KOCHAM KINO :)

No cóż, ja właśnie znalazłam tytuł "Noc morderczych chomików".
http://www.filmweb.pl/film/Noc+morderczych+chomików-2006-478150/descs

Kyrieelejson, kto to wymyśla. I ma ocenę 5,3 😁
(Szukam teraz przez Ciebie tytułu takiego odjechanego filmu o psach, które atakował jakiś wirus  zamieniały się w mordercze bestie, a pamiętam tam takiego jorka z kokardką)
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lutego 2016 17:40
WOW
Megapyton kontra gatoroid 2.2, Thor wszechmogący 1.9, Plaga podziemnych pająków 2.4, Nawiedzone liceum 2.5, Człowiek-rekin 2.3, Władca komarów 2.5 -Naukowiec, prowadząc eksperymentalne badania na skazanych więźniach, zmienia się w pół człowieka, pół moskita
i do tego Dinokrokodyl kontra supergator

Co oni biorą, powiedzcie mi xD
To sobie zobacz 😁
Hipisi-sataniści 😁

http://www.filmweb.pl/film/Piję+Twoją+krew-1970-219261/descs
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2016 14:54
Chyba się powtórzę.
Czy tylko ja mam wrażenie, że dubbing w niektórych polskich filmach jest tragiczny? 😵 Oglądam sobie wreszcie "Dom Zły" i połowy wypowiadanych kwestii nie rozumiem 🤔 Jakby aktorzy albo mówili bardzo niewyraźnie. Już pomijając to, że film muszę oglądać z myszką ciągle na suwaku głośności, bo zazwyczaj zaraz po mamrotaniu aktorów jest p**cie muzyki/dźwięków tła/czegokolwiek. No tragedia... wkurza mnie to, bo bardzo utrudnia odbiór filmu :/
Infantil
Ja oglądałam już kilka razy 🙂
W Warszawie był nawet wyświetlany na kinie plenerowym



smartini pokemon 😍 Chyba pora odpocząć od ambitniejszego kina i obejrzeć którąś z tych propozycji.
Pierwszy raz spotkałam się Bardzo Złym Filmem (horror klasy Z...) jak miałam jakieś 12 lat i zakochałam się w kiczu. Był to film pt. Scenariusz Śmierci i wypożyczyłam go na kasecie VHS z Video Maga za 1 zł.
Opowiadał historię grupki licealistów (tia..) która wyjeżdża na wakacje do domku w lesie (tiaa...) i znajdują notes zatytułowany "Scenariusz śmierci" który w środku jest pusty. W pewnym momencie obserwują że strony notesu zaczynają się zapisywać i te notatki opisują w sposób w jaki zginą kolejne osoby. Oczywiście murzyn ginie jako pierwszy, jest cycata słodka blondynka i przystojny kapitan drużyny kaszykówki. Mistrzostwo świata, płakałam ze śmiechu. Efekty specjalne były tak specjalne że mogłabym poświęcić na nie oddzielny wpis...

CzarownicaSa ja w ogóle z dubbingiem nie oglądam, zawsze wybieram napisy jak mam wybór. W ogóle dźwięk w polskich filmach to jest katastrofa, dubbingu nienawidzę całym sercem, toleruję tylko dobrego lektora.
Zjawa - super film, jednak nie mam po nim tego czegos "musze obejrzec jeszcze raz i to szybko"

