Końska Rewia Mody cz. X (2016)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 lutego 2016 19:23
malinowaa, - są dość spore, szczególnie w klacie. Mogę jutro pomierzyć 145, jeśli chcesz, takie noszą moje śląskie kluski, które mają po 165 w kłębie, jeśli coś Ci to mówi 😉


Byłabym Ci MEGA wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Powie mi ktoś czy te owijki są dobrze zawinięte? Pod spodem są podkładki, jak by co

Mi się zdaje że są za długie, dlatego też tak wysoko poleciałam bo by się bańka zrobiła, ale patrząc na fp Delicious PP i jej zawijanie, to moje przy tym to pikuś 🤔wirek:
Lepszego zdjęcia wstawić nie mogę. Te ma prawie 4 MB, a lepiej widoczne ma niecałe 2MB i wstawić nie mogę 👿
wątek zamknięty
Sophia, wydają się ok, choć nie wiem czy nie za grubo jest na samej górze przedniej nogi (ale to już trzeba zmacać) zawsze możesz więcej owinąć na dole, na wysokosc jest dla mnie ok. Zawsze możesz sobie owijki trochę skrócić.
wątek zamknięty
🤔 sądziłam ze za wysoko, bo jak podniosłam przód to się marszczył przy nadgarstku
Na dole nie owinę więcej bo bańka wyjdzie, na zdjęciu może nie widać za bardzo, ale jest zawinięte prosto, tak że ani góra ani dół nie jest grubszy
wątek zamknięty
Trochę za wysoko, nie powinno się nachodzić na staw nadgarstkowy. Twoja klacz ma dość krótkie nadpęcia, dlatego wysokość owijek wydaje się dobra, ale niestety nie dla niej. Co do grubości, to widywałam już tak grubo zawinięte owijki, że wyglądały, jak ochraniacze transportowe. Tym koniowi gorzej nie zrobisz, tylko wygląda kiepsko 🙂. Ale nadgarstka nie polecam zawijać.
wątek zamknięty
Sophia, IMO nie, ja podobnie zawijam:


wątek zamknięty
A jak to zachodzi na staw nadgarstkowy to nie wrzyna się to potem od tyłu przy większym zgięciu nogi? Laicko pytam...
wątek zamknięty
Ja, za radą xxagaxx, też tak wysoko zaczęłam zawijąć i IMO wygląda to dużo, dużo lepiej. Szczególnie jak noga krótka. Nie robią się bułki, smuklej i zgrabniej wygląda. Koń chodzi normalnie, więc raczej mu to nie przeszkadza (on to typ delikates, jak go coś drażni, to zaraz się wkurza). I długość owijek w końu mi gra, na te jego niekształtne odnóża! 😁

malinowaa, - postaram się jutro podesłać wymiary w takim razie 🙂
Chainsy - to tylko 2-3 warstwy polaru, który jest dosć miękki - podkładka nie przykrywa tego miejsca. To nie jest jakieś super-sztywne zabezpieczenie. Neopren w ochraniaczach jest chyba grubszą warstwą.
wątek zamknięty
Ja tez wysoko zawijam, tuz pod stawem, pol cm na nawet, tyle co podkladka🙂 zdecydowanie to estetycznie wyglada😉
wątek zamknięty
Ah, chyba, że mówimy o zwykłych polarówkach bez podkładek. To jest raczej ozdoba niż cokolwiek innego, można zawijać na mumię :P.
wątek zamknięty
Ja z podkładkami zawijam 😉
Tyły wyglądają spoko, tylko martwiłam sie czy przody nie za wysoko i nie bedą przeszkadzać przy zginaniu nóg.
wątek zamknięty
Bez podkladek w ogole nie umiem zawijac 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2016 06:07
Byłam wczoraj w sklepie I zakochałam sie w czaprakach fair play lapis  😜 http://www.pasi-konik.pl/pl/p/FAIR-PLAY-Czaprak-Lapis/8511
Wszystkie kolory mnie "kupiły", ale najbardziej zielony  😍 i teraz walcze ze sobą, żeby go nie wziąć...  🤬 Widziałam też mango z Eskadrona i dla mnie on nie jest oczokonkretny, blizej mu do żółtego niż do poarańczu  😉
wątek zamknięty
Obrazujac zawijanie oraz temat watku: pro-zdjecie DarkBasalta 😉

