WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Atea  😂 absurd goni absurd i stał się rzeczywistością.
Czy skoro głaskałam kiedyś araba to mogę zostać wiceprezesem ??  😜
[url=http://rmf24.pl/fakty/polska/news-echa-zwolnienia-prezesa-stadniny-w-janowie-podlaskim-jest-au,nId,2150168#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox]Echa zwolnienia prezesa stadniny koni w Janowie Podlaskim[/url]
Co do powodów odwołania prezesów stadnin, bardzo ładnie i rzeczowo wypowiedziała się Anna Stojanowska:
http://www.polskiearaby.com/?page=news&lang=pl&str=1&id=1042
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2502381#msg2502381 date=1456380811]
we wrzuconej na forum proponowanej zmienionej ustawie o wyścigach konnych nie znalazłam nic groźnego - acz przyznaję, że dziś tylko ją przejrzałam.

W poprawkach jest, że prezes będzie mógł powoływać i odwoływać członków rady w dowolnym momencie, według własnego uznania. A kto powołuje prezesa? - minister rolnictwa, według własnego uznania.
Teraz tylko trzeba dodać 2 do 2 i wszystko jasne.

[/quote]
...
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 lutego 2016 10:16
asds   Life goes on...
25 lutego 2016 10:31
Krótko, zwięźle i łopatologicznie na temat odpowiedź.
Przeczytałam wywiad z tą Durmałą, w którym udziela porad dotyczących postępowania z końmi i  jazdy konnej. Rozbroiła mnie taką wielce odkrywczą myślą „Należy pamiętać, żeby przed jazdą osiodłać konia”.
A właśnie, co z tą Durmałą? Zapadła się pod ziemię czy co? Cicho o niej, nikt nic nie mówi  👀 Może powiedziała by coś mądrego, coś na miarę nowego prezesa z Janowa?  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 lutego 2016 10:58
Ona się w Michałowie wogóle pojawiła?  👀

Siodłanie konia przed jazdą? GENIALNE  👍
Przeczytałam wywiad z tą Durmałą, w którym udziela porad dotyczących postępowania z końmi i  jazdy konnej. Rozbroiła mnie taką wielce odkrywczą myślą „Należy pamiętać, żeby przed jazdą osiodłać konia”.


A można prosić o link i wklejenie tutaj tekstu wywiadu, zanim on też zniknie? nie mamy nowej pani prezes w mediach (wyjątek: Polskiearaby.com wydobyły choć parę zdań z p. Durmały !!! no że ma dobre chęci dorównać poprzednikowi, a nawet pracę tę rozwinąć...), to chociaż coś z archiwum niech się ostanie...
RMF FM właśnie pięknie wyjaśnił absurd zarzutów stawianych byłym dyrektorom min. dlaczego nie można obwiniać o śmierć Pianissimy, dzierżawach koni itp.
Ja co włączę RMF na wiadomosci to slusze cos w tym temacie. O 6 dzis wypowiadal sie pan S.
A o pani D. Powiedzieli ze jest zootechnikiem i ma 28 lat.
Wklejam link do wywiadu z p. Durmałą. Wywiad jest z 2012 roku. Wtedy p. Durmała o zajmowaniu się koniem mówiła tak:

"To jest tak samo jak z psem, kotem, czy świnką morską, tylko wiadomo - koniowi trzeba poświęcić więcej czasu."

Całość w linku:

http://zdrowiewkrakowie.pl/artykul/poprawia.humor.ksztaltuje.sylwetke.i.podnosi.nasza.samoocen
Przeczytałam wywiad z tą Durmałą, w którym udziela porad dotyczących postępowania z końmi i  jazdy konnej. Rozbroiła mnie taką wielce odkrywczą myślą „Należy pamiętać, żeby przed jazdą osiodłać konia”.

A w trakcie jazdy mocno trzymać nogami i w ogóle wszystkie mięśnie mieć napięte, na wypadek gdyby koń się ruszył 👍
Mam pytanie odnośnie manifestacji w sobotę. Ona jest organizowana w ramach Cavaliady tj. wewnątrz Torwaru czy jak, bo już się pogubiłam? 😡
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2016 12:47
Mam pytanie odnośnie manifestacji w sobotę. Ona jest organizowana w ramach Cavaliady tj. wewnątrz Torwaru czy jak, bo już się pogubiłam? 😡


nie, wszystko jest na zewnątrz budynku, więc nie musisz mieć biletu  🙂
zduśka, super! Dzięki za odpowiedź!  :kwiatek:
Mamy po swojej stronie świetną wnikliwą dziennikarkę, realizowała dokumenty o hodowli państwowej w 2007 i 2008. JUTRO BĘDZIE REPREZENTOWAŁA NAS W SEJMIE W ROZMOWIE Z POSŁANKĄ.Potrzebuje jak najwięcej argumentów i faktów oraz pytań jakie nas interesują. Na pw podam adres e-mail do tej Pani, piszcie merytoryczne e-maile,musi wiedzieć jak najwięcej. Bardzo zaangażowała się w tą sprawę więc pomoże tylko potrzeba info a ja mam Sajgon w domu że szczeniakami i co siądę do kompa to zaraz muszę lecieć. ZAWALCZCIE !!!!!!!
asds   Life goes on...
25 lutego 2016 13:28
Mamy po swojej stronie świetną wnikliwą dziennikarkę, realizowała dokumenty o hodowli państwowej w 2007 i 2008. JUTRO BĘDZIE REPREZENTOWAŁA NAS W SEJMIE W ROZMOWIE Z POSŁANKĄ.Potrzebuje jak najwięcej argumentów i faktów oraz pytań jakie nas interesują. Na pw podam adres e-mail do tej Pani, piszcie merytoryczne e-maile,musi wiedzieć jak najwięcej. Bardzo zaangażowała się w tą sprawę więc pomoże tylko potrzeba info a ja mam Sajgon w domu że szczeniakami i co siądę do kompa to zaraz muszę lecieć. ZAWALCZCIE !!!!!!!


