Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 lutego 2016 10:33
Chuda, na limango.de w outlecie byla. Na polskiej stronie zazwyczaj jest ta sama oferta. Niestety czas dostawy z czapy, dlugo sie czeka.
Mazia   wolność przede wszystkim
23 lutego 2016 11:24
Byłam dzisiaj u swojej "starej" lekarki na NFZ, która prowadziła wcześniejszą ciążę i potwierdziła ciążę na 100%, zrobiła usg, dała skierowania na badania i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że jak dowiedziała się, że nadal karmię to stwierdziła: "czas pomyśleć o odstawieniu synka".  😲 Serio??? Nigdzie nie natknęłam się wcześniej na przeciwwskazania dot. kp przy byciu w ciąży. Nie dopytałam czy chodzi o to, że poprzedni poród był wcześniaczy... Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Za 2 tyg. idę do niej ponownie to się dopytam o ile nie zmienię lekarza prowadzącego.


można karmić całą ciążę a po porodzie możesz nadal karmić dwójkę. To tylko Twój wybór czy tego chcesz....
No właśnie, Dzionka? ...  👀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 lutego 2016 13:31
Która z Was ma kontakt z Dzionka poza forum? ? Bo ja już nóżkami przebieram z ciekawości  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2016 13:37
Napisałam do niej 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 lutego 2016 13:55
Dajcie dziewczynie pocisnąć w spokoju. Wcześniej odzywała się milion razy dziennie, wiec skoro cisza, to "wiedz, że coś się dzieje", obiecsła odezwać się dopieto ze szpitala 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2016 14:27
Dzionka napisała ostatnio ze nie bedzie zaglądała na RV dopóki nie urodzi. Na bank da znac 🙂
Aaaa, faktycznie 🙂 Nie dziwię się, po ostatnich dyskusjach o powikłaniach przy obu sposobach porodu... 😉
Melduję , że Sara w końcu opuściła dzionkobrzuch 🙂 na szczegóły czekajcie, aż Dzionka odpocznie i wszystko opowie 🙂
Super 🙂 Gratulacje dla Dzionko-rodzinki  :kwiatek:
Czekamy wiec na relacje i zdjęcia.  💃
😅 Dziś? Ładna data. 😀 Czekamy na wieści.
Tak, dziś  🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 lutego 2016 21:20
Gratki Dzionka! Witamy Sarkę  😍  💘
slojma   I was born with a silver spoon!
23 lutego 2016 21:22
Gratulacje 😅
Gratulacje Dzionka ! Czekamy na zdjęcia Sarenki 🙂
Dzionka, Gratuluję. :kwiatek: jestem ciekawa wrażeń z pierwszego spotkania, tyle i tak na nią czekałaś. 🙂

Ja byłam w niezłym szoku i nie dowierzałam... i teraz patrząc na zdjęcia stwierdzam, że Seba był paskudny. 😁 teraz to obłędny przystojniak, a jak chichocze to miękną mi nogi 😍
Gratulacje i dużo zdrówka! 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 lutego 2016 22:16
Dzionka  🏇 wow. Gratuluję! !!!!!!! Kurde poczekalabys do jutra to by Sarka z ciotką zduśka urodziny świętowała.  No ale co tam !! 23.2 tez fajna data  🙂 czekam na relacje.  Trzymajcie się cieplutko
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 lutego 2016 03:02
Dzionka 😅 💃 :kwiatek: Gratulacje
No w końcu!!!! Dzioneczko Wielkie gratulacje! Z niecierpliwością czekam na foto Saruni  👀
Dzionka, Gratsy!

Dziewczyny przepraszam ze w tak podniosłym Dzionko-momencie wracam do spraw tak przyziemnych jak sprawność podwozia na stare lata ale gdzies sie odczytałam ze nie jest to problem kobiet rodzących sn ale cc tez jak najbardziej. Jest to związane z ilością ciąż, wieku pierwszej, predyspozycji genetycznych oraz tego jak siebie traktujesz w pologu. Porod sn jest tylko jednym puzzlem i juz przy 2-ch ciążach nie ma znaczenia statystycznego. Jest w "chlopach" taka scena, ze Hanka po porodzie juz by chciała działać, robić to czy tamto ale jej nie wolno bo tradycja zabrania. W czasach bycia fit tudziez seximama trzeba jednak zachować ostrożność z tymi nowymi trendami 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 lutego 2016 07:06
Dzionka gratuluje!
Dzionka gratulacje 🙂
Zaraz się pojawi nowa zafasolkowana. Tak już jest w tym wątku, że zwolnione miejsce długo nie czeka. 😉

Masz na myśli nietrzymanie moczu?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 lutego 2016 07:21
No mówiłam, że Dzionka właśnie cisła 😉
Julie, o tym samym wczoraj pomyślałam. Ba, przez chwilę miałam czarną wizję, że to będę ja! Ale na szczęście fałszywy alarm, choć ku mojejmu zaskoczeniu, mój mąż poczuł pewien smutek 😉
Tak coś mi się wczoraj zdawało, że Dzionka pewnie mocno zajęta 😉
Gratuluję i czekam na zdjęcie Sarki 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 lutego 2016 08:10
Ja z tych podczytujących wątek póki co, ale nie powiem, Dzionko Sarkę wypatrywałam równo z Wami  😁
Gratulacje Dzionka!!! 😅
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 lutego 2016 08:44
Julie, i teraz wywołałaś panikę u sporej części forumowiczek 🙂
Dzionka gratulacje ogromne. I zdawaj relację jak już dojdziesz do siebie 🙂

maleństwo, no i tak to się zaczyna 😉 Ja ostatnio czytałam o polityce prorodzinnej na Białorusi. Stwierdziłam, że jak u nas wejdzie taki program to dorabiam jeszcze 3-kę. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się