kącik skoków

Skakalam wlasnie na oklep bez oglowia calkiem, pierwszy raz. Mialam lekki zawal ale do 105 na okserku doszlam. Gdybym nie miala ujezdzalni ogrodzonej 20cm płotkiem to pewnie czulabym sie pewniej :P.
Och, co z wami. Zorilla, skakałaś bez ogłowia "całkiem pierwszy raz" czy "bez ogłowia całkiem"....? Przecinki nie gryzą....

edit: a tak bardziej w temacie... Chwalić się pewnie nie będę, bo nie ma czym, ale czytam wątek i kibicuję startującym. 😀 My odbijamy się od ziemi i nawet wychodzi (przynajmniej koniowi 😀 ). W najbliższym czasie mamy kolejny trening i już nie mogę się doczekać. Jeśli uda nam się bez wstydu przejechać jakąś L-kę w tym sezonie, to się zapewne pochwalę 😉
Sankaritarina Ty już się chwal, pokaż mojego ulubionego konia 🙂 
Eeeee no w zasadzie to jedyny błąd jaki można by znaleźć to że "całkiem" powinno być przed "bez ogłowia", a przed tym całkiem przecinek. Ale serio, logicznie jest okej.

"Skakałam właśnie po raz pierwszy na oklep i zupełnie bez oglowia."
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2016 15:09
5-6 marca widziałam chyba w kalendarzu ZR w Kwidzynie. Ktoś coś wie może czy te zawody będą ??
domiwa, wiesz coś może ?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
21 lutego 2016 21:40
Klami My sie wybieramy🙂 Nic mi narazie niewiadomo,zeby mialy sie nie odbyc. Mysle,ze beda bo to sa eliminacje do Pucharu Miłosnej i ludzie dzielnie walcza😀
domiwa, to super. Nasza ekipa chyba zawita. 😉 Oby była dobra pogoda to przynajmniej zanim wjadę na parkur wygalopuję mojego niezmordowanego świra na zewnętrznym placu. 😉
Klami, w tym samym terminie jest Sopot (5-6 marca)?
anai, tak. Jest wtedy Sopot.
anai, tak. Jest wtedy Sopot.

i wolisz jechać do Kwidzyna?
anai, dla ścisłości, nie tylko ja wole, ale wolimy jechać do Kwidzyna. Zobacz propozycje Sopotu.
anai, dla ścisłości, nie wole tylko wolimy jechać do Kwidzyna. Zobacz propozycje Sopotu.


Masz na myśli parkurmajstra ? :P
a są gdzieś propozycje Kwidzyna?
xxagaxx - tutaj http://pomorskizj.pl w kalendarzu
Angeel, no gdzież by tam. :P heh.....
xxagaxx, na stronie pomzj.
Angeel, dzieki 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
21 lutego 2016 22:09
deborah, fajnie wyglądacie, tak swobodnie 😉
Klami, propozycje  czytałam. Szkoda, bo będę musiała jakiś transport sobie na hipo załatwić  🙁
deborah, widzę,  że  coraz odwazniejsze wysokości  🙂 Podoba mi się  🙂
deborah   koń by się uśmiał...
22 lutego 2016 07:25
eterowa, dziękuje 🙂
anai, wreszcie przestałam się bać.. CB skacze jak szalony. Odkąd zaczęłam startować rozwija się w niesamowitym tempie 🙂

Ja zgłosiłam się do sopotu. Jakoś mnie ta kwidzyńska rozprężalnia przeraża...Ale ja jestem przewrażliwiona 😉
tez 4-6 marca jest Wolica. Są HZODiM, HZO oraz HZR.
Ja jade swoją napewno P i N 5-6 marca.
Ja liczę na dobra pogodę i rozprezalnie na zewnętrznym placu. Umówmy się. .. do małej hali szkoda się w ogóle zbliżać. Zobaczymy jak będzie,  zawsze można jeszcze zmienić zdanie. Sopot tez mi się nie uśmiecha z parkurami stawianym na zasadzie "od sasa do lasa". Tu tak tam siak, tu daleko tam krotko, tu się zakrec na ogonie, tu się teleportuj, tu coś wymysl, bo logicznego przejazdu nie ma, tu przestaw w locie drzewko a tam galopuj pół godziny wzdłuż bandy do kolejnej przeszkody, bo kurcze nikt nie pomyślał,  żeby zrobić gdzieś przejazd. Czy wybory pod tytulem: to teraz zakręc się na ogonie fule po przeszkodzie albo rozjedz fotokomurke albo galopuj przez całą halę ewentualnie się teleportuj. Ok, moge jechac na zasadzie wyzwanie przetrwaj, ale nie bawi mnie to w ogóle i jak mam jakikolwiek wybór to serio wole uniknąć. 
deborah   koń by się uśmiał...
22 lutego 2016 08:16
Klami, a sprawdzałaś kto w Kwidzynie stawia? Ostatnio było mega fantazyjnie ustawione. O wiele gorzej niż w Sopocie 😉
Ja tez jadę do Kwidzyna... Ostatnio rozprężałam sie na dworze... Na kwarcowym placu... Ta na hali to faktycznie klaustrofobia :P z parkurami w Kwidzynie tez niestety bywa wesoło i ciekawie... Ale z dwojga wole jednak Kwidzyn 🙂 tym bardziej, ze sobie 3 razy wystartuje, a na hipo można tylko 2...  🏇
anai, wreszcie przestałam się bać.. CB skacze jak szalony. Odkąd zaczęłam startować rozwija się w niesamowitym tempie 🙂


Widać! Bardzo fajnie wyglądacie!!!

Edit: My jednak też do Kwidzyna, nie ma to jak wyjazdy z naszą ekipą 😉

Zorilla, Wybacz, stan umysłu grammar nazi mnie dopadł :kwiatek: akurat natknęłam się na parę wypowiedzi pisanych najwidoczniej ze smartfona i w ogóle nie korygowanych przed wysłaniem... przecinki nie istnieją, znaki diakrytyczne nie istnieją i jeszcze się ludzie tłumaczą "ale ja pisze s telefonu".

monia, eee tam, nie ma się czym chwalić. Choć dostałam parę zdjęć z ostatniego treningu.




potem się rozstałam z koniem na tripplebare - chyba wystraszyłam się szerokości. Ale ja w ogóle jestem nieogarniacz i mam nadzieję, że nie nadwyrężam cierpliwości trenerów :P
deb, sprawdzałyśmy, stąd taka a nie inna decyzja. Nie decydowalibyśmy tak gdybyśmy nie mieli informacji.

jaskierkowa, no to się spotkamy. 😉 klaustrofobia to mi akurat jakoś specjalnie nie robi i tak oddaje 3-4 skoki. Tylko podłoże mnie interesuje.

anai, jednak, haha 😉

Sankaritarina, co Ty taka cała napięta? Weź głęboki oddech, rozluźnij się i daj się zabrać w górę koniowi, to będzie Ci o wiele łatwiej. 😉

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 lutego 2016 21:25
O ale fajnie, bedzie troche ludzi🙂 A to my z ostatniego Kwidzyna🙂Jakosc kalkulatora🙂 Nasze 4 zawody po powrocie do sprawnosci🙂
Klami, Ano, strasznie mnie pospinało. Ale mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
23 lutego 2016 13:35
domiwa, szybko 😀 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się