wasze ulubione seriale

cavaletti, Supergirl 😁 Nie żebym polecała, ale takowy istnieje  😜
Cariotka   płomienna pasja
31 stycznia 2016 08:09
ogląda ktoś 10 sezon Archiwum X??? Po 2 odcinkach jestem pełna nadziei  😉
Wkręciłam się też w Wojne i Pokój i Wersal. Prawo krwi.
cavaletti, w zeszłym tygodniu puścili pilotażowy, a od tego poniedziałku juz lecą normalnie z odcinkami 🙂
Suits - niby naiwne i "hamerykańskie", ale ja dalej uwielbiam 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2016 17:39
Ej obejrzałam 3 odcinki Narcos, ale żeby to jakoś porywało ? To nie bardzo..
Ja obejrzałam 1 odcinek Narcos i nawet nie mam ochoty włączać kolejnego. Za to "Bates Motel" pochłonęłam w 2 tygodnie.
Wojna i pokój zarąbiste 🙂 Mój numer jeden teraz.

JARA, nopebow, czyli Nacros nie polecacie? Zabieram się do tego już od jakiegoś czasu, ale jakoś mi nie po drodze.


edit:

A idzie gdzieś nowego Sherlocka zobaczyć?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2016 16:49
Pewnie było, ale mi umyka 😡
Kiedy wznowienie Greys'ów? 👀
Juz przyszly piatek 😉 tak samo jak Scandalu i HTGAWM 😉

Castle wraca w ten wtorek
Walking Dead w walentynki w USA

15.02 zaczyna sie tez 2 sezon Better Call Saul
Co kto lubi 🙂 Mnie w Narcos bardzo podoba się to, że jest oparta na prawdziwej historii, te najważniejsze wydarzenia się zgadzają. Ja bardzo lubię filmy/seriale kryminale, o mafiach i te klimaty, które nie każdemu się podobają.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2016 19:03
Najnowsze odcinki Suits i The Good Wife - jest moc!  😍 😅 😜


Supergirl - imo, bardzo słabe. Po 5 odcinku sobie odpuściłam.


Black sails
- leci już 3 seria. Bardzo fajne, dobry klimat  🙂
Ja zaczęłam Scandal bo w oczekiwaniu na greys'ów i castle nie miałam co oglądac, pierwsze odcinki takie sobie ale zaczynam się wciągać i fajna jest wizja, że tyle odcinków przede mną🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2016 21:46
Obejrzałam przypadkiem Hannibala, nudne to dla mnie jak flaki z olejem  😂 no ale już Castle wraca  💘
ja liczę tylko na to, że wsadzą Mike'a i resztę bandy na dobre za kraty i tyle z tego będzie, jeśli chodzi o Suits. bezczel na bezczelu w tym serialu. pierwszy raz jestem tak bardzo przeciwko bohaterom :/
Macie polskie napisy do szóstego sezonu Downton Abbey? Bo mam tylko do dwóch pierwszych. Napiprojekt nie wyszukuje, na napisy24 są właśnie tylko do dwóch.
flygirl, sprawdzalas na podnapisi.net?
Są, dzięki. 🙇
Moon   #kulistyzajebisty
08 lutego 2016 08:17
W oczekiwaniu na nowe sezony hbo'wskich seriali - GoT, Kłamstwa na Sprzedaż, Pozostawieni, Gracze (omg, ile tego...  🤔 ) wciągnął mnie... Sherlock O.o W życiu, bym nie powiedziała że ten motyw mnie porwie  😉

Obejrzałam też polecany przez Marzenę Code Black, ale zupełny bezszał. Nie wiem czy kiedyś doczekamy serialu medycznego na miarę ER...
Bo Sherlock jest najlepszy  😍

Ja zaczęłam Homeland, obejrzałam na razie 2 sezony. Ogólnie fabuła super, ale chwilami okrutnie irytuje mnie główna bohaterka  🍴
The good wife nie wraca w przyszłym roku; wypuścili juz oficjalne promo ostatnich odcinków.

Wraca Gilmore Girls! Tylko cztery 90-min. odcinki ale zawsze coś.
szam, a kiedy ma być Gilmore Girls? 😀
Na jesień, o ile dobrze kojarzę. Dopiero zaczynają kręcić.
szam, i dobrze. Skoro główna aktora chciała odejść, producenci, to zapewne zrobiłby się z tego chłam. Zresztą nie wiem jak ten serial mógłby się dalej nazywać The Good Wife.

Moon, mnie Code Black wkręcił dopiero od 4 odcinka. Teraz bardzo lubię ten serial.

Zachwycona jestem War and Peace 😀 No cudo 😉
xxagaxx, pewnie, że dobrze. Co nie zmienia faktu, że niektórych postaci będzie mi brakowało.
Wiecie może, gdzie mogę od 1 sezonu oglądać Downtown Abbey ? 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2016 07:42
xxagaxx, mówisz? Obejrzałam w sumie tylko jeden odcinek pilotażowy... Może dam im druga szansę ;-)

Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2016 13:10
Wiecie może, gdzie mogę od 1 sezonu oglądać Downtown Abbey ? 🙂

Mam podobne pytanie, tylko o Chirurgów i Ostry Dyżur, najlepiej z napisami 🙂
Downton Abbey jest na kinomanie z polskimi napisami, a z angielskimi na ororo.tv
Moon, no jest zawsze opcja że to jednak nie to 😉 Ale spróbuj, dotrwaj do 4 i wtedy daj znać czy się wciągnęłaś czy nie. Tylko nie możesz porównywać do ER, bo to był serial jeden na milion 😉 Ale na pewno mniej bajkowy niż np. GA.

dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się