Re-voltowy łańcuszek książkowy

Możemy przyspieszyć termin kolejnej wysyłki, ale byłabym za jednym terminem dla wszystkich, bo może się okazać, że u kogoś nagle znajdzie się kilka książek do przeczytania, a ktoś inny będzie czekał i czekał...
Znaczy ja bym proponowała, żeby maksymalnie miesiąc (czyli np. nie wiem do 10 każdego miesiąca). Jeśli ktoś wcześniej przeczyta - wysyła, jeśli nie - najpóźniej po miesiącu.
Cariotka   płomienna pasja
08 lutego 2016 21:06
To ja jutro wysyłam bo safie już przeczytała 🙂
Edit Scottie
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
08 lutego 2016 21:16
Jeżeli tylko się nie pogubicie - wysyłajcie. To Wasza zabawa  💃

Ja wciąż nie mam książki  🙁 LatentPony wysłałaś? Masz nr nadania?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lutego 2016 21:42
Wstrzymajcie sie z wysyłka książek zgodnie z terminami. Bo zaburzycie ciag wysylek i koniec koncow u jednej osoby bedzie zalegac kilka książek i bedzie zastoj. Niech kazdy terminowo tj miesięcznie ma jedna swoja, przepisowa ksiazke.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
08 lutego 2016 22:53
Jeżeli tylko się nie pogubicie - wysyłajcie. To Wasza zabawa  💃

Ja wciąż nie mam książki  🙁 LatentPony wysłałaś? Masz nr nadania?


Bardzo przepraszam, głupio mi zwłaszcza z tego powodu, że dopisałam się do obu łańcuszków, ale niestety z powodu problemów życiowych nie dałam rady jeszcze wysyłać. Jutro wysyłam wszystko priorytetem, z moimi książkami nie pójdzie Wam ciężko, to krótkie powieści na jeden wieczór  :kwiatek:
LetentPony, a moja doszla? Powiadomienia smsowe twierdzą ze tak. Ksiazka do mnie jest na poczcie, może dzisiaj dam rade ja odebrać.

Uważam ze termin wysylki powinien być jeden dla wszystkich, żeby te osoby które nie maja czasu dossac sie do książki na 'raz', nie miały poczucia bycia poganianym.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lutego 2016 05:44
Atea, wieczorem się odezwę, jak będę mieć chwilkę  😀

Dziewczyny, ja myślę, że lepiej książki wysyłać w tym samym czasie - jedne są grubsze, inne cieńsze; jedne się czyta szybciej, nad innymi się trzeba zastanowić
Ok, pewnie, ja się dostosuję.  😀 To jaki jest termin?
Ja też już przeczytałam, to może jak już wszyscy zgłoszą, że przeczytali to ustalimy jakąś wcześniejszą datę wysyłki niż po 1 marca?
safie, dotarła 🙂 dziś się zabieram do czytania
JARA, oj tam oj tam 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lutego 2016 14:20
hedonistka, Ty nawet nic nie mow, dowalilas taka lekture, ze chyba sie spod niej nie podniose 😁
JARA aaaaaaachhhhh 😍
Zapowiada sie super, nie czytałam!!! 😅
Lecę pod prysznic i do łóżka czytac!

Ksiazka JARY ppdrozuje z cudowna zakładką - aż mi się smutno zrobiło ze sama do mojej czegos nie dolaczylam... 😡
[quote author=aniapa link=topic=98924.msg2493549#msg2493549 date=1454966218]


Ja wciąż nie mam książki  🙁 LatentPony wysłałaś? Masz nr nadania?


Bardzo przepraszam, głupio mi zwłaszcza z tego powodu, że dopisałam się do obu łańcuszków, ale niestety z powodu problemów życiowych nie dałam rady jeszcze wysyłać. Jutro wysyłam wszystko priorytetem, z moimi książkami nie pójdzie Wam ciężko, to krótkie powieści na jeden wieczór  :kwiatek:
[/quote]



wyslalas?? Byla dzis u mnie poczta, ale ksiazki nie dostalam 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 10:35
sienka, cieszę się 🙂😉
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
12 lutego 2016 10:37
wyslalas?? Byla dzis u mnie poczta, ale ksiazki nie dostalam 🙁


Ja też nadal nie mam...

Cariotka   płomienna pasja
12 lutego 2016 11:39
trochę długo idą te książki 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2016 10:47
LatentPony, logujesz sie na forum, czy wyslalas w koncu swoje książki? Jest juz tydzien po terminie.
LatentPony, daj tez prosze znać czy odebralas książkę ode mnie
rozumiem, ze druga ksiazke wysylamy 1-5 marca? czy cos sie zmieniło?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2016 09:20
Nie, nic się nie zmieniło 😉
LatentPony, logujesz sie na forum, czy wyslalas w koncu swoje książki? Jest juz tydzien po terminie.


nie dostalam swojej dzis rowniez
LatentPony, to juz nie w porządku 🙁 boje sie ze wyslalam moja książkę i nigdy nie wyjdzie dalej ani do mnie nie wróci...
Wszystko się może w życiu zdarzyć ale to trzeba dać choć znać.
Przecież chyba nikt nikomu głowy nie urwie jeśli się uczciwie przyzna,
że nie da rady bo coś wypadło na tyle poważnego, że forumowe zabawy z książka nie w głowie.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
15 lutego 2016 21:18
Jasne, że nikt nie urwie - ale dobrze by było wiedzieć, co się dzieje. Mnie nie przeraża, że książka przyjdzie później, czy coś, bo je pochłaniam i ogarnę nawet w dobę czy dwie, jak będzie trzeba - ale jeśli coś się podziało nie tak, to będę wdzięczna za informację, jako organizator - choćby, by załatać "dziurę" która powstała w wyniku braku książki, by zabawa mogła się kręcić.

Rozumiem, że wszyscy inni i z pierwszego i drugiego łańcuszka (nie licząc Cierp1enie) mają książki?
Straciłam pracę w najgorszym momencie bo chętnie bym się pobawiła.
Żyję nadzieją, że do następnego już będę mogła!  🏇
LatentPony   Pretty Little Pony :)
15 lutego 2016 23:01
Przepraszam, miałam przymusową przerwę w pracy i sporo problemów, przygniotła mnie rozprawa sądowa, która się ciągnie za mną od października... Jutro wysyłam priorytetem książki, przepraszam dziewczyny...
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
15 lutego 2016 23:07
Przepraszam, miałam przymusową przerwę w pracy i sporo problemów, przygniotła mnie rozprawa sądowa, która się ciągnie za mną od października... Jutro wysyłam priorytetem książki, przepraszam dziewczyny...


Dziękujemy za info  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
16 lutego 2016 05:52
A ja wszystko rozumiem ale dla mnie to jest bardzo niefajne.
To ja spytam po raz kolejny...LatentPony, masz u siebie książkę ode mnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się