Cavaliada Warszawa

Gniadata   my own true love
14 grudnia 2015 08:41
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 grudnia 2015 09:00
Co roku coraz drożej  🙄 w 2015 roku podnieśli ze 150 PLN na 200, w 2016 z 200 na 249 Dziwi mnie jednak to, że na oficjalnej stronie cavaliady nie ma jeszcze informacji o biletach (albo ja nie umiem znaleźć  😉 ) Ciekawe ile będą kosztowały pojedyńcze bilety i jaki będzie program
Podobno do świąt ma być szczegółowa informacja o biletach. Podnoszenie cen biletów, jeśli się sprzedają, a impreza się "rozrasta" to raczej naturalna kolej rzeczy...
No tak, tylko karnety podrożały przez koszulkę, opaskę i flo. I nie było możliwości zrezygnować z tego i mieć tańszy bilet.
Gniadata   my own true love
14 grudnia 2015 12:01
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=90415.msg2465548#msg2465548 date=1450083645]
Co roku coraz drożej  🙄 w 2015 roku podnieśli ze 150 PLN na 200, w 2016 z 200 na 249 Dziwi mnie jednak to, że na oficjalnej stronie cavaliady nie ma jeszcze informacji o biletach (albo ja nie umiem znaleźć  😉 ) Ciekawe ile będą kosztowały pojedyńcze bilety i jaki będzie program
[/quote]

odnośnik do tego linka co wstawiłam jest na oficjalnej stronie (http://www.cavaliada.pl/pl/dla_publicznosci/cavaliada_warszawa_2016)
Rozumiem, że na informacje o biletach na pojedyncze dni trzeba poczekać?
Faktycznie -jak zobaczyłam ile karnet kosztuje to trochę mi oczy  😲
Jak myślicie kiedy można będzie się zapisać na wolontariat?
A czy orientujecie się kto  dostarcza podłoże ?ewentualnie gdzie się tego dowiedzieć?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 grudnia 2015 16:39
Ja chyba zrezygnuje z soboty, Zawsze była najciekawsza, a teraz mi się wydaje taka sobie. Chyba trzeba kupować szybko bilety, bo widzę, że pojedyńcze miejsca już zostały  😲 Czy ja źle patrzę?  👀
podloze w wawie robila jakas niemiecka firma otto cos tam
Karla🙂 dzięki, więcej mi nie trzeba, wiem o kogo chodzi 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 grudnia 2015 16:07
drogie te bilety  🙄 , ale se zrobiłam prezent pod choinkę i kupiłam na czwartek, piątek i niedziele. Sekto H  💃
Ja bym chciała tylko sobotę.
Ale rok temu kupiłam bilet za 55zł a teraz za 79zł? Jeszcze się zastanawiam czy w ogóle kupić..  🤔
Ja bym chciała tylko sobotę.
Ale rok temu kupiłam bilet za 55zł a teraz za 79zł? Jeszcze się zastanawiam czy w ogóle kupić..   🤔


Ech... mam ten sam problem, ale podejrzewam że i tak się wybiorę.
Niby przedsprzedaż, a cena i tak spora, a jak się do tego doliczy jeszcze dojazd + trzeba jeszcze zabrać jakąś kasę ze sobą, to już wgl masakra  😫

To jest cena przedsprzedaży? Sczerze.. Sama nie wiem. Może kupię bilet a ewentualnie sprzedam gdy się rozmyslę.
Pod koniec sprzedaży biletów rok temu mi proponowali 2x więcej za mój bilet.
Hej mam głupie po pytanie :P. Czy w lóż vip jest zapewnione jedzenie?
Czy zna ktoś i może polecić w pobliżu Torwaru( może być dojazd do 30 minut komunikacją nawet )  jakiś w miarę tani nocleg ? Będę wdzięczna za odpowiedzi  🙂
W sektorze VIP jest jedzenie i picie (w tym alkohol), ale jego dostępność zależna jest od biletu, jaki kupisz. W opcji najdroższej jedzenie serwowane jest do stolika, w pozostałych - jedzenie jest wystawiane na korytarzu w bemarach i trzeba się przepychać żeby coś zjeść. Nie polecam za takie pieniądze.
Polecam środek transportu - samolot - z dużych miast. Bilety można kupić już za 9zl np. Wrocław - Warszawa  (ale ładuje na Modlinie a nie na Okęciu) oczywiście cena ta nie dotyczy weekendu. Ale jak ktoś chce wracać w poniedziałek np. to warto sobie sprawdzić samolot.
Polskim busem można się wybrać za 2 zł jeśli już się zarezerwuje bilet aczkolwiek w przypadku Wrocławia jest to ponad 5 godzin jazdy... 🙁

Edit: Mokotów poprawiam na Modlin
ash   Sukces jest koloru blond....
14 stycznia 2016 13:54
W sektorze VIP jest jedzenie i picie (w tym alkohol), ale jego dostępność zależna jest od biletu, jaki kupisz. W opcji najdroższej jedzenie serwowane jest do stolika, w pozostałych - jedzenie jest wystawiane na korytarzu w bemarach i trzeba się przepychać żeby coś zjeść. Nie polecam za takie pieniądze.


Dokładnie!  Jedynie do kawy są w miarę normalne kolejki,  ale i tak wygląda to przedziwne. Nigdy bym takich biletów nie kupiła,  szkoda kasy. No chyba ze się dostaje 😉 to inna sprawa.
mirti2 ten samolot ląduje w Modlinie, a nie na Mokotowie, a to kolosalna różnica... z Modlina do centrum trzeba liczyć dodatkowe 40 minut do godziny
mirti2, no właśnie, ja też chciałabym się dowiedzieć od kiedy to na Mokotowie mamy jakieś lotnisko  👍
Jezus przepraszam Was najmocniej  taki błąd :x Wybaczcie sesja nadchodzi. ... mózg wyprany.
Dawno temu było lotnisko na Polach Mokotowskich, ale pradawne dzieje 😉
Czy jest ktoś kto wybiera się 24-ego z Katowic na Cavaliade i ma 2 miejsca? 🙂
czy są jeszcze bilety na niedziele do warszawy?:>
vissenna   Turecki niewolnik
07 lutego 2016 17:19
A ja namówiłam szefostwo i jedziemy z 3 końmi do Warszawy  🏇
Z tego co wiem ma być tam też mój były duński zawodnik... może być śmiesznie 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lutego 2016 07:47
martinaa wyglada na to, że są. Wystarczy zajrzec na oficjalna stronę cavaliady...
https://tixer.pl/cavaliada-warszawa,22.html
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lutego 2016 07:59
Kto się wybiera na sobotę? 😅
bede miec opaske do sprzedania 🙂 jakby ktos byl chetny to prv
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się