.
w którym wątku mogę napisać zapytanie ze szukam info o danym koniu?? 🙂
nuczka27, poszukiwany/poszukiwana 😉
dziękuję  :kwiatek:
cry dobrze kojarzę, że mieliśmy wątek dot nauki języków obcych? wyszukiwarka nic nie wypluwa...
Znajdzie się gdzieś wątek odnośnie wpisów do ksiag hodowlanych? ewentualnie ktoś kto mi łopatologicznie wytłumaczy jak wpisuje się klacze do księgi wstępnej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się