produkty ANKY

Jakby to powiedziec mnie wynioslo tanio bo ja w Uk mieszkam :P
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2016 07:55
pennyx, o, to nie wiedziałam 😀 Ale to faktycznie ci się fajnie trafiło 😁

mala_mi, to nawet nie taka wysoka cena jak za komplet 🙂

kitty, prawda, sama byłam jedną z tych, co wybrzydzały 😂 Ale nie żałuję, że kupiłam, na koniu ten pad wygląda pięknie 🙂
z okazji urodzin doszła paczka i mam Olive Brown i Frosted <3  😀iabeł:  w piatek jak sie uda porobie foty 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Ebony jest z zupełnie innej beczki. Jest brokatowy, ale matowy. Ma kolor grafitowy, z bardzo wyraźnym zamszowym meszkiem materiału. Połyskujący brokat jest dość dyskretny, widać go dopiero z bliższej odległości, jest miedziany i świetnie pasuje do stalowej szarości. Owijki też dobrane ton w ton - mnie komplet kupił, bo jest szyk taki bardziej ekstra, ale bez festynu i obciachu. Na kasztany będzie piękny 🙂

Na szybko jedno foto z lampą, jutro jakoś więcej wrzucę:

emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2016 09:57
quantanamera, mi też się bardzo podoba, wydaje się mega elegancki. Czy ta szarość jest ciepła, wpadająca w brąz czy zimna?
quanta o jeżu kolczastyyyy!  😜 😍 Muszę go mieć!  😵
quantanamera, ukatrupię cię. Ale tak serio. Nic mi się nie podobało, z żadnej firmy. A teraz co?? Eh...
Livia   ...z innego świata
10 lutego 2016 12:24
pennyx, czekam na zdjęcia na modelach 🙂

quanta, faktycznie ładny ten Ebony! Na kasztany i gniade będzie super 🙂
To jest pierwsza Anka od lat, która mnie naprawdę kupiła. Frosted mnie nie ruszył kompletnie, olive już by mi bardziej podchodził, ale jednak dla mnie jest efekt ceraty, no jakoś na moje konie mi to nie podchodzi 😉
Więcej fotek będę miała wieczorem, bo zaraz lecę kolejkę koni na dziś obrabiać 🍴

Livia, na siwe też i na kare, bo to jest taki stalowo-grafitowo-szary, moje zdjęcie zrobione z lampą, stąd na padzie trochę czerni.
Czy widział ktoś kolor "spring" z najnowszej kolekcji na żywo?

On jest żywy, taki jak na tym zdjęciu:


czy blady, jak na tym:


Witam. Mam pytanie laika. Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji, jak nowe pady Anky mają się do tych starych? Słyszałam o nich wiele dobrego, ale z drugiej strony czytam, że w nowych padach jedyne, co się nie zmieniło, to cena i jakoś jest o wiele gorsza. Stare ze dwa razy widziałam na oczy i wydawały się bardzo porządne, ale nie miałam przyjemności pokorzystać z nich dłużej. Nowych jeszcze jednak nie spotkałam. Pewnie znalazłabym to gdzieś w odmętach tego wątku, więc przepraszam za to pytanie, ale jednak te 400 stron nie trochę przeraża :P. Powiedzmy, że bardzo zainteresował mnie pad Ebony :].
Jak dla mnie i stare i nowe sa spoko :P
Livia   ...z innego świata
10 lutego 2016 19:22
Dla fanów koloru Ebony 😉

https://www.instagram.com/p/BBPaT05sTug/
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lutego 2016 19:27
Piękny jest ten Ebony, mam tylko wrażenie, że na gniadym nie będzie szału... quantanamera, masz możliwość zarzucić na jakiegoś gniadego, nawet bez siodła? Czy teraz masz w stajni same kasztany? 🙂
te nowe Anky brokatowe jak właśnie Oliv,Ebony czy Frosted sa super :P 
arivle, mogę spróbować, ale dopiero w weekend. Może dopadnę Gila albo jakiegoś innego gniadego kumpla, bo u mnie same czerwone 😉

Te zdjęcia dobrze oddają kolor:







arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 lutego 2016 07:38
quantanamera, byłabym bardzo wdzięczna 🙂 bo kolor jest piękny!
A ta kolekcja poza animalia jest gdzieś do kupienia u nas?
W Pasi-koniku.
Czy dostepny jest gdzies cały komplet z tej nowej kolekcji ?? Chodzi o ten niebieski pad  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2016 09:27
Pewnie w koniku też będą te Anki 🙂

quanta
, na tych zdjęciach wygląda pięknie, i fakt że idealnie na karego 😜
A czy posiada ktoś zdjęcie Misty Sea na koniu?
Pokusiłabym się na Ebony ale chciałabym jeszcze tego Sea na koniu zobaczyc🙂
Ten Ebony jest ciemny? Pewnie zniknie on tak szybko jak frosted gold 🙂
Myślałam,ze Ebony jest bardziej miedziany a nie grafitowy .... LOVE :}
Ja muszę mieć ten pad a w śwince skarbonce pustki 😕
Pad jest grafitowy, szary, stalowy, nie ma żadnego na nim brązu, tylko napis i brokat są miedziane. No cóż, na zdjęciach producenta wyglądał strasznie słabo (już poza tym, że chyba nie ten czaprak sfotografowali...) Nawet na tej fotce, którą wkleiła wyżej Moona jest szary, a według Anky? 😁

Czyli stypa w sam raz dla mnie 😉
Kilka anek 🙂 snake oraz anky Coral i spring
Quanta nie ukrywam, że czekam na zdjęcie twojego konia w tym padzie i zamawiam go  😁 czuję, że pieknę kasztany w tym padzie pomogą wcisnąć mi guzik kupuj 🙂
pennyx Niezła kolekcja  😲 Ale ten frosted  😍
A mi się z was chce lekko śmiać. Zastanawiacie się, zastanawiacie.... a ludzie wam sprzed nosa sprzątają pady. Jak już się zastanowicie po 2- 3 tygodniach zastanawiania, to znów nic nie będzie.  😂 I będzie płacz i szukanie za granicami. I przepłacanie.
tunrida Masz rację, najpierw człowiek się zastanawia(wiadomo nie są to małe pieniądze)  😁 a gdy padów zabraknie to by duszę oddał 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się