Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

Faith - ale piękna!! szport arab  😍
wątek zamknięty
Windziakowa, 800 pixeli, mowi Ci to cos...?
wątek zamknięty
kenna Przecież ma zmniejszone zdjęcia  😜
wątek zamknięty
Deborah dziekuje, Xymenie sie pochwaly naleza  😍 a to trawa 🙂 mam plac trawiasty ale przed wiosna zawsze taki krociutki meszek wlasnie zostaje 🙂
Alicja dziekuje! nie moge sie na nia napatrzec, psychiczna jestem  💘
wątek zamknięty
Wcale nie jestes to zupełnie normalne w naszej nienormalnosci  🏇
wątek zamknięty
elita17, nie ma  :oczopląs: Ostatnie zdjęcia są wstawione w rozdzielczości 2000cośtam pixeli, strona ładuje się potwornie długo, rozjeżdża forum, nie da się nic zrobić, dopiero jak całkiem się załaduje, to skrypt automatycznie zmniejsza zdjęcia (dzięki Bogu). W regulaminie jest 800pix i proszę się tego trzymać, bo uniemożliwiacie uzytkownikom, którzy mają wolniejsze łącza korzystanie z forum.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
deborah Co za maszyna!!!
Condina, Zairka Śliczne rudzielce, piękne odmiany na pysku
malinowaa, Windziakowa, Cocosowo Zazdroszczę wam tej sesji, super foty 🙂
faith Przepiękne zdjęcia. Koniecznie wrzuć do galerii zdjęcia kompletu  😁
budyń Super zdjęcie 🤣

Mój dzieciak nie daje żyć starszej koleżance, ciągle ją goni i podgryza  😀iabeł:
wątek zamknięty
maliniaq   Just do your job.
21 lutego 2016 08:07
deborah  😍

budyń wybacz, ale te oczy przerażają...  😁

dairoxroxi ale mają minki  😀

Dorzucam do wątku trochę mojej rudej dziewczynki, z ostatnich bezdeszczowych dni  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 lutego 2016 09:27
Dziękujemy dziewczyny za wszystkie miłe słowa.
I oczywiście pozdrawiamy  😉
wątek zamknięty
Dzisiejsza znudzona Blondyna, pozdrawia 😀 😁 😁

lusia722 przepiękny, nie mogę się na Niego napatrzeć  :kwiatek:
maliniaq piękny rudzielec  😍
wątek zamknięty
KaWeRa śliczne zdjęcia, a blondi jest cudowna  😍  :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 lutego 2016 07:21
KaWeRa, śliczna jest 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny śliczne zdjęcia  😍
My z Feniem też doczekaliśmy się kilku, oczywiście dzięki niezawodnej Kindze Adrych  :kwiatek:


wątek zamknięty
Condina, jaki on piękny ! 💘
wątek zamknięty
Burta i Wiking i kuce 🙂
wątek zamknięty
Mieliśmy nadzieję, że to już wiosna i czas brać się za robotę  🙄
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 marca 2016 14:38
BW czy ten gniady jest na coś chory? Nie ma duszności?
wątek zamknięty
Moja- nie moja łachudra, Szafir 🙂
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
02 marca 2016 15:04
Condina, jaki on piękny ! 💘


dziękujemy 🙂
wątek zamknięty
BW czy ten gniady jest na coś chory? Nie ma duszności?


Jest okazem zdrowia pomimo wypadającej trzeciej powieki, która mu w niczym nie przeszkadza 😉
wątek zamknięty
Byliśmy dziś z Vimto na ujeżdżeniówkach i dorobilismy się kilku fotek 🙂.
Jestem z naszego, kochanego rudego Wieśka bardzo zadowolona, bo to w zasadzie był nasz pierwszy wyjazd od września, a on z natury własnej (wesoły koleś z niego) jest dość entuzjastycznie nastawiony do życia 😉.  Co tam, pochwalę się: 70.75% i 67.92% (3 i 5 miejsce).
Spisał się chłopak pomimo dość entuzjastycznego nastawienia do wycieczki, nowych kolegów na rozprężalni i do wiosny 😉.
Ja pierdoła zapomniałam fraka z domu i chwilę przed wyjazdem pożyczyłam tzw awaryjny od szefowej pensjonatu. Trochę duży, ale grunt, że nie trzeba było stresować się i pożyczać od nieznajomych na miejscu. Chyba bym wtedy z wrażenia programów zapomniała 😜.





wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2016 20:49
czeggra1 pięknie Wam w takiej wersji 💘, ale jednak najbardziej lubię Was na krosie to jest Wasz żywioł 😜
wątek zamknięty
Czeggra1 co jechalas? Jakie klasy?
wątek zamknięty
Lusia, dziękujemy :kwiatek:! My też wolimy siebie na krosie 😂 . A tak swoją drogą to skubaniec podrósł podczas tej zimy trochę wzwyż i trochę bardzo wszerz. Przez ostatni rok wyrósł z derek, siodła znowu do poszerzenia, tylko w głowie nic się nie zmienia - czyli dalej ma tam pstro 😂.
pennyx, Vimto to młodziak WKKWista i na pierwszym od pół roku wyjeździe na "gościnne występy" pocisnęliśmy skromnie Preliminary 7 i 14. Za 2 tygodnie zabieramy się za Novice  😀.

Edit. literówka
wątek zamknięty
wklejam się z poprzedniego wątku, żyje jeszcze zeszłym rokiem  🤬 👿

Zairka - szalał na pastiwsku i nadział się (uwaga)...........  na gałąź!
tak, to może zrobić tylko mój koń, wyszarpał sobie kawał mięcha na piersi, leczenie trwało pół roku  🙁
on malutki jest ok 165cm, ja szalone 152 więc przy mnie kucyki wyglądają jak wielbłądy 😀
Tu przy moim facecie
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 marca 2016 10:16
Time I wszystko jasne!  🏇

To ja tez wiosennego Bunia tu pokaze 😅



wątek zamknięty
Platynka17, Karino? Na zdjęciach jest Kalin po wygranej Nagrody Haracza  w 2012.
wątek zamknięty
Tak. Ja mowie na niego Karino. Od 3 lat jest moj. niedlugo po tym haraczu wlasnie go kupilam 🙂
Tu zdjecia z niemiec w 2014 chyba
wątek zamknięty
O. I jak się sprawuje? 🙂. Wybacz pytania, po prostu jestem ciekawa, jak radzą sobie konie po dłuższym pobycie na wyścigach (w jego przypadku - 5 lat) w "normalnym" użytkowaniu.Jestem dość mocno związana z wyścigami i przyznam, że na razie nie słyszałam o koniach, które miałyby jakieś bardzo duże problemy z przystosowaniem się (acz araby mają większe), ale krążą opinie, że są niemożliwe do ogarnięcia. Już od jakiegoś czasu szukam więc takiego, który by potwierdził tę teorię i coś nie bardzo idzie mi znalezienie 😀.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.