WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 17:46
Monika Olejnik chyba się tematem zainteresowała  👀
A  macie jakieś artykuły o nadleśnictwie?????
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 17:51
barnabik, o nadleśnictwach słyszałam od znajomej, która ściśle współpracuje z leśniczymi.
Ok czytam to wszystko i nie wierzę, to jeszcze za wcześnie na prima aprilis 😵
W SK Rzeczna też prezesa zmienili i nowy pierwsze co zrobił to wyrzucił główną księgową pracującą tam naście lat i zatrudnił ... kogoś ze swojej rodziny. W SO w Starogardzie też prezes zmieniony.
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/prezes-anr-nowa-ustawa-ureguluje-obrot-ziemia

Gościem Poranka WNET był Waldemar Humięcki, prezes Agencji Nieruchomości Rolnych. Krzysztof Skowroński pytał rozmówcę o odwołanych szefów stadnin konnych w Janowie Podlaskim i Michałowie. To posunięcie wzbudziło bardzo silne kontrowersje w środowisku związanym z hodowlą koni. Prezes ANR zapowiedział wydanie w najbliższych dniach komunikatu, który wyjaśni przyczyny dymisji.

Można posłuchać jak Pan prezes się miota....  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 lutego 2016 18:05
Aaaa czyli najpierw zwalniają, a później sprawdzają i kontrolują postępowania  😵 😵 😵 😵 😵

Dziennikarz świetny! Brawo dla niego za celne pytania 
Ale wstyd...
Odwolali bo odwali dopiero beda ustalac dlaczego...
Boje sie tego kraju. Chcialabym wierzyc, ze to sie jakos wyprostuje.
Dziennikarz super, widać, że się rzetelnie przygotował.
Natomiast cała wypowiedź jakoś zatrąca mi powiedzeniem "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf". Zwolniliśmy, a teraz znajdziemy jakiś powód. Co prawda go nie ma, ale i tak się znajdzie.
A nie widzicie że WP.pl to bardzo wlazi w tyłek obecnej władzy?Dlatego mnie nie dziwi że nie żądano niewygodnych pytań
W kwestii wywłaszczania rolników z ziemi to mnie się to baaaaaardzo podoba dlaczego?Ano dlatego że to głównie rolnicy głosowali na nich podobnie podoba mi się podatek audiowizualny choć nie mam telewizora ale lubię jak ci co głosowali na piss niepomni iż u władzy piss już był dostają to czego chcieli.



Młodzi rolnicy nie głosowali na PiS.  My jesteśmy przerażeni
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/prezes-anr-nowa-ustawa-ureguluje-obrot-ziemia

Gościem Poranka WNET był Waldemar Humięcki, prezes Agencji Nieruchomości Rolnych. Krzysztof Skowroński pytał rozmówcę o odwołanych szefów stadnin konnych w Janowie Podlaskim i Michałowie. To posunięcie wzbudziło bardzo silne kontrowersje w środowisku związanym z hodowlą koni. Prezes ANR zapowiedział wydanie w najbliższych dniach komunikatu, który wyjaśni przyczyny dymisji.

Można posłuchać jak Pan prezes się miota....  😵

Oj wił się prezes wił. I widac jak mu ciepło w tyłek i mokro w rękę trzymana w nocniku.
Może mi coś umknęło, albo nie doczytałam, bo już pełno jest różniastych informacji o odwołaniu prezesów z tych dwóch stadnin. Wszyscy się wkurzamy, bo to jest nie do pomyślenia, ale co oni sami na to? Będą się odwoływać? Jest coś na ten temat? W końcu nawet zwykły pracownik, zwolniony z pracy bezpodstawnie, jakoś się broni. 
Karla ???

Pani Wanda jak zwykle  .... w punkt

asds   Life goes on...
23 lutego 2016 19:45
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2501647#msg2501647 date=1456254899]
Tego chyba jeszcze nikt nie wrzucił?
http://in-the-focus.com/en/2016/02/polish-government-dismissed-staff-state-stud/
[/quote]


Że co???? Że obwiniano o brak ubezpieczenia Pianissimy???

😵

szemrana

Zaiste w punkt.



