Konie czystej krwi arabskiej

Zajrzałam i szybko wyszłam. To jest żenujące.
Wiadomo już, kto za tym stoi. Prezeską Michałowa jest córka właściciela Ewex Arabians. Dlatego Polskie Araby milczą i stąd te komentarze na forum
Ooooo... A jest to gdzieś potwierdzone oficjalnie?
Właśnie nie. Coś się wstydzą nowej prezes. Myślę, że w poniedziałek jak przyjdzie do pracy to będzie oficjalnie
Ale widzę, że Janów też nie podał oficjalnej informacji na swojej stronie.
Z tego co słyszałam, osoby prowadzące strony też zostały odsunięte...
m.indira, produkowali to na co jest popyt. Skoro są w tym dobrzy to o co chodzi? Można w innej stadninie produkować wyścigówki, kto broni?

iwona9208, to Ty nie dopuszczasz myśli o czarnym scenariuszu, że do końca kadencji PiS hodowla upadnie i prestiż tych miejsc upadnie. Wiadomo, że nie runie z hukiem w poniedziałek. To będzie pasmo nieodpowiednich decyzji, które za kilka lat dadzą obraz zgliszczy.

berula, smutne, że na miejsce fachowca wchodzi ktoś, kto ma jeszcze mleko pod nosem i niewielkie doświadczenie.
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2016 14:52
Czytam, czytam i nie wierze, wyc mi sie chce, moja ukochana rasa 😕
Jak mozna do takich rzeczy doprowadzac, do k*rwy nedzy!?
Właśnie nie. Coś się wstydzą nowej prezes. Myślę, że w poniedziałek jak przyjdzie do pracy to będzie oficjalnie


Proponuję załogom tych stadnin , nie wpuszczać  ,,nowych " na teren stadnin. Zabarykadować się okupować , pilnować bram i przejść. Jak zrobi się zadyma, i pójdzie to wszystko w eter, to może uda się coś wywalczyć. Przede wszystkim załogi muszą stanąć za starymi, myślę, jak by padło hasło, to i wielu ludzi bezpośrednio nie związanych, z tymi  miejscami też by pomogli..... To jest gorsze niż IIW Ś, niż komunizm i stalinizm razem wzięte, bo nie widać kto wróg, a kto nasz :/   
Dokładnie tak. Najgorsze, że cała zmiana okazała się wywołana przez niezadowolonego hodowcę  arabów wyścigowych,tatusia pani prezes, która zawsze marzyła aby szefować stadninie w Michałowie  i jednego senatora....
Wielcy Dyrektorzy w grobach się wywracają, Pani Izabela tak samo.....
Planujemy jeżeli petycje nie przyniosą skutku urządzić demonstrację..
Czy ktoś z 'Was ma kontakty w telewizji? Mnie na razie udało się dzięki Panu Sawce uzyskać artykuł w "Wyborczej"
Dokładnie tak. Najgorsze, że cała zmiana okazała się wywołana przez niezadowolonego hodowcę  arabów wyścigowych,tatusia pani prezes, która zawsze marzyła aby szefować stadninie w Michałowie  i jednego senatora..


I to w zupełności wystarczy żeby przewrócić wszystko do góry nogami. Polityka to sztuka zdobywania władzy i czerpania z tego korzyści.
Osoba powołana na stanowiskoPrezes Michałowa nie jest córka a byłą dyrektorka stadniny Ewex.
Tak tytułem sprostowania.
Ja jestem z forum PA i jeśli nie zna się jaka atmosfera panuje w arabskim świecie to lepiej nie komentować wpisów na tym forum. Jeden z komentujących to troll forumowy z banem na re-volcie, obrażający zawsze i wszędzie wszystkich, prezesów, pracowników, forumowiczów, wyzywający nas od szczekających piesków, dziewczynek z przedszkola, wyrzucony z wszystkich redakcji końskich gazet. Takich chcecie autorytetów????
środowisko arabów wyścigowych zawsze walczyło ze stadninami bo nie chciały kryć francuskimi brzydotami uważając, że arab musi wyglądać jak arab a nie jak brzydki folblut. Prywatne konie wygrywały ale jakie??? głównie po francuskich potworkach.
Większość, zdecydowana większość arabiarzy (poza kilkoma osobami i kilkoma hodowcami prywatnymi, którzy nie kryli się ze swoją antypatią do stadnin państwowych) jest przeciw tej decyzji. A ci co są za , dali żenujący bardzo żenujący pokaz na zjeździe PZHKA w marcu.
Arabskie środowisko stoi murem za prezesami. Nawet ci, którzy głosowali na rządzącą opcję.


Właśnie , tu już nie chodzi, o to , kto z jakiej partii, tu chodzi o wspólne dobro narodowe, za żywy pomnik, polskiej kultury,  za pomnik polskiego sukcesu.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
21 lutego 2016 18:34
Ja tylko liczę,  że nasze protesty coś dadzą. ...

iwona9208 Rudy to tak ogólnie to złoty koń  🙂 Ale dzisiaj to faktycznie super była jazda.  Miękko w rozluźnieniu.  Dawni mi się tak nie jeździło. 

