Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Harja - no mnie tez urzekl ten cukiereczek, na letnia siersc mysle bedzie jeszcze lepiej 💃

Livia - prawda? Wywoluje usmiech u mnie  😜

Brzezinka - fajnie! Ale ruda ci w miedz mocno poszla!🙂
wątek zamknięty
Sivens, miał być jeden, żeby było schludnie. Teoria głosiła, że będzie wtedy również prościej, ale pomysł zdążył już umrzeć śmiercią naturalną.
Nigdy nie zadam pytania "Czy ten czaprak pasuje do Bąbelka", bo to właśnie ja się na niego godzinami lampię, więc to mnie ma pasować. Chodziło mi jednak o znalezienie zdjęć, które oddają kolor, bo nie chce mi się bawić w sprzedawanie czapraka po jednym założeniu. Nie lubię też handlu rzeczami jeździeckimi, zbyt wiele "Proponuj", "Jak mnie cena zadowoli, to sprzedam", "Info na priv". Jestem wychowana w postawie handlowej a'la "Kto proponuje, ten daje warunki". A tu czasami zero informacji, marnowanie mojego i cudzego czasu. Spotkałam się z czymś takim na taką skalę jak na razie tylko w światku jeździeckim - jakaś, kuźwa, moda.
Chciałam też jeden kolor, żeby się nie musieć chrzanić z dobieraniem - którykolwiek czaprak capnę z domu, ten będzie pasował. Tak, jak z moimi prywatnymi ubraniami :P. Mam również swój ulubiony kolor ubrań, który jednak nie pasuje mi do Scar'a i tutaj dopiero zrobił się problem. Bo nie potrafiłam wybrać takiego, który pasowałby jemu i podobał się mnie :P. Wybrane są już więc dwa - Burgund i Koralowy Róż od Jarpola, pozostaje wybrać jeszcze trzeci z Caballa - chciałabym je porównać.

Harja, tak właśnie po długich przemyśleniach stwierdziłam, różowy też ma prawo być ładny! Byłam raczej babochłopem za młodu, więc różowy był wrogiem publicznym numer jeden, ale teraz... Czemu nie? Bąbel już został dzisiaj poinformowany, że zostanie ubrany na różowo i ma z tym handlować 😀. Może go z tym różowym wyślę na wyścig na Służewiec, niech pokaże, jak nosić z godnością różowy!

Nie wiem, czy to offtop, ale może nie znacie tego cuda. Niejaki Star Poker na Służewcu, ma dwa rekordy toru. Biega w różowym, jego dżokej specjalnie dla niego kupił sobie różowe podkolanówki.



Niestety kolory szmat są odgórne dla gonitwy (złota, którą tu ma to chyba Derbowa), więc nie może nosić różowej 😀.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
07 lutego 2016 18:38
Widzę, że moja najnowsza perełka przeszła tu bez echa, ale co tam!
Ja jestem zachwycona tym kolorem, bo na każdej maści wygląda pięknie.
Tutaj na karym mojej szefowej:


Jak zwykle zdjęcie kiepskie, bo nie ma mi kto konia przytrzymać  👿
wątek zamknięty
zostanie ubrany na różowo i ma z tym handlować

Jeśli coś dosłownie przetłumaczone z angielskiego na polski brzmi debilnie, to albo się nie tłumaczy, albo używa innego określenia... To chyba najgorsze dosłowne tłumaczenie tego typu powiedzonek,  z jakim się do tej pory spotkałam. 😵
wątek zamknięty
vissenna, - zdjęcie mistrz! 🤣 Pozostaje nauczyć konie samodzielnego stania przez chwilę 😉
Kolor wygląda świetnie, ale obstawiałabym, że największy szał zrobi na kasztanie, albo niegolonym karym 🙂 Wydaje się to też być kolor idealny w kwestii brudu stajennego 🤣 Tak serio, serio to podoba mi się jego eleganckość - taka nie wymuszona, nie przedziwniona.
faith,  - ale cukieras! 😀
brzezinka,  - juz pisałam, ale powtórze - petrol to imo średnio łapiący za oko kolor, ale na kasztanach jest prze-szałowy! 😍

wątek zamknięty
Visenna odcien jest super, nawet bym zaryzykowala dla mojej siwej a brazow boje sie panicznie 😉
wątek zamknięty
Melduję, że będą zdjęcia nowego Caballa!
Melduję też, ze jedyne co widać to blask!  😂
Jest przepiękny! Mięsisty! Mieniąco-świecące cacko.  😜
Rude za pioruna stać dziś nie chciało, więc to nie pomagało.
wątek zamknięty
Milla, Ło matko, ale piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czegoś takiego szukam, tylko jeszcze jakby miał sprzączki złote to już bym w nocy nie spała 😀

wątek zamknięty
tajnaa Takie na przykład?  👀
wątek zamknięty
No. Tylko ciekawe jak to w realu wygląda?
wątek zamknięty
Sumire, tak, jest debilne i zdaję sobie z tego sprawę, używam go raczej jako swego rodzaju rolling joke'a.

