PORADY STYLOWE- czyli re-voltowe metamorfozy!

Faktycznie na zdjęciu sklepowym wyglądają trochę męsko, ale na nodze leżą całkiem zgrabnie 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2016 19:22
Jeżeli ktoś chciałby uporządkować/uzupełnić/zmienić swoją szafę i lubi prostotę/klasykę, to tutaj mała ściąga. 😉



Miksowanie ze sobą tych elementów pozwala stworzyć wiele zestawów.
Dziewczyny a te ombre/sombre nadają się tylko do ciemnych włosów?
Donia Aleksandra, tych kombinacji jest tak wiele, ze chyba każdy znajdzie cos dla siebie 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
18 lutego 2016 20:57
moje dyplomowe  😜
jakieś inne zarzuty poza tym, że coś dziwnego zrobiłam z włosami próbując je na szybko zakręcić ?  😡
Taki podrzutek - blog o kompaktowej szafie. http://www.un-fancy.com Ogólny kierunek: 37 sztuk codziennej odzieży (nie licząc bielizny i strojów wyjściowych) na porę roku. Wszystko ze wszystkim, kompatybilność i kombinatoryka. Te same klimaty, co ściąga od Pursat - ale w formie blogowatej.

PS Ściągawka.
Ja się teraz biję z myślami, czy wrócić do grzywki. Bardzo długo ją miałam, spróbowałąm zapuścić i niby jest ok, ale jakoś nie wiem, jak mi lepiej.

Tu taka najbardziej ścięta:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/542962_518317178179508_285573663_n.jpg?oh=2443b0a8fcdd4ebb71ead8f57d5b87af&oe=57616EB6[/img]

Trochę dłuższa:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10414881_1017810461565346_305391504883401537_n.jpg?oh=b2120f88f8eaf7ace34cf4a63949d41c&oe=572AB352[/img]

I bez:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t35.0-12/12471243_961678743911067_1794720412_o.jpg?oh=f4322e00e6ecc8043cf0f8a73201bdd9&oe=56CA9712[/img]

Niestety nie mam zdjęć z podobnych perspektyw, bo zgubiłam kabel od dysku zewnętrznego. 😵 I szukałam na fejsbukach, żeby mniej więcej widać było różnicę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2016 15:26
flygirl, bez grzywki 🙂
bez grzywki, bo masz bardzo okrągłą twarz i grzywka tylko to uwydatnia. Brak grzywki (ewentualnie ta długa na bok) wydłuża twarz.
Dzięki, upewniłście mnie. :kwiatek:
Mnie się z kolei najbardziej podoba środkowa wersja.
Mnie też środkowa. Ukośna grzywka fajnie zaburza, "przerywa" owal twarzy i sprawia, że z okrągłej twarz robi się pociągła.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lutego 2016 08:26
ja też jestem za środkiem. według mnie jest najładniej
Środkowa.
No super, znowu mi namieszałyście. 🙂
I tak do ewentualnego ścięcia muszę poczekać miesiąc aż będę w domu, to mam jeszcze czas. 😁
Bo środkowa wygląda prawie jak bez grzywki. 🙂 I z taką długą będzie bezpieczniej, bo będziesz ją miała cały czas na twarzy i cały czas będzie ci wyszczuplać twarz. A długie włosy, takie całe długie, są czasami niewygodne i spinasz je w kucyk, nie? I wtedy nie będą Ci wydłużały twarzy, tak jakby wydłużały, gdyby cały czas wisiały rozpuszczone z dwóch stron twarzy.  😉
(ja osobiście nie lubię w ogóle grzywek, ale... to tylko ja)
Baaardzo rzadko spinam. Tylko w sumie w domu, na noc, ewentualnie wf i praca. I do grzywki wiszącej obok jestem przyzwyczajona, co więcej wyglądam o wiele lepiej z czymś wiszącym po boku niż taka 'łysa'. Według mnie przynajmniej. 🙂

Chyba zetnę, jak wrócę do domu, na taka dłuższą, ale na tyle krótką, żeby się ułożyła skośnie.
no to już masz odpowiedź  😀
To ja się wrzucam. Od jakiegoś czasu myślę od zmianą w swoim wyglądzie, ale nie wiem co...  🙇
Nie chce ścinać włosów, bo są długie  😀 ale czy pasowałoby mi ombre ?

Wersja oficjalna:


Wersja codzienna robiona tosterem  😁
kolebka, ale ciekawie, jak dwie różne osoby. Serio! 🙂
busch   Mad god's blessing.
26 lutego 2016 21:16
kolebka, ja też bym na Twoim miejscu nie wiedziała, co zmieniać, bo wg mnie masz ładne włosy :kwiatek: Pasuje Ci kolor i wyglądają na takie ładne, gęste i błyszczące. Może ktoś inny wymyśli :kwiatek:

Ja wpadam tutaj po poradę i będzie tak tematycznie, bo chodzi mi o dobranie okularów.

