Islamizacja Europy?

mila   głęboka rekreacja
16 lutego 2016 06:15
Ja osobiście uważam, że nie tylko religia ale i kultura z której pochodzą uchodźcy/emigranci, mocno nas różni. W Verden, tam gdzie mieszkałam kilka lat, przyjęto sporą grupę afrykańskich emigrantów - chrześcijan. Kobiety i mężczyzn. Kobiety tak poubierane, że byłam przekonana że to muzułmanki. Sami mężczyźni byli mocno patriarchalni i uważali że kobiety nie są równe mężczyznom. Oni imprezują a babki w domu.

Znałam też kilku Turków urodzonych w Niemczech i pomimo tego że znali sposób życia w tym kraju, to uważali że kobiety są urodzone do bycia męską rozrywką. Przyjęcie zaproszenia na kawę było tożsame ze zgodą na zażyłą znajomość. Dopiero koleżanka z Macedonii mi wyjaśniła jak rozmawiać z mężczyznami z tego kręgu kulturowego. I musiałam się dostosować do ich zasad gry. Też jestem imigrantką. I wiem, że nie chcę mieć do czynienia z tymi ludźmi. Oni są urodzeni w innej kulturze. Nie wiem czy 3 pokolenie będzie potrafiło się zintegrować? To inny świat, inne postrzeganie rzeczywistości.

Jestem mamą dziecka w wieku szkolnym. W szkołach bardzo obniżył się poziom nauczania z uwagi na dzieci imigrantów. Polska ma niesamowite szczęście że jest taka homogeniczna.

czytam sobie dużo materiałów o idiotkach co się "zakochały" przez net i poleciały wspierać walkę na Bliski Wschód
i tak mi się nasuwa jedno skojarzenie...
jakiś rok temu miałam na fejsie oblężenie jakiś "arabusów" co chcieli się "zaprzyjaźnić", i pisać
i tak sobie pomyślałam - może to była zmasowana akcja na fejsie poznawana kobiet? co któraś sie "skusi" na znajomość, a jeszcze inna na wyjazd
ja tez mialam ich pelno i do tej pory w tygodniu mam tak z 4-5 zaproszen, a wczesniej to nawet po 4 na dzien.
wszyscy mają. ja dziś tylko skasowałam 3  🙄
Dworcika   Fantasmagoria
09 marca 2016 06:35
Nie wszyscy 😉 Ale ja mam kota w profilowym, to może zniechęca 😁
Świnie trzeba dać w profilu 😂 😂 😂 i psa
Naboo w jakim regionie mieszkasz i jak wygląda sytuacja u Ciebie? Bo co innego prasa, a co innego rzeczywistość..Nas latem tego roku czeka decyzja czy wracamy do NO z dzieckiem czy zostajemy w PL i muszę rozważyć wszystkie za i przeciw.
Dworcika   Fantasmagoria
09 marca 2016 08:29
Dodofon, pewnie byłoby skutecznie! 🙂
U mnie kotka... piękniasta, ale na zdjęciu zezuje, więc amatorów nie ma...
Quendi, mieszkam pod samym Oslo.
Ja dzieci w Polsce nie puszczalam samych nigdzie, bo się bałam potrącenia przez samochod oraz wyrostków rożnej maści. W Norwegii moje dzieci chodzą same do szkoły i włóczą sie same ile chcą.
W kilku dzielnicach w Oslo jest mniej bezpiecznie, ale pewnie porównywalnie do szemranych dzielnic dużych europejskich miast.

Świnie trzeba dać w profilu 😂 😂 😂 i psa


ahahaha to jest mysl 🙂
Dzisiaj dowiedziałam się od osoby pracującej jako ochroniarz w ośrodku dla uchodźców w niemczech przerażających rzeczy  😤
Ochroniarzy za zwrócenie uwagi o porzadek i ciszę pobili powyrywanymi nogami od stołów i krzeseł, kiedy ci wezwali policję zostali zobligowani do utrzymania tego incydentu  w tajemnicy.
W drugim ośrodku zgwałcili dwie dziewczyny i tam również policja zakazała komukolwiek mówic o tym co się tam wydarzyło...
To jest jakiś absurd i tylko dwie sytuację. Strach pomyśleć co jeszcze jest zatajone...
Oj naprawde wiele wiecej, strasznych, nam ciezko do zrozumienia rzeczy.
Takie sprawy nie wychodza na swiatlo dzienne, no bo po co, przeciez ludzie by zaczeli protestowac i skonczylaby sie polityka Merkel.
Tutaj Niemcy mówią, że robią też miedzy innym po to żeby niemieccy nacjonaliści się o tym nie dowiedzieli, żeby nie zaczęli sami działac...a wiadomo jakby to się skończyło.
Taka ciekawostka urząd pracy skierował mnie na kurs językowy, ale niestety pierwsi w kolecje są uchodźcy i oni maja ten kurs za darmo, a ja muszę czekać 6 miesięcy i zapłacić 350euro heh.
masakra 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 marca 2016 18:12
anil22, za te pieniądze to chyba w szkole językowej bez czekania wykupisz kurs  👀
Tak to była specjalna instytucja dla obcokrajowców i bym miała polskiego nauczyciela i kurs adekwatny do mojego wykształcenia, no ale cóż.
Ja tam wolę zapłacić za kurs, ale miec swobodę podróżowania i decydować gdzie chcę jechać, a gdzie nie, niż mieć kurs za darmo, ale siedzieć lata w obozie i czekać, czy dostanę azyl, pozwolenie na pobyt, na pracę.
dempsey   fiat voluntas Tua
22 marca 2016 08:38
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 marca 2016 08:50
I gdzie się podziali Ci wielcy obrońcy uchodźców/imigrantów/najeźdźców?  👀

