Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 listopada 2015 19:27
akselka- A jakie okolice? Ja teraz bliżej Olsztyna jestem (Szczytno) i planuję dojeżdżać jakieś 40-50km  do stajni sportowej choć 2 razy w miesiącu... Chcę się trochę rozwinąć, bo nudzi mnie bezsensowna jazda na placu.
Czy jazdy w Harszu sa na jakims sensownym poziomie???
Dementek,Plamkakochanie, poleciały pw.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 grudnia 2015 15:24
https://z-1-scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12341057_1320469541340940_3022608460463789694_n.jpg?oh=442448f0eac45f45ed2c9449b704c7e6&oe=571A50C5

giżycko  i okolice  
kto  chcę  marchewkę?
prawdopodobnie  na  sobote   by była  😉
60 gr. za  kg.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 grudnia 2015 22:30
Wiem, że raz już tu pytałam, ale może coś się zmieniło...

Zna ktoś mężczyznę z Dąbrówki koło Orzysza mężczyznę wożącego konie trochę zdezelowaną przyczepą z malowanymi ręcznie końmi? Przyczepa niby pożyczana z zaprzyjaźnionej stajni. Podejrzewam, że to handlarz koni.
Osobiście nie znam ! Ale zapewne - tak .
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 lutego 2016 18:22
annamazonka- Kupił ode mnie konia, nie chciał spisać umowy (a konia musiałam sprzedać ,,na już"😉 i chciałabym się po prostu dowiedzieć, czy jeszcze mojego krzywulca ma, czy też został ubity...
Chciałabym jakikolwiek kontakt, bo przejeżdżałam przez tamtą miejscowość 2 razy i nigdzie żadnego konia nie widziałam...
Wydaje mi się że jest gdzieś z okolic Miłek ...może trzyma konia cały czas  w stajni . Jak to zwykle czynią takowi ! Niestety nic więcej o nim nie wiem .
Gallien   Un poco di zucchero
15 lutego 2016 15:27
Może mi ktoś polecić weta w woj. warmińsko-mazurskim który dobrze wykonuje badania TUV ?? 👀
Okolice Giżycka Cię konkretnie interesują czy ogólnie warmińsko-mazurskie?
Gallien   Un poco di zucchero
15 lutego 2016 17:21
Okolice Giżycka Cię konkretnie interesują czy ogólnie warmińsko-mazurskie?


Ogólnie warmińsko-mazurskie
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 marca 2016 19:13
Czy ktos z Was wubiera sie jutro do Warszawy na festiwal sztuki jezdzieckiej ?
www.festiwalsztukijezdzieckiej.pl
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 marca 2016 15:41
Wydaje mi się że jest gdzieś z okolic Miłek ...może trzyma konia cały czas  w stajni . Jak to zwykle czynią takowi ! Niestety nic więcej o nim nie wiem .


Będe jechała do rodziców, to pojadę przez Miłki. Pojeżdżę po okolicy, może go znajdę...
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
02 maja 2016 13:14
Potrzebuje namiary do jekiegoś przewożnika z okolić Giżycka, muszę przewieżć konie na niewielką odległość ale jeden koń nie jeździł przyczepą z 13 la w dodatku ma "chrakterek"t, drugi jechał przyczepą ostatnio 3 lata temu. Portrzebuje osoby doświadczonej, spokojnej, która pomoże przy załadunku i bezpiecznie dowiezie zwierzaki z punktu A do punktu B.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 maja 2016 14:03
Kowal Paweł Pośrednik z Talek ma przyczepę. Może z nim się dogadasz? 722096501
Paweł bardzo fajnie ładuje konie. Koń nigdy nie jeżdżący został wprowadzony za zbozem spokojnie i cierpliwie. Bliżej Giżycka to Pani Komoń (mam nadzieję że dobrze napisalam) stacjonuje w Harszu. Dwa lata temu pożyczyłam przyczepę od nich. Myślę że warto zadzwonić i się zorientować. Paweł teraz różnie z czasem z tego co wiem.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
06 maja 2016 09:49
Dzięki za namiary, Pani Komoń tylko moze wypożyczyć przyczepę, wstępnie umówiłam się z Panią z Upałt ona ma samochód do przewozu koni. 