To moja twarz:



jakie okulary byście mi dobrali, żeby pasowało mi do twarzy? Chodzi mi o kształt, kolor, grubość oprawek, bo kompletnie na razie nie wiem 😀. Raczej lubię takie wyraziste oprawki niż ażurowe i ubieram się w same 'stypowe' kolory - szarość, beże, czernie i granaty. Więc pewnie okulary też wolałabym raczej w maskujących kolorach 🙂
Wiem! Nie wiem dlaczego tak jest  🙇 i co gorsza, nie wiem czy mam płakać czy nie  🙇

Umiem wyglądać jeszcze tak, drugie i trzecie z poprzednią grzywką:




T
To teraz sobie wyciągnijcie sobie średnią 😀 jak sobie sama robię zdjęcia to wychodzę jak pół dupy zza krzaka.
kolebka na kazdym zdjeciu wygladasz zupelnie inaczej i napewno bym Cie nie poznala na zywo  🙂 A jak wygladasz bez grzywki? Ja bym ombre nie robila.
Najfajniej wygladasz na tym zdjeciu na koniu.
Bez grzywki wygladam jak gollum i z niej na pewno nie zrezygnuje 😉
Kurcze, nie wiem co z tym ombre...
Najbardziej aktualne to te z pierwszego posta.

Na koniu było trzy lata temu, człowiek taki młody  😎
efeemeryda   no fate but what we make.
27 lutego 2016 06:08
Myślę, że ombre bedzie pasować, ale nie takie bardzo kontrastowe  :kwiatek:

Ps. A mnie to nikt nie odpisał czy dobrze wyglądam czy zle czy robic cos ze soba czy juz nic sie nie da  👿
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 lutego 2016 06:25
eefemeryda ja bym Ci coś odpisała ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia co, bo akurat na zdjęciu które tu wstawiłaś moim zdaniem wyszłaś źle. Tylko wstawiałaś zdjęcia do innych wątków i wiem, że absolutnie nie wyglądasz jak na tym zdjęciu powyżej, bo jesteś bardzo ładną dziewczyną i jasne włosy zdecydowanie Ci służą. Może wstaw coś jeszcze?
busch, ja bym Cie widziala w lekkich oprawkach prostokatnych, ale tych niewielkich, podluznych, nie tych wielkich prostokatnych oprawkach na pol glowy. Masz delikatna urode, wiec nie wiem czy bym celowala w mocne, wyrazne oprawki, ale stawiam zdecydowanie na podluzny, prostokatny ksztalt, ktore nie beda Ci opadac na policzki. Moze wyrazniej zarysowana gora oprawek, a dol lekki? A jaka masz wade wzroku w ogole? To beda grubsze szkla?
efeemeryda   no fate but what we make.
27 lutego 2016 07:05
Dziękuje smarcik wrzuce cos innego  😉
bush że tak powiem prywatnie to Twoja siostra ma ekstra okulary, jak w nich wyglądasz i sie czujesz ? :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
27 lutego 2016 07:07
zen, dzięki za wskazówki!

masz na myśli takie prostokątne jak drugie od prawej w pierwszym rzędzie? 🙂 I takie oprawki czy może jeszcze cieńsze?

Szczerze pisząc nie mam pojęcia na razie jaką mam wadę 😡 Zrobili mi niedawno badanie z tą całą tablicą z literkami i wyszło mi, że na prawe oko widzę dobrze, a na lewe z trudem umiem rozszyfrować czwarty rząd od góry  😲 😲 😲 Oczywiście nawet bym nie poszła do optyka gdyby nie to badanie, bo mam i zawsze miałam prawe oko dominujące, zgubiłam całkiem wątek jak mi kazała zakryć prawe oko i byłam super zaskoczona że mam wadę wzroku w ogóle  😲

Mam iść do optyka dobrać okulary w przyszłym tygodniu, przez całe życie miałam zdrowe oczy (albo może przez całe życie prawe oko kompensowało bardzo efektywnie lewe? Kto to wie  :hihi🙂, więc nigdy nie miałam wcześniej okularów i stąd moja zagwozdka jakie oprawki.

efeemeryda, mojej siostry okulary to powód, dla którego celuję w grube oprawki bo też myślę, że wygląda super! Tylko my mamy kompletnie inne wady (w jej okularach nie potrafię 30 sekund wytrzymać żeby przymierzyć), poza tym ona ma też zupełnie inny kształt twarzy i pewnie będę musiała coś innego sobie dobrać żeby pasowało  🙂

busch, tak, takie, a nawet jeszcze wezsze, zeby ich dol nie opadal i nie zaznaczal kosci policzkowych. Wez okulary siostry i szybko niech Ci zrobi zdjecie 🙂 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się