szkolenia, kursy

episode, ae, zdecydowanie Adam Susłowski.
🙂 iii
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wawrekwyswietliło mi info ze załącznik ma byc 512 kb i tyle ustawiłam. ile zdjecie mialo w rzeczywistości?
czy teraz wielkosc jest ok?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 stycznia 2016 11:33
OBIBOK,
nie chodzi o kbajty, tylko o wymiary boków, bo forum się rozjeżdża, konkretnie chodzi o
upierdliwy rozjazd wszerz. Maksymalne wymiary boków to 800 x 600.
W razie co, możesz jeszcze sprawdzić w regulaminie.
aaaaa 😉 dzięki  :kwiatek: co wstawiałam plakat to mi wyswietlało ze maks załącznik 512kb i tym sie sugerowalam 😉 juz poprawiłam, teraz sie nie rozjezdza?
przepraszam wszystkich za wczesniejsze posty pod sobą, ale nie chcialo mi edytowac  🤔wirek:
Btw - nie prościej byłoby dodać przy informacji "Maksymalny dozwolony rozmiar załącznika: 512 KB, na wiadomość: 4" na czerwono informację o dopuszczalnym (w pikselach) rozmiarze zdjęcia?
Moderatorom zaoszczędziłoby to dodatkowej pracy, a innym użytkownikom, którym rozjeżdża to forum, frustracji  :kwiatek:
Warsztaty masażu z Pauliną Puchałą w okolicach Krakowa http://bitly.pl/yWL9O
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 stycznia 2016 11:08
1-3 kwietnia w Stajni Czerniec  20km od Gdańska odbędą się  warsztaty naturalnego werkowania kopyt.
Rezerwacje mailowo:
[font=Verdana]czerniec@op.pl[/font]
Liczba miejsc ograniczona.

Program warsztatów:
PIĄTEK - 1.04 :

17- 20😲0 - Wprowadzenie teoretyczne.
Wykład:
- Naturalna pielęgnacja kopyt, model "dzikiego kopyta".
- Anatomia kopyta, szczegółowe omówienie elementów budowy.
- Wpływ warunków utrzymywania konia na jego kopyta.

SOBOTA - 2.04 :

9😲0 - 11😲0
Wykład:
- Mechanizm kopyta
- Przegląd najczęstszych chorób i patologii kopyt (gnicie strzałki, pęknięcia i szczeliny puszki kopytowej,
choroba linii białej, kruchość i łamliwość rogu, podbicie podeszwy - ropień kopyta, ochwat, syndrom trzeszczkowy itp.)

11😲0 - 13😲0 Zajęcia w stajni.
- Pokaz werkowania na martwym kopycie
- zapoznanie ze sprzętem
- technika strugania
- ćwiczenia: werkowanie na martwych kopytach
13😲0 - 14😲0 Przerwa na obiad.
14😲0 - 18😲0 Zajęcia praktyczne w stajni.
- ćwiczenia - praca własna na martwych kopytach

NIEDZIELA - 3.04 :

9😲0 - 11😲0 Wykład:
- Wpływ żywienia na kopyta.
- Buty na kopyta jako alternatywa dla podków.
11😲0 - 13😲0 Zajęcia praktyczne w stajni.
-Pokaz werkowania na żywym koniu
- Ćwiczenia - praca własna na martwych kopytach.
13😲0 - 14😲0 Przerwa na obiad.
14😲0 - 18😲0 Zajęcia praktyczne w stajni.
- Ćwiczenia - Praca własna na martwych kopytach
[center]Ogłaszamy nabór na Uniwersytet Pro Hipico Bono

"Jak mówić żeby konie słuchały, jak słuchać żeby konie mówiły - dialog zamiast monologu."
[/center]

STOWARZYSZENIE HIPOLOGICZNE PRO HIPICO BONO realizuje projekt który pozwoli lepiej zrozumieć konie i jazdę konną.

Ogłaszamy nabór na pierwszy rok UNIWERSYTETU PRO HIPICO BONO!

Dlaczego akurat Uniwersytet Pro Hipico Bono?

Polecamy Uniwersytet Pro Hipco Bono ponieważ w miejsce oderwanych od siebie szkoleń, proponuje serię zajęć ułożonych w logiczny ciąg. Stawiamy na przemyślany dobór tematów, które pozwolą uczestnikom systematycznie rozwijać swoje umiejętności i poszerzać podstawy teoretyczne.