The Walk, Siegajac chmur - tez mi sie podobal 🙂

a dzis  obejrze sobie Sekretne zycie Marilyn Monroe
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 lutego 2016 22:00
Czarownica, Ale jaki Dom Zły z dubbingiem? Ja znam tylko polski film pod tym tytułem, świetny zresztą (jak wszystko Smarzowskiego). Nie wiem czy o tym samym mówimy :P
Kajpo, takie filmy mają coś w sobie <3
To nie kategoria Z, plasowali dużo wyżej - Dom w głębi lasu[url=http://www.filmweb.pl/film/Dom+w+g%C5%82%C4%99bi+lasu-2012-487684]http://www.filmweb.pl/film/Dom+w+g%C5%82%C4%99bi+lasu-2012-487684[/url]
Kiedyś na maratonie horrorów w kinie był chyba 3cią pozycją i tylko dlatego nie uległam pierwszemu impulsowi - wyjść z kina! I nie żałuję, odjechany na potęgę  😜
Do tego Chris Hemsworth w roli niedorobionego uczelnianego blond-mięśniaka  😵
Bylam wczoraj na Danish Girl - wypas🙂 smiem twierdzic, ze sa potezne szanse na to zeby Eddie sprzatnal Leo oscara🙂
Był ktoś już na planecie singli?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lutego 2016 07:18
Użyłam skrótu myślowego- z "dubbingiem" w sensie z normalnym podkładem, nie wiedziałam jak to inaczej nazwać 😡 😉
Ale tak, właśnie o ten film chodzi... poczytałam trochę i jednak nie tylko ja mam ten problem. Szkoda, bo film mnie bardzo zaciekawił... ale co z tego, skoro połowy kwestii nie zrozumiałam 👿
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 lutego 2016 08:50
Bogowie w kinach w Hiszpanii 🙂
http://pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/bogowie-w-kinach-w-hiszpanii
oj, może sobie obejrzę (znów 😉 )
Był ktoś już na planecie singli?


moja siostra i kolezanka na kinie kobiet i im sie podobal 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 lutego 2016 19:24
Chyba się powtórzę.
Czy tylko ja mam wrażenie, że dubbing w niektórych polskich filmach jest tragiczny? 😵 Oglądam sobie wreszcie "Dom Zły" i połowy wypowiadanych kwestii nie rozumiem 🤔 Jakby aktorzy albo mówili bardzo niewyraźnie. Już pomijając to, że film muszę oglądać z myszką ciągle na suwaku głośności, bo zazwyczaj zaraz po mamrotaniu aktorów jest p**cie muzyki/dźwięków tła/czegokolwiek. No tragedia... wkurza mnie to, bo bardzo utrudnia odbiór filmu :/

z ciekawości obejrzałam Dom zły (przeciętny lapek, z przeglądarki) i nie miałam żadnego z tych problemów  🤔
film bardzo dobry.
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 lutego 2016 19:30
właśnie też nie wiem o co chodzi, oglądałam dvd oryginalne i wszystko było spoko
może jakaś mierna wersja przegrywana tysiąc razy? Smarzowski to raczej wyższa półka filmowa, nie spotkałam się w żadnym jego filmie z tego typu problemami
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lutego 2016 20:34
No ja mam problem, na filmwebie użytkownicy też o tym piszą... 🙁
Mandarynki - drugi raz w życiu płakałam oglądając film. Pomijam fakt, że konflikty na Zakaukaziu to trochę moje 'hobby' - film jest piękny. Po prostu.
Pozwolę sobie zadać pytanko - znacie DOBRE filmy psychologiczne?
Luknęłam i obejrzałam - K-pax, Efekt Motyla, Prestiż... i po paru tych popularniejszych, które faktycznie mi się podobały - mam braki.
Help me? D:
Na razie znalazłam tylko jakieś niepopularne (za przeproszeniem) ścierwa. ;-;
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lutego 2016 09:59
Zabójczy szept zapowiadał się nieźle, skończył się gorzej.
Regression mi się podobał.
"Wyspa Tajemnic" to pozycja obowiazkowa, o ile mam na myśli to samo mówiąc o filmach psychologicznych bo de facto taki gatunek chyba nie istnieje :P
Pieśń słonia, polecam  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 lutego 2016 20:29
Pozwolę sobie zadać pytanko - znacie DOBRE filmy psychologiczne?
Luknęłam i obejrzałam - K-pax, Efekt Motyla, Prestiż... i po paru tych popularniejszych, które faktycznie mi się podobały - mam braki.
Help me? D:
Na razie znalazłam tylko jakieś niepopularne (za przeproszeniem) ścierwa. ;-;