To właśnie robią te biedne, uciekające przed wojną kobiety i dzieci ...
safie,
Szkoda klepac klawiatury, ile razy można tłumaczyć ze ludzie uciekajace maja takie cos jak w Brukseli codziennie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 marca 2016 08:59
Aaaa czyli u nas musi być tak samo?
Nie mam ochoty z Toba dyskutować, bo nie ma to sensu to sensu zbytnio. 
Odpisałam ze nigdzie sie nie podziałismy, jestesmy tu dalej.
asds   Life goes on...
22 marca 2016 09:17
Wybuchy potwierdzone już na 3 stacjach metra plus na lotnisku znaleziono jeszcze nie odpalone ładunki.


https://www.rt.com/news/336527-brussels-airport-terror-bombing/#.VvEAjmqkQWI.facebook

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 marca 2016 09:24
Mam rodzinę we Francji, Austrii i UK i sporo znajomych rozrzuconych po Europie - bardzo się o nich martwię ...
To jest jakiś koszmar... Przecież kilka miesięcy temu codziennie po kilka razy bywałam w miejscach tych eksplozji... No i mam mnóstwo znajomych w Brukseli teraz, pracujących w instytucjach UE. Czekam aż wszyscy się odmeldują... Koszmar... Chyba trzeba się serio wziąć za wojsko i inne służby a nie dyskutować czy lepiej być patriotą-nacjonalistą czy tolerancyjnym weganinem-cyklistą.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
22 marca 2016 09:30
W maju lecę do  Londka i zaczynam zastanawiać się,  czy to dobry pomysł... Mam wrażenie, ze przegrywamy tą walkę z terrorystami...
Siostra mojego męża pracuje w Brukseli w instytucji UE 🙁 Własnie dzwoniła że siedzą zamknięcie w pracy i nie wiedzą co dalej.. Ale nie w tej lokalizacji gdzie były wybuchy.
Stanowczo za mało przyjęto uchodźców z krajów Arabskich. Terroryści mieli wg, wszystkich przylatywać samolotami ze złotymi Rolexami na rękach a tymczasem większość przybyła wraz z uchodźcami.  🙄
Aaaa czyli u nas musi być tak samo?


Niestety musi. W tej wojnie, w której bierze udział USA, Turcja, Iran, Rosja, Francja,  Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Katar, Libia, Kurdowie i chyba ze 30 ugrupowań islamskich  napiernicza się każdy z każdym i każdy bombarduje w Syrii co mu się podoba. W związku z tą wesołą zabawą zginęło tam pół miliona ludzi.  Przy okazji ukatrupiono 60 tysięcy Bogu ducha winnych cywilów w tym 10 tysięcy kobiet i dzieci a kilkanaście milionów straciło dach nad głową. Z tego powodu parę milionów ludzi doszło do wniosku, że lepiej jednak poszukać szczęścia gdzie indziej. Przy okazji parę setek albo i tysięcy wkurzonych mieszkańców tamtejszych okolic nie mogąc dokopać samolotom i artylerii bo nie mieli za bardzo czym postanowiło dokopać Europejczykom w metrach, kawiarniach itp, żeby sobie popatrzyli jak to fajnie. Wszystko dzieje się z tego powodu, że ta garsteczka ludzi, która w tej chwili dysponuje prawie całymi światowymi zasobami nie może dojść do porozumienia czy baryłka ropy ma kosztować pół dolara więcej czy mniej. Tyle że im nic nie grozi  bo się mają za co i gdzie przed tym wszystkim schować.

[quote author=Dzionka]
Mam wrażenie, ze przegrywamy tą walkę z terrorystami...[/quote]

Biorąc pod uwagę liczbę ofiar to jesteśmy do przodu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się