Zajęcia na Uniwersytecie Pro Hipico Bono w roku 2016 składają się z czterech sesji weekendowych oraz jednego zjazdu praktycznego i dorocznej konferencji naukowej w październiku.

W trakcie konferencji przeprowadzamy egzamin roczny (nieobowiązkowy).
Każdy uczestnik otrzymuje indeks. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia pierwszego roku UPHB. Ukończenie jednego roku uprawnia do uczestnictwa w zajęciach kolejnego.

Dla kogo jest Uniwersytet?
Na zajęcia Uniwersytetu zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania jeździeckiego i wybranej dyscypliny lub stylu.

Skorzystają i właściciele "tego jednego" konia, i sportowcy, którzy gdzieś "utknęli", właściciele i pracownicy stajni i ośrodków jeździeckich. Słowem - wszyscy, którzy chcieliby się więcej dowiedzieć, więcej umieć.

Będziemy skupiać się przede wszystkim na poprawie porozumienia, a więc na uzyskaniu większej skuteczności. Informacje czytelnie przekazane przez naszych wykładowców, pozwolą Wam zrozumieć mechanizmy rządzące współpracą z koniem.

Zakres poruszanych zagadnień na Zajęciach I roku:

1. Anatomia konia
2. Biomechanika konia i ewolucja ruchu zwierząt
3. Dobrostan ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia ruchu i prawidłowej budowy kopyt.
4. Fizjoterapia jeźdźca ze szczególnym uwzględnieniem funkcji aparatu ruchowego podczas dosiadu.
5. Ćwiczenia usprawniające  jeźdźca.
6. Psychologia jeźdźca.
7. Zagadnienia dotyczące treningu konia.
8. Jeździectwo klasyczne.

Co da uczestnictwo w zajęciach Uniwersytetu?

Solidną i uporządkowaną wiedzę, która pozwoli na harmonijny rozwój jeździecki ze zrozumieniem zachowań konia.

Przykładowe korzyści z zajęć Uniwersytetu Pro Hipico Bono:
- "czytanie" konia i umiejętność rozmowy z nim,
- poprawa dobrostanu konia w istniejących warunkach,
- umiejętność poprawy własnej sprawności jeździeckiej,
- psychologia człowieka, jako przewodnika konia,

Ile to kosztuje?
Koszt jednego zjazdu w Sierakowie to 250zł. Członkowie PHB 10% zniżki. Dla osób, które wpłacą jednorazowo za koszty zajęć na 4 zjazdach - zniżka: 10% - nie sumujemy zniżek.
Zjazdy treningowe w Chobienicach - koszty zależne od ilości osób w grupie, wszelkie informacje na fb MxM NoweJeździectwo oraz mailowo: nowejezdziectwo@gmail.com

Dodatkowo można wykupić :

Wyżywienie: śniadanie 15 PLN, obiad 30 PLN, kolacja 20 PLN,

Nocleg w Stadzie Ogierów (Pałac) 50 PLN, oficyna (kilka miejsc) 30 PLN, pierwszeństwo mają słuchacze 2 i 3 roku .
Liczba miejsc ograniczona. Można również na własną rękę szukać noclegu w okolicznych agroturystykach.

Jeśli więc chcesz:
- lepiej poznać konia i mechanizmy, które nim kierują,
- lepiej poznać siebie jako jeźdźca,
- dowiedzieć się, jak koń odbiera ciebie i twoje zachowania,
- poznać istotę szkolenia koni,
- osiągnąć porozumienie i harmonię z koniem,

Uniwersytet Pro Hipico Bono jest właśnie dla Ciebie. Pierwsza sesja już w dniach 11-13 marca 2016 r.,
Terminy pozostałych zjazdów:
15 - 17. 04
20 - 22. 05
17 - 19. 06
1 - 2.10.2016 - konferencja

Zgłoszenia i pytania wysyłajcie na adres uniwersytet@hipologia.pl. O rezerwacji miejsc decyduje wyłącznie kolejność wpłat na konto. BANK PEKAO S.A. I O. W ZIELONEJ GÓRZE Nr konta: 35 1240 2018 1111 0010 3763 5434

Umowa szkolenia do pobrania na stronie: http://hipologia.pl/news/show/id/714  (na samym dole)
Kurs Masażu i Stretchingu 1 stopnia z lek. wet. Katarzyną Żukiewicz + zabiegi indywidualne
27-29 maj 2016
Zapraszam na intensywny weekend szkoleniowy w woj. wielkopolskim:



19.02 - Żywienie koni w praktyce (kurs sześciomodułowy)
20-21.02 - Kurs samodzielnej pielęgnacji kopyt + warsztaty werkowania

Wszystkie informacje o szkoleniach znajdują się na stronie http://www.dorad.pl/calendar/

Szkolenia prowadzi mgr Sylwia Marchewka
Organizator: Koncept DORAD
Zgłoszenia: warsztaty@dorad.pl lub 691 715 154

Ha zawsz emnie bawi jak ktoś reklamuje kurs na trzy dni przed rozpoczeciem  😜
znaczy ze zostaly wolne miejsca 😉
ale często-gęsto jest to w zasadzie pierwsza informacja o danym szkoleniu 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 lutego 2016 06:32
Bo często, gęsto takie szkolenia są organizowane bo już jest grupa osób które chce się wybrać, a nie że zaplanuje się szkolenie i dopiero szuka ludzi 😉
A jak napisałam, że za późno wstawiono ogłoszenie (na FB również nie pojawiło się z wyprzedzeniem) to moja wina, bo na pewno była informacja.  😁 Tyle że, nie każdą stronę mam "zalajkowaną", bez przesady.
No i tym sposobem nawet nie mam szans dopchac się na jakiś kurs  ale nic straconego te interesujące na szczęście nie są tylko dla wybranych i są ogólnie reklamowane  z odpowiednim wyprzedzeniem żeby można sobie zaplanować 😉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 lutego 2016 10:02
Szkolenie, o którym mowa 😉 było reklamowane na fejsie dużo wcześniej 😉
edit: nie tylko na fanpejdzu, ale też w grupach sprzedażowo/treningowych 😉 może nie jakoś bardzo intensywnie, ale było 🙂
Jeżeli jestem w większosci i nawet na tych wielkopolskich, zagladam tam codziennie, wyświetlają mi sie na tablicy to w takim razie albo jednak reklama jest słaba albo ktos bardzo chcial zebym sie o tym ni dowiedziala  😁

No a waszym aleks i zembria to mnie fejs wręcz bombarduje  😂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 lutego 2016 13:36
drabcio - bo my się staramy 😉  dla nas z różnych prywatnych powodów to ostatnie tego typu szkolenie dlatego jest nagłośnione intensywnie.
Ja wrzuciłam w trzy grupy bo w tylko tych trzech jestem 😉. No ale już kończę ten OFF TOP  :kwiatek:
No i tym sposobem nawet nie mam szans dopchac się na jakiś kurs  ale nic straconego te interesujące na szczęście nie są tylko dla wybranych i są ogólnie reklamowane  z odpowiednim wyprzedzeniem żeby można sobie zaplanować 😉

Nie jesteś zatem sama, mam identycznie.  😁
Żałuje tylko, bo bardzo chętnie wybrałabym się na kurs werkowania czy inne. Oczywiście są takie, co pojawiają się dwa miesiące wcześniej itd.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 lutego 2016 17:17
Czy ktoś wie o organizowanym w najbliższym czasie podstawowym kursie sędziowskim, dyscypliny A, B i C? Rejon kraju obojętny.
arivle 20-21.2 A i B, Opole, organizowane przez Agencję Szkoleniową Atelier.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 lutego 2016 17:59
zonglerka7, nie jest, kurs odwołany z powodu malejnilosci zgłoszeń...
arivle, Hipodrom Sopot
12-13 marca podstawowy WKKW
13 marca licencyjny WKKW
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 lutego 2016 19:21
Klami, dziękuję :kwiatek:
arivle, proszę. Hipo regularnie organizuje takie rzeczy. Niedawno był kurs podstawowy i licencyjny skokowy. Teraz WKKW, także później pewnie zrobią też ujeżdżeniowy.
Konsultacje z PIOTREM SAWICKIM
W dniach 11-13.03.2016 na terenie ośrodka KJ "Nad Stropną" odbędą się konsultacje szkoleniowe z Piotrem Sawickim.
Koszt: 500 zł (z boksem)
Wolny słuchacz: 30 zł / dzień
Więcej informacji pod nr tel: 695313376
Zapisy: biuro@nadstropna.pl
Ilość miejsc ograniczona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się