Euphorycznie, czekam niecierpliwie! Może przekonam Twoim zdjęciem lubego, że ten kolor wcale nie jest badziewny i trzeba ten pad kupić 😀.
wątek zamknięty
Zairka dokładnie o Twojego big-square'a navy mi chodziło  :kwiatek: Jest najwspanialszy pod słońcem, skisnę chyba, jak nie uda mi się nigdzie dorwać  😕
wątek zamknięty
Haffek Ależ ja się absolutnie nie czepiam, że ktoś chce zobaczyć zdjęcia 🙂 Sama chętnie przeglądam szmatki na różnych maściach jak chcę kupić/już kupiłam... taki jest zamysł galerii szmatoholików. Ale jak ktoś się pyta czy coś pasuje (nie tu, tylko głównie na fejsie), bo nie wie czy kupować czy nie to nóż mi się w kieszeni otwiera.

Sivrite jak wyżej, chęć zobaczenia zdjęć mnie w ogóle nie dziwi. Co do jednego koloru, to wydaje mi się, że szybko zrobi się nudno. Ja jako miłośniczka fioletu polecam Ci Caballową purpurę lub oberżynę. Z doświadczenia wiem, że na siwku wyglądają pięknie.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 lutego 2016 00:50
Czy ktoś ma może zdjęcie cottona pony z nowszych kolekcji na dużym koniu? Bardzo chcę dorwać darkreda w niższej cenie, ale oczywiście zostały tylko poniaki  😵


Prooooszę?  😁 👀
wątek zamknięty
malinowaa, najnowszy mam chyba czarny z tej kolekcji z mauve - moze byc? Jak tak to poszukam fot, w kazdym razie jest sporo większy od cottonow ze starych kolekcji (typu olive-lemon czy negro-coriander-wine) 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2016 07:46
Zairka dokładnie o Twojego big-square'a navy mi chodziło  :kwiatek: Jest najwspanialszy pod słońcem, skisnę chyba, jak nie uda mi się nigdzie dorwać  😕

Zgodze sie w 100%! Wogole ta kolekcja byla genialna, połączenie granatu z brązem jest takie "moje" 😍
wątek zamknięty
Nocte Zairka to właśnie dowód na to jak różne są gusta... Ten granat to jeden z niewielu Big Square, który mi się nie podoba. Ale może dlatego, że nie lubię takich spranych granatów, tylko mocno nasycone jak atrament. Za to z ostatniej kolekcji odpuściłam sobie tylko vanille, a pozostałe, łącznie z petrolem są moje  😍
Zairka 1:1 🙂 Ty nie doceniłaś piękna mojego greena :P  Ale w większości nasze upodobania się pokrywają.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2016 09:07
Kasztanito w wyprzedażowyn walnucie
wątek zamknięty
ten Walnut chyba pasuje do każdego konia 🙂 swietnie wygląda
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 lutego 2016 09:26
Orzeszkowa, tak, może być! Byłabym mega wdzięczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy ktoś ma może zdjęcie cottona pony z nowszych kolekcji na dużym koniu? Bardzo chcę dorwać darkreda w niższej cenie, ale oczywiście zostały tylko poniaki  😵


Poszło prv 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 11:48
anil, widziałam na facebooku nowe NG, nic ciekawego, zaś mnóstwo różowego 😵 Cottony z Klawunde całkiem ładne, ale nie na tyle, żeby mnie porwały 🙂

wątek zamknięty
Livia Cos ten rok szału nie robi niestety  😕 Może to i dobrze dla portfela  😉
wątek zamknięty
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć, czym różną się potniki Schockemohle COACH i COACH PLUS? Tylko tym, że PLUS ma od spodu siateczkę a ten pierwszy nie, czy materiał wierzchni też jest z innej tkaniny? :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka, - ładnie, szkoda, że w tego royalblue nie wchodzi, bo pewnie też by piknie wyglądał 😀

Jakoś zupełnie mnei nowe eskadrony nie ruszają, uff... można się skupić na polowaniu na zeszłe kolekcje 🙂
wątek zamknięty
Czy ja znowu widzę różowy w nowej kolekcji ?  😵
To już taka lekka przesada ...

Zairka bardzo ładnie się konisko prezentuje w tym kantarku 😉
vissenna bardzo ładny ten czaprak. Jakoś mi umknęło, że taki ładny brąz w platinum się znalazł.
A co do koni, na gniadym mi się bardziej podoba 😉

Mam pytanie, ma może któraś z Was na zdjeciu porównanie wielkości PD i DL ?
Dużo mniejsze PD wypada ?
Znalazłam czaprak który mi się podoba i tylko PD się ostało 🙁
wątek zamknięty
wabankowa, dużo mniejszy.
Wg Equishopu:
DL: długość 60cm, wysokość 56cm
PD: długość 50cm, wysokość 47cm  (ja go sobie mierzyłam i wzdłuż grzbietu 53cm, największa długość 58cm, wysokość 51cm).
wątek zamknięty
Z wielkim bólem, bo pogoda okropna, ale udało się 😀 Caball Sparkle mosiądz  😍 😍 😍 Najpiękniejszy z pięknych  🏇
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
08 lutego 2016 19:52
klasa i elegancja  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.