edit - dojechaliśmy, wszystko w porządku.
Ucichło w tym naszym wątku  🙁
kiedy  i  gdzie będą hubertusy  ?
W tym tygodniu jest w stajni, gdzie stoimy aktualnie z rudą 😉 naprawdę polecam, myślę, że będzie naprawdę super, gonitwa na naprawdę dużym bezpiecznym terenie, super towatzystwo 😎 i ognisko na koniec 🙂 A tutaj plakat:

22.10- hubertus w stajni Arabians (Olecko) i w stajni Relaks w Chruścielach
29.10- hubertus w Wyłudach

Ciekawe czy w listopadzie ktoś jeszcze będzie robił? 😉
My w Wyłudach będziemy 🙂
W listopadzie raczej wątpię, chyba zostały stajnie które nie robią nic.
Może za rok, dwa i ja hubertus zorganizuję  jak wszystko ogarnę 🏇.
W Wyłudach będę na 98% 🙂
U mnie niestety Wyłudy odpadają, bo jadę na wesele w tym terminie :/ W tym roku i tak bogato u mnie z hubertusami, bo od początku października jestem co tydzień na jakiejś imprezie  😅 szkoda, że w Gałkowie pogoda nie dopisała, ale i tak było super 😉 mam nadzieję, że pogoda się trochę poprawi, dziś było u nas zabezpieczenie medyczne na imprezę i jeśli utrzyma się pogoda mocno padająca, będzie im ciężko dojechać karetką :/

akselka wybierasz się do nas?  😉
Robią jeszcze stajnie koło Olsztyna, lecz to kawałek od nas.
Akselka piszę się do pomocy , jeśli trzeba będzie.! 🙂
Widziałam po zdjęciach, ze padało w Gałkowie. Niezbyt przyjemnie, ale pewnie nikt nie patrzył na to 😀 Stajnie zaczeły brać przykład od siebie co do zabezpieczenia medycznego. Jak wcześniej nie było nigdzie prawie, tak teraz co u drugiej jest.
5.11- KJ Ostoja Chraboły

Uważam, że coraz częściej pojawiające się zabezpieczenie medyczne na takich imprezach to bardzo dobra "moda". Byłam świadkiem kilku poważniejszych urazów na hubertusach i jakoś czuję się bezpieczniej jak gdzieś w pobliżu znajduje się profesjonalna pomoc medyczna  😉

Pod Olsztyn, mimo tego, że jestem niezależna jeśli chodzi o transport to jakoś nie chce mi się jechać, tym bardziej, że droga nieciekawa  🙄
marlin1990 , chciałabym, ale niestety raczej mi się nie uda, bo muszę nadrobić obecność na zajęciach w szkole  🤬. Szczególnie, że wiem, że niedługo też nie zawsze będę mogła być, a dzieciom, które przychodzą do mnie na jazdy w weekendy za bardzo nie chcę odmawiać... Ale to ostatni rok męki  😀. Potem będzie luzik.. 😀
konikaraa , będę pamiętać  😉.

Ale zimno na dworze! Hala mi się marzy 🙁....
Ja wczoraj wracałam z terenu już po zmroku 🙄 denerwuje mnie ten krótki dzień, a jeszcze bardziej to, że jest mokro, zimno i paskudnie  😜 całe szczęście, że od dziś ma być poprawa pogody 😅 i szalone 10 stopni 😂

U nas w stajni powstają pierwsze przeszkody na hubertusa i ku ogólnemu zadowoleniu coraz więcej ludzi się zgłasza 🙂
Część do ostatniej chwili będzie czekala, by być pewnym dobrej pogody.
Część pewnie też pojedzie na Hubertusa do Regelnicy, bo jest tego samego dnia (trochę bez sensu...). 😉
sumire właśnie wiem 🙁 z tego co się orientuję moja stajnia pierwsza ogłosiła, że planuje hubertusa w tym terminie, jakoś się to nie zgrało 😵

Za to będzie to już drugi hubertus pod patronatem wójta gminy Ełk 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się