Olsztyńscy voltowicze

Dorotheah Superowy ten naczółek 💘 Jak się zdecydujesz na masową produkcję to i ja się zgłoszę 🙂 Swoją drogą jaka to przyjemność zrobić coś samego dla swojego zwierza, a w dodatku tak pięknego!

silverstar Siwy zawsze był ciachem 🍴 Pamiętam jak go przywieźli, sama chciałam go mieć, ale Ty wiesz, nie była by z nas dobrana para 😁

Pauli Jak byś chciała pojeździć i posiedzieć wśród koników a przy okazji poplotkować to zapraszamy do mnie i do silver 🙂

edit:

A co mi tam i ja wstawię zdjęcie swojego zwierza 🙂

tarzanko
Oo ja normalnie,aż się zawstydziłam 😡 dziękuję Wam za miłe słowa, bo naprawdę wiele dla mnie znaczą. W stajni, w której Siwy obecnie stoi jest uważany raczej za chabetkę, którą najlepiej sprzedać, bo do niczego się nie nadaje...


Pamiętaj ,że nie przez wszystkich! 🙂 Ja tam już za wami tęsknie strasznie!  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 maja 2009 15:56
Chętnie skorzystam z zaproszenia  😀
Trzeba będzie tylko wybrać moment, kiedy nie będzie zaliczeń 😉
A jak wygląda dojazd do was? daleko to od Olsztyna?
dojeżdża okejka, a odległośc to ok 20km 😉 a może ten weekend?

Yuuki666 ja za Tobą tez bardzo, bardzo tęsknię😕
Busik według planu jedzie 20min 😀 A jak jest w rzeczywistości jutro się okażę, bo jedziemy pierwszy raz autobusem😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 maja 2009 11:48
Niestety cały weekend mam rozplanowany i zawalony nauką  😵
Za tydzień już Kortowiada  😀 , ale mam nadzieję że jak będzie luźniej jakoś się zgadamy 🙂
będziecie za 2 tyg. u robsona?  😉 😉
Czy ktos zna lub jeżdzi w jakiejs stajni w Olsztynie gdzie mozna trochę skoki podszkolic? Pytam o Olsztyn bo jestem bez autka i z dojazdem nie mam szans. Jesli tak to prosze o jakies informacje. Chodzi mi np. o stajnie gdzie mogłabym podszkolic sie do brązowej odznaki.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2009 21:20
**Ola**,
Radość wielka, zwłaszcza z unikalności naczółka😉
A rdzik pięknie na fotce wygląda -wstawiaj więcej !

Kurczę wstawiajcie trochę fot - miło popatrzeć by było 🙂
Dorotheah dzięki 😀
Ja wstawiam na życzenie silver zdjęcie Siwego Shreka w całej okazałości 🙂


green-girl Wydaję mi się, że u nas nie ma takiej stajni, w której można byłoby podszkolić skoki, nie piszę tu o stajniach pt. ''róbta co chceta'', bo chyba nie o to chodzi. Do brązowej odznaki przygotowuje Kierzbuń, co prawda nie ma tam dojazdu mpk, ale z tego co pamiętam to latem organizują obozy kończące się brązową odznaką, więc może to byłoby dobre rozwiązanie 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2009 14:51
Ale z siwego ciacho  😍
Ale z siwego ciacho  😍

dokladnie takie samo mam odczucie co do siwucha  😵 😜 😜 😜
Co tam dziewczynki tak zamilkłyście? Jedzie ktoś w ten weekend do kortowa? Doszły mnie słuchy, że są zawody. Oby pogoda dopisała, bo prognoza marna 🙁

Wstawiam swojego strasznego Killera w tak samo strasznej minie 😁

I ja z silver na pierwszym letnim spacerku 🙂 Barto na linie 😂 Bo pańcia wystraszona niewiadomo czym 🤔wirek:

I buziaczek dla najlepszego przyjaciela 😀


Pozdrawiamy 😀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
28 maja 2009 11:13
Wasze fotki super. 😀
U nas w zasadzie nudy  🙂 Ale jakie miłe.
Jedyne co to mi ostatnio moja spieprzyła na placyku. 🤔  Ewidendnie chciało się koniszonkowi przyszaleć. Przyznam, że bardzo ucieszyła mnie jej zdrowa energia i chęć ruchu -co może mieć też jakiś związek z poprawą naszych kopytek. No i te jej płynne kłusiki, okrągłe galopki (a długo już nie widziałam) ... miodzio.  😀     Tylko wszyscy w ogół poobstawiali padok, bo się bali, że babsztyl będzie skakać 😁
A na końcu podbiegła prosto do mnie  😍


Kurzcze Kortowo powiadacie? Może się wybiorę. Wie ktoś w jakich godzinach?
Ja miałam jechać na kortowo z koniną, ale za dużo mam nauki :/
Za to w ten weekedn byłam u robsonów i zaliczyłam bardzo udane zawody. Powiedzcie mi czy gdzieś można znaleźć zdjęcia z tych zawodów? i czy wogóle zdarza się żeby takie zdjęcia były?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
28 maja 2009 11:32
Michelle,
Gratulacje 🙂  Z fotkami niestety nie pomogę. A kojarzysz w jakich godzinach będą zawody w Kortowie?
w propozycjach jest, że o 11 zaczynają się Lką.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
28 maja 2009 11:41
W niedzielę, tak?
Tak
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 maja 2009 12:41
Może i ja bym się wybrała??
Trochę dziwnie to ułożyli, bo zaczyna sę L-ką a kończy LL-ką z tego co pamiętam  🙄

silver, ola
Ostatnie słodkie 😀
Piękne te Wasze zwierzaki, szkoda tylko, że tak mało zdjęć i nic z jazdy  😉
zdjęcia z tych zawodów? i czy wogóle zdarza się żeby takie zdjęcia były?



