wasze ulubione seriale

A Shadowhunters ktoś ogląda? Bo ja czekałam chyba ponad pół roku, a jak już wyszło to z odcinka na odcinek załamuję się coraz bardziej  😁
ontaria, ja przeczytałam recenzję i nawet nie próbowałam. Szykuje się Cancel jak nic.
Lucifer- po 3 odcinkach rezygnuję, poziom scenariusza i gry aktorów męczy mnie.
American Crime Story (nie mylić z American Crime) zapowiada się całkiem nieźle.
11.22.63 ktoś już widział? Jak wrażenia?
American Horror Story - jestem po 1 i 5 sezonie i chcę więcej  😜 Czy ktoś może mi powiedzieć jak 4 sezon? Nie wiem czy go sobie nie odpuszczę... 2 zaczynam dziś  😉
Widzeliscie nowy trailer House of Cards?  💘
ale mi teskno za nim, chyba wezme urlop i w dwa dni machne caly sezon hahaha
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2016 14:38
Ja właśnie dumam co by tu obejrzeć nowego? Porzuciłam wszelkie Criminal Minds, Castle itd.
Obejrzałam ostatnio:
Fargo 1 sezon
Mr Robot 1 sezon
London Spy

Jestem w trakcie: Shameless, Suits i oglądam od początku dla zabicia nudy Przyjaciół.
Porzuciłam w trakcie oglądanie Gommory i Narcos.


Ściągam na próbę Billions z Damianem Lewisem (Life, Homeland).
JARA, czytałam dość średnie recenzje o Billions, daj znać co myślisz 🙂

Mnie sie Billions podoba, chociaz ciezki jest ten język finansowy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2016 18:47
Obejrzałam pierwszy odcinek i dalej nie ciągnę, serial dobry jeśli ktoś ten temat i zna go interesuje 😉
delta   Truth begins in lies.
11 lutego 2016 20:38
A Shadowhunters ktoś ogląda? Bo ja czekałam chyba ponad pół roku, a jak już wyszło to z odcinka na odcinek załamuję się coraz bardziej  😁

A myślałam, że to ja wybrzydzam 😀 film był super, aż żałuję że nie ma kolejnych, natomiast serial to jakaś masakra - i aktorzy i fabuła 🙁 szkoda
Arimona, a słyszałam ze to jednak nie będzie seria finałowa, już też się doczekać nie mogę 😀
xxagaxx,
Nooo, juz nie wiem gdzie sie podziać.
Jakos tak bez sensu, taka paskudna pogoda jest super na seriale, a oni na wiosnę.
Oglądam to Bloodline i każdy odcinek oglądam na trzy albo cztery raty, bo zasypiam. 🤣 Jakoś niezbyt mi podeszło, ale ja nie umiem przestać oglądać, jak już zacznę.
flygirl, to ten spin-off od SPN?
Nie mam zielonego pojęcia, któraś z dziewczyn tutaj o nim pisała, żeby spróbować do oglądnięcia 'o normalnych ludziach'. 😀
a czyli nie, bo tamto chyba miało być o wampirach 😁
Gniadata   my own true love
12 lutego 2016 13:33
calore a nie odwołali tego spin-offu przypadkiem? Bo cos takiego mi się kojarzy :p
Gniadata, a nie wiem w sumie. tamten odcinek był tak nudny, że w sumie możliwe 😁
Gniadata   my own true love
12 lutego 2016 13:55
No właśnie był fatalny, i chyba w związku z tym, że duużo ludzi go tak odebralo to jednak zawiesili produkcję. Ale głowy nie daję, obilo mi sie tak tylko o uszy.
A w temacie SPN - nie wiesz, czy będzie 12 sezon? 👀 Ostatnio szukałam po internetach i nic nie mogłam znaleźć.
pojęcia nie mam, jeśli chodzi o 12 sezon. poszukam też jak będę w domu. ale w sumie co znowu miałoby nawiedzić ziemię? latający potwór spaghetti, żeby bracia mogli z nim walczyć? 😁
Gniadata   my own true love
12 lutego 2016 14:25
Noo za duzo opcji juz nie mają, ale mimo wszystko byłoby mi strasznie smutno, gdyby teraz to się skończyło🙁
Nie szukaj specjalnie dla mnie (pogooglować tez mogę, nie jestem az tak leniwa :hihi🙂, myslalam ze moze cos wiesz 🙂
Gniadata, ale też mnie zaciekawiło, czy będzie coś dalej 😉

jeśli ktoś lubi brytyjskie seriale, polecam Black Mirror. trochę niestandardowe i tylko kilka odcinków, ale warto.
calore, na dobry serial to każda pogoda dobra 😀

Ja wciąż nie przyjmuję do wiadomości że kończy się The Good Wife.. wiem że lepiej żeby zakończyli serial na poziomie, ale nie ma dla tego serialu godnego następstwa. Dla mnie to serial jedyny w swoim rodzaju i będzie mi go mocno brakować... W ogóle masa dobrych seriali juz za nami, te nowe to niestety w większości totalny chłam..
xxagaxx, ale o co chodzi, z tą pogodą? 😁

przez ten wątek zaczęłam oglądać Archiwum X 😵
wciagnelam UnReal w 2 dni, nie wiem jak to zrobilam z dzieckiem...  🤣
Wie ktoś czy można gdzieś obejrzeć Sherlocka i upiorną pannę młodą? Szukam i szukam i nigdzie nie ma 🙁 a jak leciało na dwójce to byłam tak padnięta, że zasnęłam po 20 minutach  😵
Zaczęłam Black Sails, ogląda ktoś?
flygirl, ja spróbowałam kiedyś pierwszy odcinek i odpuśiciłam, ale słyszę coraz więcej zachwytów, może spróbuję jeszcze raz.

Za to obejrzałam pierwszy odcinek The Night Menager 😀 mam nadzieję że poziom nie spadnie, bo na razie moje klimaty 😀
Jestem już na bieżąco z Black Sails, więc znowu szukam nowego serialu.
I nawet nie wiem, na jakiego typu miałabym ochotę.
Nie wiem czy brać się za Criminal Minds, Breaking Bad, Shameless, Homeland, Masters of sex, Modern Family?

Chyba oglądnę po raz tysięczny Skinsów. 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2016 20:53
Nie ogarniam co się dzieje w Castle  🤔 nie podoba mi się ten sezon.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się