paznokcie, żele, tipsy

Wróciłam do hybryd... trudno sie mówi 😀



Co do matowienia - ja nie robię sama, więc nie wiem ile to jest dobrze i mało, a ile za dużo. Jak Wy matowicie ?

I czy taki zestaw jest ok: http://semilac.pl/pl/glowna/1025-zestaw-semilac.html  ?
Kolebka, śliczne  😍

Basznia, Escada, to właśnie tak miałam ściągane. Nie odważyłam się robienia hybrydy kolejny raz.  😁 no cóż. Mam nadzieję że jak poświęcę im wystarczająco dużo uwagi to wrócą chociaż do "względnej normalności" 😉
Moje tym razem lekko infantylne , testowałam różne wzory 😀

Ulalala, fajne! to stemple?
Dziewczyny ktore robią sobie żele, co jaki czas dajecie odetchnąć paznokciom? ;🙂
Ja nie daje 😉
Ja znowu wrócę do hybryd.  😍
Znalazłam dziewczynę która robi śliczne i tanio.
Grzech nie skorzystać  😜
Ja walę akryl/ żel systematycznie od 3 lat i nie przerywam ani na chwilę. Płytki pod akrylem mam zniszczone, ale co za różnica, skoro i tak je przykryję kolejnym akrylem? To co sobie odrasta oczywiście odrasta zdrowe, mocne i normalne. To co pod akrylem, jest cieńsze, z dołami, porozwarstwiane. Mam to w nosie. Nie miałabym w nosie, gdybym chciała raz mieć akryl, raz nie mieć. Bo wtedy gdybym chciała go nei mieć, to bym płakała nad wyglądem paznokci. Ale skoro cały czas to zakrywam, to nie widzę problemu.
Safie jeszcze nie robilam, poniewaz temat z Semilac'iem jest dosc swiezy. Dowiedzialam sie, ze nie jestem jedyna pare dni temu jak szukalam w google uczulenia od hybryd i tak wpadlam na profil na FB. Poogladalam fotki dziewczyn z uczuleniem i mam podobnie tzn. po zrobieniu manicure strasznie puchna skorki i opuszki, same skorki sa w oplakanym stanie mimo olejowania, kremowania etc. Po ostatnim uzyciu Semila'ca czyli dwa dni temu strzelila mi skora pod paznokciami. Jestem po dwoch kursach stylizacji paznokci, poczatkowo myslalam, ze to moze akryl wiec zmienilam na inna firme, pozniej przeszlam zmiane cleanerow etc jednak problem pozostal i sie pogarszal. Zrobilam pazury z innymi lakierem - top i baza Gelish, kolor z effective nails i nie bylo zaczerwienienia/swedzenia/puchniecia. Kontaktowalam sie juz z dzialem reklamacji w Semilac'u i czekam na adres do odeslania ich produktow. Uzywalam ich lakierow ponad rok, dopiero po 6 miesiacach dostalam pierwszych objawow.


Droga Ekwadorko, jest mi bardzo przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, potwierdzający bezpieczeństwo i niezmienność składu. Posiadamy również certyfikaty Dermastetu. Każda nasza Klienta jest wyjątkowa i reakcje na substancje zawarte w produktach to sprawa indywidualna. Na rynku nie ma produktu, który gwarantuje niewystąpienie żadnej reakcji.  Kwestia alergii jest bardzo indywidualną sprawą, zależną m.in. od przygotowania płytki, higieny narzędzi, skłonności do alergii czy prawidłowej aplikacji produktu. Przed kupieniem kosmetyków warto zapoznać się z ich składem, który umieszczony jest na każdym opakowaniu. Składniki używane do produkcji naszych lakierów są ogólnodostępne i powszechnie stosowane w kosmetyce profesjonalnej.

W razie pytań - chętnie pomogę

Online Ekspert marki Semilac
ekspert@semilac.eu
Anaa, dziękuję, tak, stemple 🙂
Semilac,  z tego co mi wiadomo, to mnóstwo osób ma reakcje alergiczne na wasze lakiery. Nigdy nie słyszałam żeby inny kosmetyk tak często uczulał jak wasze hybrydy. Może jednak warto się zastanowić co jet tego przyczyną? Macie bardzo dobre opinie dotyczące trwałości, pigmentacji, szkoda tracić tak wielu klientów z powodu alergii czy innych reakcji organizmu.
Wg mnie sporo z tych reakcji jest spowodowane nie dosuszona hybryda. Może pewne substancje w semilacu są bardziej alergenne ale większość ma problem po trzech czy sześciu miesiącach używania a tyle mniej więcej działają świetlówki w lampie
Moje ostatnie paznokcie (hybryda, brokat i jakaś cyrkonia, którą znalazłam w pokoju)
https://www.instagram.com/p/BBYArh7nRxL/?taken-by=anetakisielewska
I poprzednie (moje pierwsze jakie w życiu robiłam)
https://www.instagram.com/p/BAscl9WHR19/?taken-by=anetakisielewska

