moda, ciuchy etc...

Rul, rozjechałaś forum linkami :kwiatek:
Pursat, ja mam dwa staniki z God Save Queens, akurat żadnego z tych, które wstawiłaś, ale mogę z czystym sumieniem polecić - są bardzo wygodne 😉 Zdjęcie tego, jak wygląda na ciele ten drugi widziałam na instagramie, zobacz w zdjęciach, na których oznaczone jest GSQ 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2016 21:44
Dziękuję, gabb. 😀

Ostatecznie zdecydowałam się na inny model niż te wyżej wstawione. 😁
darolga   L'amore è cieco
28 stycznia 2016 18:28
ashtray - dziękuję  :kwiatek:


Słuchajcie, mam jeszcze takie jedno pytanie. Chodzi o biżuterię z końskiego włosia - pewnie każdy wie co i jak.

Była kiedyś na Facebooku stronka promująca takie produkty - ale inna niż obecna (jedyna) "Noś koński włos". Produktów na tamtej stronie było więcej, były ładniejsze, była możliwość wplecenia srebrnych dodatków we włosy, doczepienia różnych charmsów (były koniki, podkówki...) i tak dalej. Generalnie produkty wyglądały na ładniejsze i elegantsze, ceny też były inne. Czy ktoś kojarzy? Czy ma namiary? To było ze 3 lata temu.
darolga   L'amore è cieco
29 stycznia 2016 13:15
Znowu ja  🤣 Wpadłam w jakiś zakupowy szał  🤣


Te butki wyskoczyły mi na fejsie jako reklama jakiejś stronki sprzedającej podróbki  😉 Ale strasznie mi się spodobały, czy Adidas zrobił taki model naprawdę? Była wersja damska (po łapkach ze zdjęcia wnioskuję, że te są męskie, chociaż krój dość unisex  😁 )? Jak się nazywa ten model, gdzie mogę kupić? Help  🙇

[img]https://lh6.googleusercontent.com/mPK9w35Mn-Vdm1tbdsfYpMlXGf4uVrnSwsEkWBOYRTaPRC4acPoXP3w4soyU8io5v8CvZIwOX4jQBYBrp7G0FTKeDiz1UonMhhgkYPMCHJUqkrv-ACsz6nsRzdbdlEVs4c3Ks2AalaOuAwyAaOawqdDkz_IcWNTE2gw1eGU-nqnnDP8EFSAIADH4ghto8Kc7AffCFNKhE99TtLUfu4Bs5NqzYsQ1oJ_Ty-vZlHypjrYmgfDIa0bBULNWx8wl2ZLW8bpAmbk-lk9QqvCHbhUezu4ADcKg6Vo7JAbo6pyMcQfxBB8UXc2KD2by3-cLTj52Umn6_Pn-kU3Iu8v08Sgqs-_uoEfV1QhD1dqtSZ24vhl1PhF1w3IvGVv_uSRnIxvgAL0o3M4xHprx1STp5cjsrsnT4pZ1i9_oQOoUaBCbqT-CeBcYNHpGo94zsglXlpethkeP_Aq8JsRg4s5ovDBKPvGVm1sX_ZKDjYsUwZ-chtcbJR22kt7zXkR8FENqMwOnksWyjF6nLb1mO2U0vwZ9S1E6QHP6=s470[/img]

edit: dobra, już mam - niedostępne  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2016 14:07
darolga, sam model to Adidas ZX Flux, ale kolorystyka raczej niedostępna na polskim rynku.
darolga   L'amore è cieco
30 stycznia 2016 14:22
JARA - tak tak, już doszukałam, dziękuję  :kwiatek: Model w tej kolorystyce powinien być dostępny w PL pod koniec lutego  💃
Czy w którejś sieciówce teraz są dostępne joggery w kamuflażu? Bo jak nie to będę zmuszona kupić te: http://mar-ska.com/pl/nowosci/39-spodnie-jogger-camo.html ... Ale są ciut za drogie 🙁
Dziewczyny poszukuję sukienki mini - tuby ale z szerszą górą, coś w tym stylu:
https://www.zalando.pl/michael-michael-kors-akcesoria-plazowe-new-navy-mk181d01b-k11.html
ktoś widział?  :kwiatek:
Może ktoś gdzieś widział topy z takimi plecami?
czy ma ktoś może jakiś kodzik na zalando???  :kwiatek:
zara
Naciau to do mnie? Nie zauważyłam na stronie Zary niczego takiego.
poszperaj na allegro , zara miala rok temu i outlety sprzedawają
dziewczyny, szukam koszuli eleganckiej w motyw motyli. nie widziała któraś z Was jakiejś, gdzieś w sieciówkach?
Ja ze swojej strony polecam stronkę. Całe szczęście, że natknęłam się na te informację o Zalando. warto poczytac 😉
Exploited, sprawdź w Wólczance, bo oni mają teraz dużo wzorzystych koszul.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 lutego 2016 11:23
i w Medicinie, nie wiem czy akurat teraz mają, ale często są tam właśnie takie ciekawe koszule 😉

Ooo, medicine ma super ciuchy! 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 lutego 2016 06:45
fajne mają wzory, naprawdę obłędne. ale np. moje koszulki od nich dość szybko zaczynają wyglądać mocno średnio 😉 a są droższe niż Carry czy Diverse 😉
A mi sie właśnie wydają lepsze, niż z innych sieciówek 😉 a na wyprzedaży koszulki po jakieś 30-40zl mozna dostać.
ktoś? coś? skąd ta kiecka?
Czy do tych bluzek z wyciętymi bokami da się dobrać jakiś stanik żeby nie było go widać?
Te paski obniżające zapięcie dadzą radę?
hej

mam pytanie, czy nie było tutaj jakiegoś wątku dot. sprzedazy ciuchów itp.
bo szukam....i szukam i znaleźć nie mogę 😉 a nie chce tu spamować ogłoszeniami...no chyba że można 👀
Od tego są ,,ogłoszenia". Zakładka u góry.
ok, dzięki za info. wieki cale mnie tu nie było, myślałam ze w jakims watku niekońskie/ciuchy.
Dziewczyny możecie mi doradzić?
pod koniec miesiąca idziemy z mężem na wesele,nie mam kompletnie nic w szafie co by się nadawało,co gorsza nie mam też gustu i tu rodzi się pytanie,jaki krój bluzki i spódnicy polecicie dla niskiej z dużym brzuchem i wielkim biustem osoby? 😵
saganek   shit happens
16 marca 2016 10:34
saganek bardzo ładna,ale mam wrażenie że ją jeszcze pogrubia.Wolałabym spódnice,w sukienkach jakoś  się nie czuje
Dziewczyny help  😵
Mam kamizelkę którą chce sprzedać z napisem: Size/Taille A-L.  Nigdzie w internetach nie mogę znaleźć, co to jest za rozmiar?? Wygląda na S albo M...
edit: Adult - Large?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się