Końska Rewia Mody cz. X (2016)

kitty, quanta Przecudny odcień, bardzo w moim typie 🙂
wątek zamknięty
Busse ma również kantary takie snake print lakierowane. Pewnie pasowałoby do paru Anek 🙂
Lauria Garreli bije wszytsko, każdy jest piekny.
wątek zamknięty
Wabankowa gdzie dorwalas Blackberry?   😍


Tutaj w ogłoszeniach za połowę ceny sklepowej  😍
Dziewczyna ma jescze pare perełek.

malinowa zazdroszczę derki, jest naprawdę piękna !
kitty, quantanamera super wygląda ten pad. Niby taka stypa, a ma coś w sobie 😀

Pojawia się coraz więcej przecieków eskadrona NG , już w dwóch jestem po uszy zakochana !
Ice na pewno będzie u mnie, ostatnio nie kupiłam i od tej pory żałowałam.
Szary też pięknie wygląda 😀
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/943944_1703504296560091_6399608002211138739_n.jpg?oh=965285b9aa0061809ca3e324741cf666&oe=57352CF1[/img]
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12669586_789674271176856_8121942658697466305_n.jpg?oh=e25b2b610baf76c931e8e75982866bd1&oe=57338484[/img]
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12745663_1729130970634515_1802736537127460969_n.jpg?oh=6772e6ec4dc2820c960b399d3dac7f49&oe=572D60EF[/img]
wątek zamknięty
Naturalsi eeee ale to zdjęcie jest podpisane  👍 hkm c.m

Wciąż tego nie widzę z telefonu  😂. Czy byłby ktoś uprzejmy podlinkować ten kantar z jakiejkolwiek strony sklepu jeździeckiego?  :kwiatek:
Czas na okulistę  😁.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
To nowa kolekcja CS? Bo właśnie miałam coś zamawiać, ale chyba poczekam na ten zielony.  🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
13 lutego 2016 16:59
xymena odcienie niemalże identyczne, z daleka w ogóle nie widać różnicy  😍

wabankowa ja sama sobie zazdroszczę  🤣 Chociaż nadal mam lekkie wyrzuty sumienia, że wydałam tyle kasy  😁

Dorwałam darkreda z drugiej ręki, w prawdzie gdybym się obudziła w porę, to nie płaciłabym za używanego ceny sklepowej, ale ważne, że jest  😅
wątek zamknięty
mnie boli serduszko, że w tym nowym niebieskim BS'ie jest czerwona lamówka 🙁 i jeszcze ta anka Ebony jeszt przecudowna, mam nadzieje ze dorwe ja gdzies jeszcze vs  💘

wrzucam gniadego w pieknej petrolowej derce w prawie idealnie pasującym oceanie  :kwiatek:



i darknougat z dereczka 🙂


wątek zamknięty
O, szary z NG jest całkiem przyjemny.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2016 19:06
wabankowa, widzę że przy NG eksploatują znowu gwiazdki 😉

lalasatan, bardzo ładnie w zestawie Petrol+Ocean 🙂
wątek zamknięty
wabankowa no właśnie szukałam go w sklepie w gnl i nie widziałam  👀. Ale myślałam, że gdzieś indziej jest a ja jestem zupełnie ślepa.
wątek zamknięty
lalasatan, ocean z petrolem wygląda idealnie  💘
wabankowa, no nieee, musiałaś wstawić te przeciekowe zdjęcia, teraz mi się za dużo szmat na raz podoba  👀

Wie ktoś kiedy będzie przecenione zimowe Next Generation?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
13 lutego 2016 19:53
Nadal rusza mnie tylko żółty z classica  😎

kitty, quanta czy wy wiecie, co robicie z moim portfelem?  😤
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lutego 2016 21:56
Żółty fantastyczny! Tylko dla Całuska to chyba kiepsko?
wątek zamknięty
emptyline, imo będzie fajnie, ja na pewno go wezmę na mojego kropka 😍
A poza tym jeszcze torbe na szczotki i jeszcze dwa inne kolory dla dzieci, które powoli będą brane co roboty, biedny mój portfel 😵
Serio nikogo nie rusza zielony? Wygląda calkiem jak ten z navy-green, przynajmniej na fotkach  💃
wątek zamknięty

Pojawia się coraz więcej przecieków eskadrona NG , już w dwóch jestem po uszy zakochana !