Zaczęło mi się to mega podobać i się wkręciłam <3
Wg mnie sporo z tych reakcji jest spowodowane nie dosuszona hybryda. Może pewne substancje w semilacu są bardziej alergenne ale większość ma problem po trzech czy sześciu miesiącach używania a tyle mniej więcej działają świetlówki w lampie

Poważnie? Robię sobie sama paznokcie i to nie regularnie co 2 tygodnie. Narazie nic nie zauważyłam, żeby lakier był gorzej wysuszony. Można w inny sposób sprawdzić sprawność tych lamp uv?
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 lutego 2016 09:10
Ulalala, ja akurat nie spotkalam sie w ogole z uczuleniem na semilac, a tutejsza moja ekipa robi wylacznie na tych produktach...Moze to kwestia zle wykonanego mani? Pozacinania, czy coż? Moze odtluszczacz lewy, aceton, moze jakas choroba typu grzybica? Nie bronie firmy, ale warto przemyslec rozne opcje.

EDIT nie doczytalam, ze wzielas pod uwage zmiane roznych komponentow, przepraszam, ale juz nie bede usuwac posta, moze komus sie przyda.

Ja mam dosc atopowa skore, a pierwsze hybrydy byly w polowie na skorze 😉, i nic.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2016 11:17
Wg mnie sporo z tych reakcji jest spowodowane nie dosuszona hybryda. Może pewne substancje w semilacu są bardziej alergenne ale większość ma problem po trzech czy sześciu miesiącach używania a tyle mniej więcej działają świetlówki w lampie


Chyba jak są włączone 24h na dobę.  😉
Średnio jedna świetlówka powinna być wymieniana po 500h pracy, co daje 20dni świecenia non stop. Wiadomo, że lampy używa się ok 15 minut na klientkę. Poza tym odchodzi się od świetlówek uv, a na rzecz lamp ledowych 😉
Czy ktoś ma zdjęcie efektu szkła na czarnych pazurach?
Zastanawiam się jak to wychodzi?  👀
robakt   Liczy się jutro.
10 lutego 2016 11:45
Jak wpiszesz w google grafika to wyskakuje, ja będę próbować, na razie na próbniku, bo moje są jeszcze w super stanie, wstawię zdjęcie w piątek, bo na razie nie mam jak wypróbować 😉
Anaa, dziękuję, tak, stemple 🙂
Semilac,  z tego co mi wiadomo, to mnóstwo osób ma reakcje alergiczne na wasze lakiery. Nigdy nie słyszałam żeby inny kosmetyk tak często uczulał jak wasze hybrydy. Może jednak warto się zastanowić co jet tego przyczyną? Macie bardzo dobre opinie dotyczące trwałości, pigmentacji, szkoda tracić tak wielu klientów z powodu alergii czy innych reakcji organizmu.


Ulalala,
Wszystkie nasze produkty są dokładnie badane przed wprowadzeniem na rynek i posiadają wspomniane przeze mnie wcześniej certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo i niezmienność składu. Oznacza to, że są bezpieczne w stosowaniu. Składniki używane do produkcji naszych lakierów są ogólnodostępne i powszechnie stosowane w kosmetyce profesjonalnej. Jednak tak jak już napisałam - nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Dlatego też w takich sytuacjach prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, byśmy stale mogli podnosić jakość naszych produktów.

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
Maracuja wrażenie utwardzenia a zakończona polimeryzacja to nie to samo niestety.

Jara tak powinno być, niestety nie zawsze tak jest, niektóre świetlówki są gorszej jakości i szybciej tracą promieniowanie UV. Nie wszystkie lakiery utwardzaja się pod lampa led.
Wichurkowa   Never say never...
11 lutego 2016 12:47
Moje wczorajsze walentynkowe haha 💘  😁
fajne!!
Moje dzisiejsze 🙂 i pierwsze ombre 🙂
Super! Ja tez mam nowe ale pokaze jak zrobie zdjecie w dzien 😉 mam szaro-rozowe.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2016 08:50
rosek0, na fanpejdzu salonu widziałam 😉
cavaletti, super😀 Ja nadal ćwiczę ,żeby mi ombre jakoś w miare wyszło;p
Cavaletti to Semilac ? Podasz numery kolorów  bo oba piękne  😍
Dzięki 🙂 Ombre w sumie jest bardzo łatwe na hybrydach, bo lakier nie zastyga i nie robią się smugi
izkadul, Semilac 034 Mardigras i 127 Violet Bliss 🙂
cavaletti, robiłaś to ombre z filmikiem Red lipstick monster? 😉
A ja wczoraj ściągnęłam hybryde żeby dziś zrobić nowa i połamalam wszystkie pazury na imprezie 🙁 no i musiałam obciąć na zero...
Libeerte, niee, nie oglądam jej filmów, nie lubię. Ale nie pierwszy raz ktoś mi pisze, że się na niej wzorowałam. Telepatia jakaś czy cuś 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się