Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Gratulacje Dzionka !
Dzionka, super 🙂 Gratulacje  😅
Gratulacje Dzionko matko!
Gratuluje Dzioneczka, duzo zdrowka! :kwiatek: 😅
Dzionka gratulacje ! 😅
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
24 lutego 2016 11:02
Dzionka super. 😅 😅 😅 czekam na szczegóły!
Dzionka Gratulacje! Zdróweczka dla Ciebie i Sary, samych wspaniałych chwil  😀
Ciekawe, czy nadal będziemy na tym forum i w przyszlosci Dzionka powie nam, że została babcią...
gratuluję Dzionka
Gratulacje 🙂 Niech zdrowo rośnie

Idę dziś na pierwsze ktg, nie wiem kiedy ten czas zleciał  😵
Dzionka - gratulacje 😅witamy Sarkę :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 lutego 2016 12:02
Dzionka, fun club czeka!  😍

Czy ktoś z was miał zalecenie szerokiego pieluchowania? Co stosowaliście? Tetrówkę na pampersa? Ile/jak złożone?
A może ktoś miał styczność z czymś takim?
http://www.bubibaby.pl/

Hania miała dziś USG i jedno bioderko wyszło nam na granicy normy  🙁  więc mamy pieluchować.
.
Znajoma zamiast szeroko pieluchować nosiła codziennie w chuście 🙂 I nam też lekarz powiedział, to co mówi figura, o noszeniu na żabe 😉

Dzionka, gratulacje! 🙂
Lotnaa, ja używałam pieluszki tetrowej i na następnej kontroli było już ok. Oprócz tego "żabka", jak już napisano i leżenie na brzuszku. Będzie dobrze.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 lutego 2016 13:30
Dzięki!
Snu z powiek raczej nam to nie będzie spędzać, ale ignorować też nie mam zamiaru. Norma jest 60 (nie mam pojęcia, czego? jakiegoś kąta może), a ona ma 61. Kontrola za miesiąc. Też czytałam, że niektórzy ortopedzi zamiast pieluchowania zalecają jak największą ruchomość i leżenie na brzuszku. Hania niestety na brzuszku leżeć nie przepada (chyba, że na mnie) - przespałam to trochę na początku i teraz kładę ją na chwilę, zanim nastąpi duża złość. Będziemy ćwiczyć więcej. 
Chustę lubimy, ale szybko jej się buźka nagrzewa, co znów szkodzi na jej trądzik :/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 lutego 2016 14:25
Lotnaa, my mieliśmy zalecenie szerokiego pieluchowania i kupiliśmy właśnie tą pieluszkę z linku. Hania miała bardzo niewielką dysplazję jednego z bioderek. Pieluszkę zakładałam na kilka godzin w ciągu dnia. Przy następnej kontroli było już wszystko ok. Niby istniała szansa, że wada sama by zniknęła, ale woleliśmy nie ryzykować. Bubi jest o tyle fajne, że jest bardzo wygodne.
Dzieki dziewczyny, nie spodziewalam sie tylu gratulacji! Strasznie mi sie milo zrobilo 🙂

Na szybko napisze, bo z komorki i ze szpitala, ze nie bylo za rozowo. Porod bez komentarza po prostu, a Sarunia od razu do inkubatora i na wsparciu oddechu jest caly czas 🙁 no ale licze, ze jutro ja odlacza a pojutrze dadza mi pierwszy raz na rece.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 lutego 2016 16:37
Dzionka, najważniejsze, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki, żeby Sarunia szybko wyniosła się z inkubatora i żeby wypuścili Was jak najszybciej do domu. Jak poczujecie się lepiej, to napisz koniecznie coś więcej. W którym szpitalu jesteście?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 lutego 2016 16:38
Dzionka, to teraz wszystkie trzymamy kciuki 🙂 Te re-voltowe czynią cuda  :kwiatek:
Julie licze, że sobie wykraczesz zafasolkowanie 😉

Dzionka Gratulacje  😅 A czemu na wspomaganiu? Zdrówka życzę.
Dzionka, gratulacje i trzymam kciuki, żeby wszystko dalej było dobrze!
Dzionka, wielkie gratulacje i oczywiście trzymamy kciuki razem z byłym inkubatorowiczem Milanem  :kwiatek: Zobaczysz, już niedługo będziesz tulić swoją kruszynę  😀
Oj Dzionka kciuki za Sarunie i szybkiego wyjscia do domku
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
24 lutego 2016 16:59
Dzionka, gratuluje i dużo zdrówka dla Was  :kwiatek: Napisz coś więcej, jak znajdziesz chwilkę  :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 lutego 2016 17:08
Dzioniu, trzymajcie sie ciepło, pewnie Ci ciezko, ale wszystko bedzie dobrze  :kwiatek:
Dzionka, gratulacje wielkie! Trzymam kciuki żebyście jak najszybciej tuliły sie do siebie!!! :*
Gillian   four letter word
24 lutego 2016 17:33
Dzionka, trzymajcie się dzielnie i wielkie gratulacje 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 lutego 2016 17:50
Dzią! Moc kciuków warmińskich moich i kaliszkowych! Musi być dobrze!
Dzionka, będzie dobrze, Sara złapie oddech i z wykopem z inkubatora wyjdzie 😉 Trzymam kciuki, żeby szybko!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się