hmm, a co rozumiesz poprzez film psychologiczny? swietny (mi sie podobal) jest Stay z Ryanem Goslingiem, robi sieczke z mozgu i czlowiek kmini kilka dni co sie tak wlasciwie stalo.  Enemy (specyficzny mocno) i Donnie Darco z Gyllenhaalem? Czy moze cos konkretnie o psychice jak Piekny Umysl z Crowem?
W sumie Tylko Bog wybacza z Goslingiem tez moglby tu pasowac

edit, nie wie czemu mi jeszcze do glowy przyszlo Closer. Portman, Law, Julia Roberst i Clive Owen? Nie wiem czy sie lapie na psychologiczny ale jest dobry, warto obejrzec
Pozwolę sobie zadać pytanko - znacie DOBRE filmy psychologiczne?
Luknęłam i obejrzałam - K-pax, Efekt Motyla, Prestiż... i po paru tych popularniejszych, które faktycznie mi się podobały - mam braki.
Help me? D:
Na razie znalazłam tylko jakieś niepopularne (za przeproszeniem) ścierwa. ;-;


Spróbuj ogarnąć Mr Nobody...do końca nie wiem o co chodziło.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lutego 2016 15:21
o, Mr Nobody też fajny!
Byłam wczoraj na Deadpoolu, jest super! Co prawda byłam z koleżanką i jej 14-letnim synem i po niezbyt długiej chwili stwierdziłam, że pewnie jest najmłodszym widzem na sali, a na pewno, że znalazł się tam przez pomyłkę (w ogóle nie sprawdziłyśmy, od ilu lat jest film; jak brałyśmy bilety, to młodego przy kasie nie było, a pani od sprawdzania biletów nie wnikała)... Młodemu się generalnie podobało, ale film jest porąbany i czasami nie nadążał - i tak czy siak na pewno nie jest to film dla dzieci. 😉
Z mojego punktu widzenia - na pewno warto, jeśli ktoś lubi ten gatunek. Chyba pierwszy raz się tak uśmiałam na filmie, który jest głównie rąbanką (mimo, że momentami dialogi dość prostackie, a w zdecydowanej większości wulgarne i okraszone sporą dozą abstrakcji) - w sumie zaczęłam się śmiać już podczas napisów początkowych, a przy końcowych wręcz się spłakałyśmy ze śmiechu (akcent koński, szkoda, że zupełnie nie pokrywa się z rzeczywistością :hihi🙂. Głębi to tam nie ma, jedynie trochę nawiązań popkulturowych i do innych produkcji Marvelo-pochodnych, ale czasem takie kino dobrze robi na głowę. Spodziewam się, że z tegorocznych premier filmów o superbohaterach (choć Deadpoola ciężko tak nazwać...) tylko Kapitan Ameryka będzie miał szansę konkurować.
A ja właśnie łyknęłam Ruchomy Zamek Hauru  😍 coraz wieksza zywie milosc do Ghibli, piekne te animacje, kolorowe, zaskakujace i madre 🙂
Ardeny bardzo dobry, trzyma w napięciu i nie ma banalnego zakonczenia  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lutego 2016 16:24
Szukam jakiegoś fajnego, kostiumowego filmu w stylu "Przeminęło z wiatrem"- możecie coś polecić? :kwiatek:
Wczoraj Creed - dla fanow Rocky'ego absolutnie obowiazkowe!🙂 poza tym bardzo przyjemne do obejrzenia, zwlaszcza jak ktos lubi filmy sportowo-motywacyjne🙂
sumire popieram, bardzo fajnie się oglądało, ogólnie świetny film no ale nie dla wszystkich 🙂
Konopala, "Czarny Łabędź"! "Przerwana lekcja muzyki" są niezłe. Jak "Prestiż" Ci się podobał, to polecam "Incepcję" 😉 Nie wiem w sumie na ile psychologiczny, bo to bardziej science-fiction... ale "Zakochany bez pamięci" też był ciekawy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się