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 lutego 2016 08:12
Nasturcja-Renata, na zdjęciach wyglądają absolutnie nijako. kiepskie wypełnienie i pofalowana lamówka... Sprawiają wrażenie, ze rozpadną się po pierwszym praniu.. jak w dotyku?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2016 08:17
deborah masz rację, na zdjęciu kiepsko wygladają. W macaniu wypadaja nieźle  😉 Są dość cieńkie. Na mnie zrobiły bardzo dobre wrażenie.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, jak ten zielony prezentuje sie na zywo? Bardziej jak teren czy limegreen z eskadrona? Szkoda ze logo czerwone, nie cierpię polaczenia czerwieni z zielenią 👿
Co Wy wiecie o zawijaniu, zawinelam kiedyś szetlanda owijkami 3 albo 3,5 m i niw bylo zle 😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Czapraków Fair Play'a nie polecam. Bardzo szybko się mechacą, nici pikowania puszczają i kolor blaknie. Mój po dwóch praniach wygląda już jak szatka  👿
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2016 08:59
Orzeszkowa u mnie na monitorze wyglada tak jak w rzeczywistości  😉 Taka fajna, soczysta zieleń

koza1 to mnie zmartwiłaś  🙁 Chyba nie będę ryzykować

edit troche za zamglone to zdjęcie  😉 ale fajnie wygląda na siwym  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Kolory mają śliczne i też mnie skusiły. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2016 09:16
koza1 wszystkie fair play'e sa takie kiepskie? Te w macaniu wydały mi się spoko  😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Nie wiem czy wszystkie, ja mam tylko jeden i więcej nie kupię żadnego. Mój też jak przyszedł to wydawał się fajny, do pierwszego prania... Ogólnie to Fair Play'owe produkty mijam z daleka. Mam też ich ogłowie, jedno z ich droższych (podobno wykonane z wysokiej jakości skóry) i po dwóch miesiącach sporadycznego używania popękało.
wątek zamknięty
Ma ktoś real foto padu Yorka Popcorn? 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, - loteria z fair-playem. Mój opal był świetny, ale inny model, taki właśnie szeroko pikowany to szmata po 2 praniach, kolor nie przypominał w niczym orginalnego, wypełnienie uklepało się błyskiem :/ Kolejny to samo, więć odpuściłam firmę, szczególnie, że zgłupieli cenowo. Może za te 80-100zł był kupiła, ale za 140 to już zdecydowanie idzie dużo lepszą szmate znaleźć.
faith, - idealny komplet na siwe 💘 Pięknie! I świetne światło na zdjęciu, może mało szmatkowe, ale strasznie takie lubię 🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
22 lutego 2016 09:41
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=98782.msg2500726#msg2500726 date=1456132594]
koza1 wszystkie fair play'e sa takie kiepskie? Te w macaniu wydały mi się spoko  😉
[/quote]

Mój FP tez sie zrobiła szmatka po pierwszym praniu... Kolor sprany, materiał zmechacony :/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2016 10:24
malinowaa, na mojego konia ok. 160 cm w kłębie dralon L był przykrótki 😉 Polarówki są moim zdaniem podobne do dralonów. Tu polarówka i dralon, oba 155:
http://re-volta.pl/galeria/foto/114123
http://re-volta.pl/galeria/foto/139895

faith, piękny! 🙂

wątek zamknięty
Czy za wzornik Caballa trzeba coś płacić?  😉 Wiecie czy Jarpol też wysyła? 👀
wątek zamknięty
Na forum nie ma zbyt dużo zdjęć padów yorka, więc pozwolę sobie wrzucić wersję simply taupe, czyli beżowy. Kobyła trochę zmachana,więc pozować nie miała ochoty, no i zdjęcie smatfonowe co prawda, ale zawsze coś. Jak będę miała lepsze to wrzucę 🙂
wątek zamknięty
palemka ładnie! Mnie ostatnio ciągnie do stypy... Nieee, ja nie chcę! Muszę z tym walczyć!  🤣

My kantarkowo. Koń wyszedł jak pokrak, ale cóż... HKM

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2016 12:37
palemka ładnie, ale ja nie przepadam za chłodnymi kolorami  😉

dzięki dziewczyny za opinie o fair play. Chyba juz mnie przekonałyście  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.