WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

berula, popraw link, bo w tym są błędy w podpisach, na www portalu jest już poprawiony.
bera7, dziękuję, poprawiłam, mam nadzieję, że jest dobrze. Jestem tak rozstrojona od piątku, że nawet robię orty więc wszystkich z góry przepraszam.
Jako koniarze wiemy, że wynikiem takiej decyzji może być tylko stopniowy lub gwałtowny upadek polskiej hodowli... bo nie wyznaczono kompetentnych następców, tzn. osób, które mogłyby udokumentować swoje doświadczenie w hodowli koni arabskich, i to doświadczenie przynajmniej choć trochę zbliżone do osób odwołanych ze stanowiska...

Albo wkrótce ich odwołają, żeby wsadzić na te stanowiska fachowców, których się domagamy, ale SWOICH protegowanych... czy o to od początku chodziło ?

Na miejscu prezesów i hodowcy, to bym poszła z tym do sądu pracy, bo nie można tak uczciwych ludzi, tak z dnia nadzień  wywalić na pysk z pracy :/
Na miejscu prezesów i hodowcy, to bym poszła z tym do sądu pracy, bo nie można tak uczciwych ludzi, tak z dnia nadzień  wywalić na pysk z pracy :/



Oj można, można. Przecież to trwa od początków obecnych rządów z dużym natężeniem.
asds   Life goes on...
21 lutego 2016 20:18
berula

Podpisane i podesłane znajomym!
Facebook - petycja zagraniczna

[[a]]https://m.facebook.com/Reinstate-Anna-Stojanowska-Jerzy-Bia%C5%82obok-Marek-Trela-982264911811090/?refid=52&ref=bookmarks&__tn__=[[a]]*s&hc_location=ufi
Podpisałam wszystkie. Cholera w pale się to nie mieści co się dzieje w tym kraju.
Bardzo mną to wstrząsnęło...
Podpisałam co mogłam, nie wróżę, ale coś mi się widzi, że nie będzie w tym naszym kraju dobrze, tylko coraz gorzej.
nowa miotła dobrze zmiata  😀
Jest komunikat ANR, ale nawet z komentarzem nie daje on wiele informacji.
armara, pojawia się nazwisko nowego zarządcy Michałowa. To jednak nie dziewczyna koło 30-stki, tylko jak google podpowiada bliżej 50-tki. Ciekawe czy te osoby są spokrewnione http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marek-durmala-nowym-prezenterem-tvp-info
WYRZUCILI PREZESA OD ARABÓW
dzisiejsze wydanie gazety Dziennik Wschodni
(dostępna też wersja elektroniczna)

https://www.facebook.com/dziennikwschodni/photos/a.327777740659.197731.310891710659/10153753592580660/?type=3&theater
Na profilu fb Ewex-Arabians, gdzie pracowała p. Durmała można przeczytać:

"Odnosząc się do pojawiających się w internecie wpisów informujemy, że jesteśmy bardzo zaskoczeni odwołaniem Prezesów Stadnin Koni w Michałowie i Janowie Podlaskim. Przyjęliśmy tą wiadomość z niedowierzaniem i była dla nas szokiem. Prosimy nie łączyć nas z tym wydarzeniem. Ani nasi obecni pracownicy ani my, właściciele nie jesteśmy uczestnikami politycznych rozgrywek."

Rzeczywiście, samoocenę p.Durmała musi mieć wybitnie wysoką
Edit. już się domyśliłam o co chodzi
Post już zniknął, dzięki s.heykowski za jego wklejenie tutaj!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 lutego 2016 10:54
To jest dramat!
Miałam wczoraj sposobność spotkać się i porozmawiać z p.Trelą, płakać mi się chciało...
Biorąc pod uwagę to, że świat błyskawicznie, bardzo mocno i nieobojętnie zareagowała na te decyzje to sprawa wygląda o wiele poważniej, niż się pomysłodawcom i zwolennikom tych decyzji zdaje. Świat hodowli arabskiej to nie polityka, gdzie się honoruje  nawet kontrowersyjne zmiany personalne. Tu nikt nic nie musi. To jest świat rzeczywistych autorytetów, opinii, i bardzo subiektywnych ocen. Na autorytet w tym świecie pracuje się latami, nie wystarczy tylko zasiąść w fotelu, by go na samym starcie mieć i by być traktowanym poważnie. Obawiam się że przez te decyzje polska hodowla arabska może się osunąć z dnia na dzień o jedną  ligę w dół.
armara, KRS pewnej fundacji 😉
O borze zielony, jak ta pani ma takie samo pojęcie o hodowli arabów jak o prawidłowym dosiadzie, to krzyżyk na drogę...
No właśnie tego się wszyscy obawiamy.
......................Obawiam się że przez te decyzje polska hodowla arabska może się osunąć z dnia na dzień o jedną  ligę w dół.


Może właśnie o to chodzi :/
[[a]]http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405,19660980,nominacje-w-stadninach-czyli-pisizm-w-pigulce-czy-konie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza%2520[[a]]
Sluchajcie, a nie da sie jakiegos referendum lokalnego przeprowadzić? I zbierać podpisy już o przeprowadzenie referendum już?
Bo poki to na topie, rozglosnione we mediach dobrze by bylo rzeczywiscie cos sprobować zrobić, a nie tylko podpisywać sie na roznych petycjach na roznych stronach internetowych. Chyba raptem 3000 tys na kazdej jest, a jak by bylo to w jednym miejscu, to jednak chyba miało by wiekszy sens? Jaka w ogole sile prawna maja takie petyjce, oprócz rozglosu?  Jest prawnik na sali, moze ktoś sie wypowie?  🤔 :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lutego 2016 12:56
Jestem zaskoczona, że żadna gwiazda/ dziennikarz - jeżdżąca konno się nie wypowiada. Przecież Kraśko, Rusin, czy od biedy Olbrychski mają większą siłę przebicia.
Jestem zaskoczona, że żadna gwiazda/ dziennikarz - jeżdżąca konno się nie wypowiada. Przecież Kraśko, Rusin, czy od biedy Olbrychski mają większą siłę przebicia.


Otóż to! także np. Bogusław Linda czy Paweł Deląg
a jest jeszcze wielu innych znanych miłośników koni i patriotów, którzy teraz mają okazję potwierdzić deklarowane wartości, stając w obronie dobra narodowego, jakim są polskie państwowe stadniny koni czystej krwi.

Moim zdaniem również za mało i zbyt ostrożnie wypowiadają się na ten temat portale branżowe takie jak Polskiearaby.com czy Hejnakon.pl

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się