Myślę, że NOWEMU loto kole d..y.
Przecież nie ma pojęcia kto to jest Wanda Wąsowska.
Nie zajmował się do tej pory koniami.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 lutego 2016 19:51
dla posiadaczy Fb
https://www.facebook.com/irena.cieslak/posts/1031192530255710
Do zobaczenia na Torwarze !!!
asds   Life goes on...
23 lutego 2016 20:14
milusia

Pozwoliłam sobie przekopiować dla tych którzy z FB nie korzystają:


Im nas będzie więcej, tym nasz głos będzie lepiej słyszalny !!!

MANIFESTACJA
W OBRONIE PAŃSTWOWYCH STADNIN KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI
Miejsce: Warszawa, Torwar /Cavaliada
Czas: Sobota - 27 lutego 2016 – od godz. 10.00

Będziemy zbierać podpisy pod petycją kierowaną do:
Pana Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolistej Polskiej
Pani Beaty Szydło, Premiera Rady Ministrów
Pana Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa PIS

w sprawie przywrócenia w struktury polskiej hodowli koni arabskich wybitnych specjalistów w tej dziedzinie:
Pani Anny Stojanowskiej – Inspektor ds. hodowli koni
Pana Jerzego Białoboka – Prezesa SK Michałów Sp. z o.o.
Pana Marka Treli – Prezesa SK Janów Podlaski Sp. z o.o.
zwolnionych ze stanowisk przez Agencję Nieruchomości Rolnych w dniu 19.02.2016

Przybądź! Wyraź opinię!
Przyczyń się do obrony naszego dziedzictwa narodowego i najlepszy koni na świecie!
Pozwolę sobie odstawić prywatę - czy ktoś będzie może jechał z Krakowa albo przez Kraków i zabrałby pasażerkę? Odwdzięczę się  :kwiatek:
W jutrzejszym #dziejesienazywo gośćmi będą Beata Kempa (Prawo i Sprawiedliwość, Kancelaria Premiera) i Grzegorz Schetyna (Platforma Obywatelska). Zaczynamy o 9😲0!

https://www.facebook.com/wiadomosciwppl/photos/a.244518128913979.65448.174708585894934/1134491473249969/?type=3&theater

już pojawił się komentarz na interesujący nas temat, cytuję: to może zapytajmy panią Beatę o te nieszczęsne zwolnienia prezesów stadnin, bo prezes ANR Waldemar Humięcki jakoś nie umie uzasadnić... http://www.radiownet.pl/...

proponuję lajkować do upadłego  🏇
A może jakis baner na trybunie na Torwarze z protestem? Cos w stylu jak na meczach piłkarskich?
To że byli prezesi osobiście zajmowali się hodowlą to już ich wybór, normalnie od tego jest główny hodowca.

To nie tak. Specyfika i ważność "końskiego" działu w stadninach arabskich była powodem tego, że stanowiska prezesów (a wcześniej dyrektorów) zajmowali hodowcy.

Prezes ma na głowie całą firmę, konie, bydło, uprawy, ludzi itd, itp. i każdy z nich wie, że w każdej chwili może być odwołany..

Nie ma żadnego merytorycznego powodu, żeby odwoływać prezesa który ma wyniki , jest dobrym menadżerem i fachowcem. To, że można tak robić jest podyktowane tylko i wyłącznie względami politycznymi., czyli chęcią posadzenia "swoich" ludzi na ciepłych posadach. Każda  firma, w której dotychczas tak zrobiono padła.
Ten link wstawia jeden z komentujących że w stadninach  było sporo  niedopattzen???niejaki Łukasz jelonek https://www.nik.gov.pl/.../rol.../nik-o-stadninach-koni.html...tylko one nie odnoszą się do merytorycznosci i Prezesa tylko do niespójności zanizania wyceny koni braku zgody na używanie zbiorników na paliwo płynne itp itd.
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
23 lutego 2016 22:29
Maniak75 link nie działa🙁
Maniak75 link nie działa🙁

no i dobrze, bo to głupi link.
milusia Może warto wydarzenie zrobić, będzie bardziej czytelne.

e: Jakby ktoś z okolic Lublina się wybierał, to ja bardzo chętnie się zabiorę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 lutego 2016 05:52
Chciałam tylko przypomnę, że manifestacje/ zgromadzenia trzeba zgłaszać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się