PSY

Odgryzł? To jest pierwszym z 10 psów jakie znam, któremu się ta sztuczka udała 😀
Na pewno to był jelenia? Jak on ten szpik wyciągnął?
Zora90 nie wiedziałam, że Fido ma fp, i teraz zamiast pracować oglądam :P Na partynice postaram się wpaść pokibicować 🙂

Ascaia Szaj też jest mordercą zabawek, polarowe szarapaki odgryza po centymetrze, piłki rozgryza w 30 sekund itd, dlatego u mnie już właściwie nie ma zabawek, są szczurki z ikei które ona nie wiedzieć czemu szanuje (odgryzła im tylko łapki 😉 ) i rogi wołowe do pociumkania. Inne zabawki są tylko do wspólnej zabawy.
Chyba jelenia, wisiał na półce z różnymi rozmiarami poroża. Ja wzięłam najmniejszy kawałek na próbę, kosztował równowartość ok. 20 zł
Aaa, bo to już takie "otwarte" zwykle są równopiłowane.
Tak tak to jest połówka. Pełne poroże rzeczywiście musi być ciężko zdewastować. Ale następnym razem kupię większe. I tak musiał się nauczyć obsługiwać gryzaki, na początku nie wiedział jak się zabrać za surową kość, tylko tak na nią paczał i paczał... 😉
kajpo, a gdzie wy kupujecie te rogi jelenia? Hmm, allegro nic mi nie wypluwa.
Ja "zagranico"... Znalazłam przypadkiem
Ale jak chcesz zamówić to widzę że są w sklepach internetowych
Np tu: http://www.e-pies.eu/poroze-jelenia/1083-poroze-jelenia-gryzak-dla-psa-55g17cm-nr-40.html
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
10 lutego 2016 10:43
epk widziałam na zooplus. kurde ja bym się bała o zęby psa 🤔
kajpo, ciekawe czy to jest jakoś specjalnie preparowany, czy u myśliwych można taki zamówić?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2016 11:19
epk, myśliwy Ci odda poroże z ustrzelonego jelenia? 😁
epk rogi to ma diabeł i wszystko podobne do diabła  🤬
Zapraszam do mnie, Nero coś dostanie 🙂
JARA, hihi, no właśnie chyba tak 😉
espana, to ja nawet przestane mówić, że to rogi i podejdę z Nero na spacerek do Ciebie 😉. Ja się dziwię, że ty go jeszcze nie widziałaś, bo wam łazimy pod oknami codziennie 😉
epk http://www.rogidogi.com/sklep
Espana czy ciotka Nero też może dołączyć do wizyty? 😉


Ja jestem w domu jak jest ciemno i czornego diabła, nawet jakbym chciała, to nie zobaczę 🙂 Poszukam poroża (miałam jeszcze skrzydła bażancie) i napiszę, żebyś wpadła 🙂

dziewczynka oczywiście 🙂

A zrzuty sarny też mogą być?
Mogą być. Ja mam sarnie, od myśliwych 😉
RaDag, trwałego mymłaka potrzebuję. Coś czym można się poszarpać w domu, porzucać po domu (czyli na tyle lekkie by się nie tłukło). Coś i do wspólnych zabaw, i coś co może mamlać sama.
Właśnie zobaczyłam na stronie podlinkowanej przez dziewczynkę 🙂 One mają tylko wygładzone krawędzie.
Espana skrzydła bażancie to chętnie kupię, powoli muszę wprowadzać bo szykujemy się na próby pracy i konkursy a póki co pracujemy tylko na sztucznym 🙂
Dajcie mi, dziewczyny, chwilę na przekopanie piwnicy, na pewno coś się znajdzie 🙂
No co wy, moje małe suki zeżarły sarnie poroże w... pół godziny? Mam też jelenie, ale zbyt ładne, żeby oddać na pożarcie :P
Niemożliwe honey, to musiało być jakieś... zbutwiałe, nie wiem.
Ja to znam od wł bullowatych jako niezniszczalne i potem z forum alergików jako zabawka dla nich właśnie, bo na pewno nie uczuli jako niezniszczalne.

Ascaia- ja bym używała aportu/szarpaka do zabawy z psem i do koszyczka na komodę a memłak niezniszczalny osobno. Bo to za bardzo nie idzie w parze...
honey, RaDag wiele samców zwierzyny płowej wytwarza nieprawidłowe poroże. Są to tzw. myłkusy. Zniekształcenia występują na skutek choroby, braku składników mineralnych, innych uszkodzeń i są wskazaniem do odstrzału. Jeśli piesek trafił na gryzaka z takiego nieprawidłowo wykształconego poroża miał prawo go rozpracować 😉
No to mówię, że zbutwiałe  😂
Dzięki za wyjaśnienia 😉
No dobra wierzę, bo to było zdobyczne poróżko 😉 No to może dam im to jelenie, bo tylko się kurzy...
Zdobyłam się na wyprodukowanie sylwestrowego wpisu na chodziakowym blogu jakby kogoś to interesowało 🙂

http://chardonnayvitacanina.blogspot.com/2016/02/psylwester-1516.html
JARA, tak myślałam.
Edit-dubelek.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 lutego 2016 20:26
Usmiech na Dobranoc'ke🙂



Pozdrawiamy cały kącik🙂
Czy pies może jeść paprykę czerwoną? Bo na internecie krążą różne opinie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2016 15:51
Czerwona może, zielonej nie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się