Końska rewia mody cz. 3

KuCuNiO   Dressurponyreiter
08 maja 2009 18:42
Eskadron Brilli (:-P) black + ochraniacze Eskadrona allround, również czarne (tutaj juz raczej szare:-))
wątek zamknięty
elegancko 😉

a do mnie doszedł czaprak i kurier przywiózł nauszniki 🙂 mam też pasujące owijki, jutro będziemy się lansować 🏇
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 maja 2009 19:08
Kucunio, ...oraz brilliant smile 😀


Fantazja, obiecane fotki - niestety lepszych nie mam, próbowałam wybrac te, które najlepiej pokazują czaprak 😉




wątek zamknięty
caroline dzięki za fotki, śliczny jest, tylko na ebay'u jeszcze jest, to kolekcyjny czy standard jakiś?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 maja 2009 21:21
to jest standard, m.zd. 😉
wątek zamknięty
no właśnie, ma inne pikowanie, jest kilka kolorów z tego pikowania na ebay, jakiś zielony, brązowy chyba, ale w Polskich sklepach nie widziałam takich
wątek zamknięty
Doszła do mnie paczka z oksera z cottonem i owijkami MOON.

I wiecie co?
Owijki są niemalże identyczne jak coriander 😲
I teraz nie wiem czy się w okserze pomylili czy te oba kolory tak bardzo są do siebie podobne. Koleżanka ma w stajni coriander to wieczorem porównam i dam wam znać.

EDIT:
Poszperałam i zobaczcie co znalazłam:

Tutaj macie cottony MOON (po lewej) i CORIANDER:


A tutaj od lewej-CORIANDER polopad, CORIANDER cotton, MOON cotton, WALNUT impuls



Dochodzę do wniosku, że jeszcze kilka kolekcji i oprócz lamówki czapraki nie będą się wcale różniły.

Chciałabym jeszcze zobaczyć takie zestawienie na jednym zdjęciu kolorów MARZIPAN i TOFFEE oraz NIGHTBLUE z MARINE
wątek zamknięty
ale podobne  😲
co nie zmiana faktu ze moon ładniejszy  😍

(masz zdjecia w całości polo padu?)
wątek zamknięty
MUszę poszperać na dysku, bo samego polopadu nie mam (był u mnie w przelocie w celach handlowych 😉 )
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
09 maja 2009 16:27
mnie się coriander podoba bardziej ;]
wątek zamknięty
A mnie Walnut- jednak ubolewam, że przegapiłam do niego owije i Brilianta. Jednak patrząc na podobieństwo to te moon chyba nie będą się odróżniać od czapraka walnut 😉
wątek zamknięty
brązowy laaaaans 😵 😁

wątek zamknięty
fin, Łaa szał ciał po prostu!

Ale ci kobyłka wyjaśniała!   😲
wątek zamknięty
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
10 maja 2009 00:21
Laguna -  a mogłabyś wstawić zdjęcie porównujące cottona moon i fango (bo zdaje mi się, że masz)?  Ladnie proszę  :kwiatek: 😀
wątek zamknięty
fin lansik jest ale pasuje wam 🙂
wątek zamknięty
Fin, no no, Iskierka zaczyna lepiej wyglądać, oby tak dalej  😉
Pozdrawiam
wątek zamknięty
Guula- akurat tutaj nie ma żadnego podobieństwa. Fango jest dużo bardziej ciemny. Z kolekcji fango-walnut-sky jedynie WALNUT jest bardzo zbliżony do MOON.

Na zdjęciu od lewej:
CORIANDER-FANGO-CORIANDER-MOON-WALNUT
wątek zamknięty
Eskadron Nici i owijki z Mustanga. W końcu znalazłam pasujące  😀

wątek zamknięty
Kucunio

cudny zestaw, bardzo mu pasuje !!

kasztan w deepblue, który dla mnie jest czarny  🤔wirek:

wątek zamknięty
kurde coraz bardziej mi się ten coriander podoba!!! on ma bordową lamówkę, prawda?

armara - pięknie kasztanowi!
wątek zamknięty
armara - dla mnie to tez jest czarny. mam zolty z tej kolekcji i wlasnie lamowke w tym czarno-granatowym kolorze. a dziewczyny ze stajni sie upieraja ze to granat...
wątek zamknięty
kurde coraz bardziej mi się ten coriander podoba!!! on ma bordową lamówkę, prawda?


Bordowo-grafitową
wątek zamknięty
armara Mi się wydaję, że to jest tzw. błękit paryski, czyli granat tak ciemny, że odróżnisz go od czerni zestawiając oba kolory i patrząc na odcień.
wątek zamknięty
Ja z kolei mam impulsa deepblue i jest wyraźnie granatowy. Bardzo ciemny, ale na pewno nie czarny. Swoją drogą bardzo go lubię 🍴
wątek zamknięty
JA mam cottona night blue i nawet przy zestawieniu go z czarnym jest czarny. Za to black z kolekcji black-silver moim zdaniem jest grafitowy 😉 Ale moze ja daltonistką jestem...
wątek zamknięty
Ja też mam deepblue i na moje oko to zależy od światła. Na tym zdjęciu w zestawieniu z czarnymi ochraniaczami jest jakby o ton jaśniejszy:


hehe chociaż jak teraz patrzę to sama nie wiem 🤔wirek:
wątek zamknięty
To dziwne bo Imuls wyglada zupełnie inaczej.
wątek zamknięty
nie wiem jak to z nim jest, w każdym razie mi się podoba bardzo i jest praktyczny przy okazji 🙂
wątek zamknięty
Siwy w eurostarze rosa:
wątek zamknięty
eskadron Sky
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.