www.jazdakonna.olsztyn.pl  albo na volcie
bardzo dziękuje będę czekać 🙂
Ja będę w niedziele jak pogoda dopisze, planuje być od P czyli gdzieś od 12.30 chyba. Oczywiście ja tylko popatrzeć 🙂
To może się spotkamy 🙂 Fajnie by było 😉

A zdjęć z jazdy niestety nie mamy, bo o fotografa u nas bardzo ciężko :/ Ale może w sobotę będą w końcu jakieś foty pod siodłem, na pewno się pochwalimy 😁

Dorotheah Twoja jak zwykle pięknie 💘 Ale też by się przydały jakieś zdjęcia z z Tobą i Poświatą w roli głownej 😀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
28 maja 2009 22:53
Dorotheah Twoja jak zwykle pięknie 💘 Ale też by się przydały jakieś zdjęcia z z Tobą i Poświatą w roli głownej 😀

O fotki ze mną to u mnie ciężko, bo nie chcę ludzi straszyć ( i sama się dobijać). 🤣


Michelle dzięki za info 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
29 maja 2009 13:26
Jak ktoś (szczególnie właściciel jakiegoś sympatycznego, grzecznego wałacha) się chce czegoś dowiedzieć o boksie w Kieźlinach- to radzę o szybki kontakt !!!
😁
A potem mnie tu napisać co z rozmów wynikło  🤣


Edit:
Przepraszam, za post pod postem. Dopiero zauważyłam, ale może i lepiej, bo wiadomość pilna.
O mój Boże!! Wyszłam na tym drugim zdjęciu jak totalny spaślak 😵
Dziewczyny super byłoby sie spotkać 😀  napiszcie czy napewno będziecie 😉 ...bo ja z Ola na bank...

Dorotheah
Niestety 1 boks to za malo 🙁 zdecydowalam, ze jak bede sie przenosic to tylka z Ola i jej Bartlomiejem 😉 Siwy i Bartek bardzo sie lubia(prawdziwa konska przyjazn) i nie chce ich rozdzielac... ale na biezaca  bede sie dowiadywac i jak zwolnia sie 2 miejsca to bedziemy dzialac 😉 😉
... a Poswiata bardzo ladnie sie prezentuje na zdjeciach;];]

Pauli a gdzie sa obiecane fotki z Kortowa coooo?😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 maja 2009 18:17
Można się jakoś na niedzielę umówić 😉

silver
Aktualne fotki utonęły gdzieś w czeluściach KR'u 😉 nie będę śmiecić i tu 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
29 maja 2009 23:50
Pauli,
A śmieć nam !!! 😉
Jak dla mnie to żadne śmieci. Jest nas tu tak mało, że jak czasem parę fot się powtórzy to raczej nic się nie stanie.
Ciężko jest wyszukiwać wasze foty w innych wątkach- a jestem bardzo ich ciekawa.

silverstar,
Dziękujemy 🙂
Co do boksu- niestety marne szanse, że na raz zwolnią się dwa boksy w Kiźlinach. Tu rzadko się cokolwiek zwalnia. Niemal jedyna szansa jest w wakacje. Może zadzwońcie i pogadajcie  kiedy się zwolni drugi boks (dwa konie planują wyjazd, ale są też jakieś rezerwacje), jeden boks wolny jest od zaraz. Od października będzie znowu nawał koni.  Jak na prawdę myślicie o przeprowadzce, radzę jak najszybciej się odezwać i pogadać.
Jutro najprawdopodobniej napiszę grzecznościowo o  boksie w ogłoszeniach.


Najprawdopodobniej też będę w Kortowie! Ale nie wiem ile czasu i o której dokładnie.

Dziś miałam chyba najlepszą dotychczas jazdę na mojej.  💘 Udało mi się parę rzeczy wykonać  -bardzo podstawowych, w kwestii podniesienia grzbietu, oraz rozluźnienia- wg. Karen Rolf i jestem mega dumna z mego maleństwa.  Tym bardziej, że my rekreanty z doskoku.  🤣
A tak mi to to biegało i furkało na lonży przed jazdą.

Edytuję: zmniejszam ilość fot
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2009 10:19
Dorotheah
Twoja kobyłka świetnie się prezentuje, chciałabym ją zobaczyć pod Tobą 😉


No dobrze, w razie czego będzie na Was  😁
Tylko błagam, nie patrzcie na mój dosiad. Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko, że praktykuję totalne wozidupstwo od baaardzo dawna i brak mi kogoś mądrego, kto skupiłby się tylko na korekcie moich błędów, na Kortowie to niestety niemożliwe 🙄 . Poza tym koń jest typowym rekreantem, do tego młodziutkim - ma tylko 3 lata  :/ . To Akcent, pisałam Wam kiedyś o nim.











Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się