PORADY STYLOWE- czyli re-voltowe metamorfozy!

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:23
Pojawiło się zapotrzebowanie na wątek, więc pozwoliłam sobie założyć 😉
Proszę też ślicznie Moderację o przeniesienie wypowiedzi z wątku "zdjęciowego" :kwiatek:

Mi się takie porady osobiście przydadzą, bo ode mnie lustro potrafi z krzykiem uciec jak czasem założę coś, co mi się bardzo podoba 😁
Bo ja jestem między innymi zakochana w latach 50-tych ameryki 😍 I kocham np. takie zestawy:



I to mi się serio podoba. Kolorystycznie, krojowo i w ogóle. A rękawiczki na co dzień już w ogóle szał u mnie robią 😍 Kocham rękawiczki 😡

Ogólnie- wątki dotyczące fryzur i makijażu już mamy, ale chyba nie ma nic, co by dotyczyło ściśle ubioru. Nie ma chyba sensu łączyć tych wszystkich w jakąś całość, więc może tutaj skupimy się na takich ogólnych radach- jak dobrać strój do figury? Czy dane połączenia pasują czy nie? Czy szpilki do dresu to dobry pomysł? 😁
Ja proponuję, żeby przede wszystkim wstawić jakieś swoje zdjęcia, jeśli się prosi o porady stylistyczne. 😀
I ogólnie o wszystkim "Co by tu u mnie zmienić".
efeemeryda   no fate but what we make.
12 lutego 2016 13:37
Myśle, ze mam jako takie poczucie "stylu" ale chętnie tu cos wstawię bo na pewno nie jestem obiektywna i zawsze mogłoby byc lepiej  😉
CzarownicaSa, po zastanowieniu nad poważnym problemem "co to jest lutro i dlaczego gryzie" proponuję zmienić temat wątku 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:38
_Gaga nie łapię 😡 Pisz co, to zmienię :kwiatek:
literówka w tytule. A swoją drogą fajny wątek! Re-voltowe metamorfozy 🤣
literówka w tytule.
dokładnie
tylko tyle 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:41
Aaaaaaa faktycznie 😵 Przepraszam, moja wina :kwiatek:
Jak zmienić temat? 😲
Chyba w pierwszym poście robisz zmień (?)
CzarownicaSa,  wyedytuj pierwszego posta - z tego, co pamiętam da się zmienić tytuł 🙂
I nie przepraszaj (no co Ty?), wyszło zabawnie  😅
Myślę, że przyda się też pomoc osób opcykanych w fotoszopach i umiejących zrobić np. przeróbkę koloru włosów, czy makijażu.

Tytuł proponuję "Porady stylistyczne, re-voltowe metamorfozy".
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:43
Lepiej? :kwiatek:
Super.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 13:48
Kto pierwszy?  😀iabeł:
Ja się wstawię dopiero jak se botoks zrobię. Czyli już niedługo, pod koniec m-ca.  Ale na razie teraz, to jeszcze nie.  😉 I powiecie mi parę rzeczy szczerze, o które zapytam. Tylko szczerze. Bo nie trawię bezmyślnego słodzenia.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 14:59
W sumie znalazłam stronę, na której znajduję chyba każdy model sukienki który bym chciała. I zasadzam się na tę:



Na osobie szczupłej na pewno będzie wyglądać jak milion dolarów- ale na osobie "kilka kg plus"? Wydaje mi się, ze dorobi talię, ale czy nie powiększy ramion? 🤔
No dobra, ja pierwsza 😉 sama wiem tyle, ze musze zrobic wory pod oczami. Na pierwszym selfi , bez podkladu a na drugim w tapecie, zdjecie bez retuszu mojej twarzy. Wstawiam takie , bo tylko takie mam twarzy.

Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2016 15:24
Dobrze by bylo, jakby przeniesc dyskusje z watku zdjeciowego tutaj, przekleic, nawet razem z 2 zdjeciem z tamtego watku.
rosek0, Moim zdaniem niczego nie trzeba w Twoim wyglądzie zmieniać. Wszystko masz na miejscu. 😀

Bischa, To napisz do moderatora z prośbą o przeniesienie. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 15:27
rosek0, bobra bym tylko ogoliła 😁
JARAZachodzi mi na bakobrody? 😁  👀
Julie dziekuje , to strasznie mile  :kwiatek:
JARA, A skąd wiesz, że nieogolony?
JARA, A skąd wiesz, że nieogolony?

Nie pytaj  😜
Ale miazga  😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2016 18:55
a miało być poważnie :p
Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2016 18:58
Zglosilam prosbe o przeniesienie, jak cos 🙂
Oj tam, na wesolo tez bedzie fajnie 😀
[quote author=Julie link=topic=99109.msg2495565#msg2495565 date=1455291791]
JARA, A skąd wiesz, że nieogolony?

Nie pytaj  😜
[/quote] Pytam!  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 21:16
Wiesz, jak tak zaczyna sie impreza u Rosek...



Konie, mezczyzni i śpiew ;D



Dla wyjaśnienia Rosek czlonka trzyma w lodowce. Nie pytalam po co.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 lutego 2016 21:18
Może zimny ją lepiej pobudza ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 21:18
A może to chodzi o jajka, zeby sie nie zepsuly.. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się