Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

prosze  o pomoc 

szukam weta-internisty  mazowiecke  - złe wyniki krwi . Szukam osoby ,która  wytłumaczy  i  doradzi co dalej robic, weta  przy którym nie trzeba sie  domyślac  lub sprawdzac  w  google    .

dziękuje
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
25 stycznia 2016 19:38
Potrzebuję zrobić RTG kręgosłupa. Mazowieckie. Ktoś może polecić kogoś rozsądnego?
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
25 stycznia 2016 20:48
Ja polecam dr Zolkiewicz. Robi RTG i dojezdza
Mehari, A. Bestry-plecy to jej konik
[quote author=DressageLife link=topic=199.msg2473697#msg2473697 date=1451681612]
Szukam końskiego endokrynologa.Konkretnie węzły chłonne-Warszawa

a jaki jest związek między hormonami, a węzłami chłonnymi ? bo nie bardzo rozumiem ?  👀
[/quote]

Szukam weta który wyjaśni mi,czemu mój darmozjad ma powiększony węzeł chłonny do wielkości żołędzia pod lewym ganaszem,a nic go nie boli nie grzeje,żre normalnie i pracuje normalnie,zęby miał robione w październiku.Szukam naprawdę dobrego weta,który szybko upora się z problemem,niezależnie od kosztów  :kwiatek:
Szukam godnego zaufania lekarza, który zna się na tym i wie co robi, z okolic Łodzi (okolice Strykowa)/ew. Warszawy ,który wykona badania kupno-sprzedaż źrebaka plus badanie krwi. Orientuje się ktoś??? 👀
Szpotanski, Bestry
A kto lepszy / ma sprawniejsze bardziej doświadczone oko co do roczniaków?? 🙂
I jeden i drugi jest godny polecenia🙂 kwestia kto ma wolny termin.
Dziękuję bardzo  :kwiatek:  🏇
Comandore również polecam Agnieszkę Bestry dzieki niej nie kupiłam kilku radiologicznych trupów;p
Szpotański mi konsultował jedne zdjęcia robione przez Agnieszkę i powiedział dokłądnie to samo co ona;-)
Ja także polecam p.Bestry!
Gallien   Un poco di zucchero
16 lutego 2016 12:36
Czy ktoś zna i moze mi polecić weterynarza najlepiej z woj. warminsko-mazurskiego, który dobrze wykonuje badania TUV ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
A jakie macie opinie o pani Katarzynie Pakulskiej z okolic Zielonej Gory?
Dzięki wielkie 🙂  a doktora z okolic OLSZTYNA do oględzin ,wykonania badań kupno-sprzedaż?? Kogoś kto powie czy warto i nie będzie to powiedziane w ciemno.....
Commandore Aga Bestry jeździ co 2-3 tyg do Mycyny więc możesz Ją pomęczyć
Ktoś z wielkopolski do masażu? + przy okazji sprawdzenia pleców :kwiatek:
Wiem, że to nie typowo wet, ale chyba najbardziej odpowiedni wątek.
Ok dzięki Karla ,a ktoś bliżej Olsztyna? zależy mi żeby nie płacić nie wiadomo ile za dojazd...
Kogo polecacie do zębów w mazowieckim? Widziałam, że dr. Dziekański jest polecany, ale ktoś jeszcze?
Dziękuję z góry za odpowiedź.
marszylka, Paweł Dukacz.
Comandore Jacek Kopczyński z Nidzicy
Comandore w ok. Olsztyna masz Justynę Gaładyk
Burza , dziękuję za odpowiedź.
Koleżanka dla swojej klaczy szuka weterynarza dobrego do kulawizny na lubuskim (Zielona Góra) temat dość pilny
Polecacie kogoś do diagnozy zaburzeń neurologicznych ?
Szukam dobrego weterynarza z Wielkopolski, który rozwiąże problem z sarkoidem. Ktoś coś?
Ecik wet. Maja Maćkowiak-Bogucka z piły
Opinie o dr Jankowiaku (od Przewoźnego)  :kwiatek: :kwiatek: 🙂?
Arlyn fajny młody wet do zębów czy podstawowych zabiegów, lekkie kolki też ogarnia, do poważniejszych spraw polecam bardziej doświadczonego weta. Np Borowiński z Wągrowca, Stachowiak Piotr z Jankowa Dolnego k. Gniezna.
Właśnie docelowo do zębów ma być wezwany 🙂. Dziękuję
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się