Gdzie, co, jak?
Mi się nic nie chce wyświetlać!  🙁
wątek zamknięty
Eskadron NG niestety bardzo do mnie przemawia  💘 od jakiegoś czasu marzy mi się połączenie granatu z różem  😍

Tymczasem ruda w petrol 😉 czekamy jeszcze tylko na owijki 😉 jakość tostera 🤬 ale jestem zachwycona tym kolorem 😉




wątek zamknięty
marlin1990 bardzo ładnie, ale to petrol, a nie smaragdgreen 😉
quantanamera przeboski ten BR! Portfel ucierpi :P

Dla mnie nie ma szału z tą kolekcją CS - jedyne, nad czym będę się skłaniać, to big-square mango. Za to NG przecudowne, brillanty na pewno przygarnę  🏇
wątek zamknięty
Nocte faktycznie!  🤬 mój błąd, nie wiem co mi się ubzdurało 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2016 09:41
marlin, fajnie Rudej w Petrolu 🙂

Do mnie na razie "mówią" tylko dralony, i mam nadzieję, że tak zostanie 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 lutego 2016 09:45
Ehh znowu CS nie jest classic! :p
Żółtek niezły, spodobał mi się miętusek, ale jak sie przyjrzałam to jednak za szpitalnie wygląda, ten z zimowej kolekcji z zeszłego roku był o wiele ładniejszy.
wątek zamknięty
Serio nikogo nie rusza zielony? Wygląda calkiem jak ten z navy-green, przynajmniej na fotkach  💃

Mnie rusza baaardzo. Ale to dobrze, że jest taka tendencja, może ostanie się do wyprzedaży  😉
wątek zamknięty

Mnie rusza baaardzo. Ale to dobrze, że jest taka tendencja, może ostanie się do wyprzedaży  😉
[/quote]
Mam podobną strategię i tak big squera Dark Reda kupiłam jak dopiero był przeceniony 0 40% Brawo Ja 🙂
Ale niestety na Ebony nie mogłam czekać, za bardzo się bałam że mi wykupią :P
wątek zamknięty
Za 1,5 miesiąca rodzę i zamiast ogarniać rzeczy dla dziecka to ja wzdycham nad waszymi czaprakami  😵  😁 😁 😁
wątek zamknięty
Tajnaa czasem wracam do czasów dzieciństwa jak nie było komputerów i na konia wrzucało się czaprak jaki był akuratna na stajni ahh...  😁 

Czy posiada któraś czaprak Harry's Horse Burnley?? Kolor beżowy- zależało by mi na real fotce na koniu  :kwiatek: :kwiatek:  :kwiatek:  Zielony znalazłam (kiedyś się Moon pytała akurat o ten kolor ale nie było odzewu)  😉 :
http://www.pimpmypony.com.au/shop/product.php?id_product=527
wątek zamknięty
ja bym poszła w żółty i zielony, ale w tym roku, jak na dorosłego człowieka i konia przystało, pójdę nudziarsko w granaty  😁
wątek zamknięty
Żeby nie było, że ciągle tylko kupuję i kupuję, a nic nie wrzucam.

Kantar Next Generation 2015/16 berry



Mam ambitny plan: obfocić wszystkie nasze kantary 🙂
wątek zamknięty
lalasatan, - super ten ocean do derki pasuje! Choć koń mi się bardziej podoba w darknougat, super stypa 😀
marlin1990, - ale wielki na niej ten czaprak 🤣  Kolor super 🙂
Sivens, - ładnie, ładnie 🙂 Aż załuje, że wzięłam taki pastelowy kantar, bo eskadrony w takich mocnych odcieniach jednak dużo ciekawiej się prezentują. Powodzenia w misji 😉
wątek zamknięty
keirashara Bo ten tricolore taki wielki jest, no... Wczoraj zarzuciłam na Czesława (174 w kłębie) i mu prawie do zadu sięgał... 😂 A jak założyłam siodło ujeżdżeniowe ze skrócona tybinką, to wyszło, że trzeba było VS kupić... 😵

Ale i tak jest przepiękny!  😜
wątek zamknięty
Decathlon wspiął się na wyżyny dobrego gustu 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.