Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Jak cię widzą, tak cię piszą - aktualne od zawsze i wszędzie....
Nie przywiązywałam wagi do codziennego makijażu i dopiero jak zaczęłam pracować z ludźmi, dowiedziałam się jakie to potrafi być znaczące - szczególnie, że ja się muszę postarzać, żeby wyglądać poważnie (nie narzekam! mam nadzieję, że ta przypadłość mi zostanie 😁 ). Ale i tak nie mam czasu na regularne "domowe spa", niestety. Na "mega" ważną okazję pomaszeruję po prostu do kosmetyczki i do fryzjera.

CzarownicaSa, Oj tam - znam dziewczynę wyglądającą jak reklama Cepelii 😉 Czasami cała na jadowicie-zielono z jakimś ludowym motywem, czasami na pomarańczowo-żółto-niebiesko + białe platformy..... Charakterystyczna w bardzo ciekawy sposób. Nikomu oczu nie wyłupiło 😁
Z resztą, też jakiegoś super-wyczucia nie mam. Na szczęście koleżanka z pracy ma świetne i jak mi coś skomplementuje, to wiem, że mogę w tym wyjść do ludzi 😂
(też bym temat wydzieliła, bo w sumie fajny tylko nie bardzo pasuje :kwiatek: )

No właśnie, może to jest dobry pomysł. Bo cholera wie, czy osoby wstawiające tu zdjęcia życzą sobie, czy nie życzą, żeby aż tak dogłębnie analizować co by tu w ich wyglądzie ulepszyć. Pewnie część osób kategorycznie sobie tego nie życzy, a część wręcz bardzo by chciała, żeby coś zasugerować i doradzić. I może dla tych drugich przydałby się wątek w stylu "porady stylistyczne"?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:23
Prosz 😉
To niechaj ktoś założy. 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 13:26
Prosz 😉


W sensie, że już jest 😁
A, nie zajarzyłam. No i dopsz. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2016 13:56
Ok na mocy wątku zrobiłam selfi w wersji "zapalenie spojówek = no make up"  😁
Czyli nie tylko w zachodniopomorskim zapalenie spojówek jest "modne".
Tobie make up nie jest konieczny. Super brwi, jak ja bym chciała takie mieć...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2016 16:46
Julie, też właśnie chciałam i sobie zrobiłam - permanentne  😁

Tutaj widać jakie miałam przed zrobieniem  😀iabeł:

edit: u mnie modne są spojówki i grypa żołądkowa  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2016 17:00
Bez makijażu wygladasz duzo lepiej 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2016 17:46
Jara, zwykle maluje tylko oczy, ale takiego zdjęcia akurat nie mam. P. też stwierdził, że problemy z oczami mi służą 🙄
Małżu już jest prawie revoltowiczem, przynajmniej w jednym wątku  😁, więc wrzucam nasze okolicznościowe selfiaki, które uwielbiam  😀

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 lutego 2016 18:21
Atea jakoś poważnie tu wyglądasz, prawie na swój wiek..  😉 To chyba przez makijaż?  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lutego 2016 19:46
Atea zawsze jak widzę jakieś Wasze foty to mam takie poczucie, że pasujecie do siebie perfekcyjnie 😍
smarcik Ha! Nareszcie  😁
CzarownicaSa Liczę, że tak jest  😀
Atea, Mega pozytywny małżu. 😀
O! Ty masz perfekcyjne, naturalne brwi. Oddawaj! 😉

Julie, też właśnie chciałam i sobie zrobiłam - permanentne.

Jaką metodą i ile dałaś? 🙂
Atea, bije od Was super pozytywna energia  💘
Bischa   TAFC Polska :)
12 lutego 2016 22:41
Dostalam jeszcze takie foto, na dowod, ze pasja, gust muzyczny, chociaz nie do konca laczy ludzi z roznych krajow 😉 Ed jest ze Sloweni, jest fanem Sandry, poznalismy sie 3 lata temu na koncercie Thomasa i Sandry w Lodzi, rok temu w Katowicach tez sie spotkalismy, no i oczywiscie teraz Krakow 😀 No i chyba spotkamy sie w sierpniu w Zatorze, na festivalu muzyki lat 80-tych, co prawda bez Thomasa, ale bedzie Sandra, Sabrina, Gazebo i paru innych wykonawcow, ktorych lubie 😀
Zabralam go na nasze after (widac go za mna na 3 zdjeciu, grupowym), i on byl zachwycony i moi znajomi pozytywnie nastawieni, porwal chyba wszystkie dziewczyny z after do tanca 😁
fajne, pozytywne🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lutego 2016 07:06

[quote author=safie link=topic=28.msg2495588#msg2495588 date=1455295579]
Julie, też właśnie chciałam i sobie zrobiłam - permanentne.

Jaką metodą i ile dałaś? 🙂
[/quote]

Wysłałam priv 🙂
Julie Mówisz? Mi się zawsze wydaje, że za mało je reguluję, ale więcej się boję, bo nie lubię cienkich :P Za to mój małżu to dopiero ma brwi 😁
xymena  :kwiatek:
Wichurkowa   Never say never...
13 lutego 2016 09:55
Jak zawsze przyłapana na jedzeniu  😁
Wczorajszy babski comber z dziewczynami  🙂

Edit.zapomniałam dodać zdjęcia  🤔wirek:
Dostalam jeszcze jedno z sesji 😉 z bliska zazwyczaj nie wychodze, a to mi sie podoba
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2016 23:37
Moje new pod żaglami Pogorii 🙂
rosek0, śliczna jesteś!
safie, moim zdaniem wyglądałaś lepiej bez zrobionych brwi, ale ważne, że Tobie się podoba  :kwiatek: i w ogóle jesteś bardzo ładna tak naturalnie, więc po co to zakrywać mejkapem, nawet "tylko oczy" tego nie potrzebują  👀
Atea, ale optymizm z Ciebie tryska! 😀

efeemeryda   no fate but what we make.
22 lutego 2016 16:55
[bAtea][/b] wyglądacie mega sympatycznie, jak zawsze  😀
queridiculomas masz świetną naturalną urodę, zazdroszczę  😉

świeże fotki z balu, sama nie wiem kiedy te studia zleciały  😵
jedno kuchenne, zaraz po zrobionym makijażu, który przetrwał bez ani jednej skazy to samego rana, aż żal było zmywać  🤣
Safie
Nie maluj sie! Masz piekne te oczy. Jestes jedna z nielicznych dziewczyn, ktore bez podkreslania oczu wygladaja pieknie.
Safie
Nie maluj sie! Masz piekne te oczy. Jestes jedna z nielicznych dziewczyn, ktore bez podkreslania oczu wygladaja pieknie.

Dokładnie, mam wrażenie że jak jest umalowana to cała jej uroda ginie- nadal jest ładna, ale to już nie to...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się