Tutaj przedstaw sprawę może:

[[a]]https://www.facebook.com/Reinstate-Anna-Stojanowska-Jerzy-Bia%C5%82obok-Marek-Trela-982264911811090/?fref=ts[[a]]

Z tego co wiem ta grupa jest najbardziej na bieżąco.
myśląc odwrotnie to ta decyzja jest  dla ekipy rządzącej, kraju i nas obywateli bardzo niekorzystna.  Ktoś chce żeby splajtowały stadniny przynoszące od lat zyski do budżetu państwa. Sabotaż?  👀
Ogólnie się nie udzielałam na forum ale zobaczcie co ludzie piszą pod zdjęciem Kaczyńskiego z Szydło  (zdjęciem, które było już tu publikowane).
Odnośnik do strony Kukiza, który to zdjęcie zamieścił.  Może trzeba zacząć im coś odpowiadać bo to straszne, że tego wogóle nie rozumieją!!!!!
https://m.facebook.com/kukizpawel/photos/a.774610832606639.1073741831.773389822728740/1040463642688022/?type=3
Pani Witek przed chwilą w TVN. Na stadninach się nie zna (co sama przyznała ) ale zadała sobie trud zapoznania się z raportem i dla niej uzasdnienie zwolnienia jest wystarczające.
Brak doświadczenia nie ma znaczenia bo każdy kiedyś się uczył.
Z doświadczeniem nie było nikogo i ma nadzieję że konim nie dzieje się krzywda.



Ciekawe kto z ANR sprawdzał, że mógł powiedzieć, że nie było nikogo z doświadczeniem? czy też nie było wśród znajomych nikogo z doświadczeniem? bo zwolnienia zwolnieniami (ja się z nimi nie zgadzam, ale wiadomo, że opinie mogą być tez inne), ale na miejsce nowego prezesa powinno się rozpisać przetarg, gdzie da się zgłaszać różnych kandydatów - a takim przetargu przynajmniej dwa warunki - doświadczenie z końmi, ich hodowlą i praca na podobnym stanowisku;]
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2502381#msg2502381 date=1456380811]
we wrzuconej na forum proponowanej zmienionej ustawie o wyścigach konnych nie znalazłam nic groźnego - acz przyznaję, że dziś tylko ją przejrzałam.

W poprawkach jest, że prezes będzie mógł powoływać i odwoływać członków rady w dowolnym momencie, według własnego uznania. A kto powołuje prezesa? - minister rolnictwa, według własnego uznania.
Teraz tylko trzeba dodać 2 do 2 i wszystko jasne.

Edit. Będzie ktoś jechać z Krakowa?  🙂
[/quote]

ale to się akurat zbytnio nie zmienia, dotychczasowa ustawa też mówiła o powoływaniu prezesa przez ministra. i na całe szczęście kandydaci do rady w przeważającej większości muszą mieć coś wspólnego z końmi, bo są nominowani przez hodowców, trenerów itd., a tylko jedna osoba przez anr
[quote author=orjentica link=topic=99140.msg2502577#msg2502577 date=1456405941]
Mamy po swojej stronie świetną wnikliwą dziennikarkę, realizowała dokumenty o hodowli państwowej w 2007 i 2008. JUTRO BĘDZIE REPREZENTOWAŁA NAS W SEJMIE W ROZMOWIE Z POSŁANKĄ.Potrzebuje jak najwięcej argumentów i faktów oraz pytań jakie nas interesują. Na pw podam adres e-mail do tej Pani, piszcie merytoryczne e-maile,musi wiedzieć jak najwięcej. Bardzo zaangażowała się w tą sprawę więc pomoże tylko potrzeba info a ja mam Sajgon w domu że szczeniakami i co siądę do kompa to zaraz muszę lecieć. ZAWALCZCIE !!!!!!!


Tutaj przedstaw sprawę może:

[[a]]https://www.facebook.com/Reinstate-Anna-Stojanowska-Jerzy-Bia%C5%82obok-Marek-Trela-982264911811090/?fref=ts[[a]]

Z tego co wiem ta grupa jest najbardziej na bieżąco.
[/quote]

asds, Ona zna sprawę tylko może mieć jakieś pytania dodatkowe a ja naprawdę nie dam rady nawet przez telefon,mam 19-cioro szczeniąt w mieszkaniu, jak stają to falami.Napiszcie do niej. Ja mam adres
fortuna teraz kandydata będzie mógł powołać osobiście prezes, a także odwołać w dowolnym momencie dotychczasowego członka rady.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się