Wrzucam kilka fotek Callisty


A tutaj widać w jakiej jest kondycji  😎 no ale od kwietnia będzie rzeźba  😁
Oj dobrze zduśka, że zmieniłaś trochę temat dla rozluźnienia atmosfery, bo już mi smutno było za każdym razem kiedy wchodziłam do tego wątku.
Czesio został wczoraj "ochlastany" przeze mnie  😉 Tylko mam wątpliwości co do równości tej grzywy 😀 Obcinanie zajęło mi ponad godzinę a palce do dzisiaj mnie bolą od nożyczek, w jednym miejscu nawet zeszła mi skóra  🙄
Pokaż! 🙂
Za pare dni się samo ułoży. Ja też obcinam nożyczkami, nie przerywam i zawsze są tam jakieś małe "zęby". Ale po paru dniach same się jakoś układają i nie widać, że jest nierówno 😀
To mi dodałaś otuchy ashtray  😀 Jutro jak będę w stajni (oby tylko nie padało) to porobię fotki i tu wkleję. A co zrobić z grzywką? Trochę ją też przycięłam ale wątpię żeby to dobrze wyglądało jak ją skrócę tak konkretnie, może degażówkami ją potraktować?  👀
Na rozluźnienie atmosfery fotka z wczorajszego dnia (nie, śnieg zniknął, dziś spłukał go lejący cały dzień deszcz...) - nieodmiennie mnie bawi, bo ruda po prostu się tarzała, a fotka wygląda, jakbym ją przyłapała w momencie wywinięcia potężnego orła 😀
larabarson ja grzywki nie ruszam.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
21 lutego 2016 19:52
MuratFaktycznie Ruda wygląda jakbyś pchnęła ją a ta wywróciła się  😀
Larabarson kolejna odważna dla araba w krótkiej fryzurze  🙂
Zduśka bardzo gustownie wygląda Rudziu w tym futerku! To tylko w celach estetycznych czy za dużo patrzy pod nogi? 😉
W celu rozluźnienia atmosfery też mam dwa zdjęcia kiedy jeszcze mieliśmy śnieg  🙂

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
21 lutego 2016 20:34
Larabarson  Dawaj foty   😁 bo jak aż palce bolą to fryzura musi być zajebista  😜
Ja swoim tez ostatnio grzywe ciachałam. ..i do tej pory wychodzą nierówności  😁
Murat-Gazon haha faktycznie tak to wygląda,  dobre  😁
iwona9208 futro ma na nachrapniku bo się dość mocno otarł ostatnio.  Nue ma tam sierści  🙂 .. a co do patrzenia w jego przypadku pod nogi...to on tego nie robi.  Zerknie dopiero wtedy jak upadnie na nadgarstki a ryjem uderzy w glebę  😎 więc czy z futrem czy bez jeden ciort  😂
Btw Fajne 2 zdjęcie. .takie klimatyczne.

I po tych Waszych zdjeciach stwierdzam,  że z utęsknieniem czekam na wiosnę  🏇
iwona super zimowe zdjęcia!
Też czekam na wiosnę z utęsknieniem. Od jutra zaczynam wdrażanie do pracy, dość już tego lenistwa zimowego 😉
Zduska - dobrze wyglada Rudy! To chyba dobry dzien treningowo byl 🙂😉)
Iwona - oooo kurde jaka zima! Foty super, ale a kysz a kysz!😉

Larabarson - dobieraj sie w koncu czesiowi do zadka, to juz pora!😉
Moja dzis w mega formie, zsiadac mi sie nie chcialo i nie musialam, bo trenerka chwalila i nie musiala nic osobiscie poprawiac😀
Ale tez juz czekam na dluzszy dzien, bedzie mozna po widnemu jezdzic jak normalny czlowiek a nie jakies gimnastyki po ciemnicy;P
faith oj tak, ja również czekam, aż popołudnia zrobią się jasne 🙂 a w weekend odpalam rudzielca pod siodłem i już się nie mogę doczekać! Na razie pewnie będzie to pojeżdżenie stępem, bo u nas wszystko tonie w wodzie, ale zawsze to coś.

A w ogóle ruda panna zaczyna dziś dwunasty rok życia  😅
Sama nie wiem, kiedy to minęło i z ośmiolatki z fiu-bździu w głowie zrobiła mi się poważna jedenastoletnia dama  🙂
No wlasnie, niby jezdze po ciemku, ale raz juz mialam spotkanie z galezia tuz nad okiem -.-

Sto lat dla rudej! 😅
Gniada w tym roku kończyła czternaście lat. Zacny wiek, mąka w głowie. Ale będziemy próbowali razem coś stworzyć z niej. 🙂
Niedługo wracamy do gry!
oooooo! a jakie Plany dla damy?😀
Widzę, że wszyscy mają plany na tą wiosnę 🏇
Heh, ja póki co mam tylko plan wsiąść do wiosny i jednocześnie ujść z tego z życiem  😜
Hahahahaha, pojdzie do roboty porzadnej Czesiu to mu sie odechce glupot  🏇

Chociaz pociesze cie ( 😀iabeł🙂, ze u mnie krytyczny koment nie byl na poczatku, tylko jak  kondycji malpa nabrala i wymagania poszly w gore  😜 nagle sie nauczyla brykac, odskakiwac, nawet przod probuje podnosic, ale mam nadzieje, ze nie opracuje tego elementu do konca ;P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się